Bomber Q Kendi Yapımım

agg1401

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bombacı Q Hakkında
Eski oyunları seviyor ya da klasik sıkıcı bulmaca tarzındaki basit ve hemen biten oyunlardan sıkıldıysanız tam size göre yapılmış olan bir oyundan bahsetmek istiyoruz. Umarızki bu oyunu seversiniz.

Oyunun ana sistemi aslında çok basit bir sistem olarak düşünülmüştür. Oyun içinde bomba koyarak önümüzdeki engelleri aşmaya çalışıyoruz. Oyun içinde zaman sistemin olmasıda oyunun zorluluğuna göre belirtilmiştir.

Bombacı Q Öyküsü
Bombacı Q'nun öyküsü, aslında Japonya‘dan Matsumaru Eria‘ya uçak yoluyla gitmeye karar vermesiyle başlıyor. Bu sefer de deniz manzarasının tadını çıkarmaya karar veriyor, daha önce hep deniz yoluyla gitmişti. Uçağa bindikten sonra, boş bir alana oturup sessiz sedasız manzaraya bakarak Matsumaru Eria‘nın başkenti olan Speed-Ka‘ya kadar gelmişti.

Gelgelelim asıl olaya, Prenses Airi Kamikaze tarafından hoş karşılanmıştı ve o meşhur sarayına götürülüp, aynı zamanda misafirperverliğini çok iyi göstermişti. Akşam saatlerinde Prenses Airi Kamikaze, Bombacı Q‘ya bir görev vereceğini söyledi. Görevi ise Xia Zou’s Acasia House adlı evi patlatmıştı. Göreve gitti ve o yeri iki bomba koyarak patlatmıştı, keşke bunu yapmasaydı.

Patlama sonrası kendi hafızasını kaybetmiş vaziyette alternatif dünyaya ışınlanmış bir halde bulmuştu. Sizlerden bu kabus dolu bulmaca dünyasından Bombacı Q’yu kurtarmanızı istiyoruz.

BOL ŞANSLAR!
Bombacı Q Resimleri

Bombacı Q Edin
Windows | Linux | İnternet

Moderatör tarafından düzenlendi:

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Tarayıcı üzerinden test ettim oyunu. Oyun başarılı ama eksikleri var. Butonlarda kalite düşüklüğü var. Daha net görseller kullanabilirdin. Ve her ne kadar .exe üstünden oynarken ses kapatma mevcut olsa da tarayıcı üzerinden oynarken sesi kapatamıyorum. Oyun içinden ses kapatma menüsü olmalı. (Ses denetiminden kapatmamam gerekiyor.)

agg1401

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Tarayıcı üzerinden test ettim oyunu. Oyun başarılı ama eksikleri var. Butonlarda kalite düşüklüğü var. Daha net görseller kullanabilirdin. Ve her ne kadar .exe üstünden oynarken ses kapatma mevcut olsa da tarayıcı üzerinden oynarken sesi kapatamıyorum. Oyun içinden ses kapatma menüsü olmalı. (Ses denetiminden kapatmamam gerekiyor.)

O hatayı en kısa zamanda çözmeye çalışırım.