Bot Saldırısı

JohnWick

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
s.a forumgamer ailesi serverime nodireckconnect adlı puliigini kurudm ve doğrudan bağlatıları kesti sıkıntı yok
ama deadtbot denilen 2.yazılım programda multijoin ve ping gönderme var bunların sayesinde bu puligin işlevsiz oluyor botlar için kesin çözüm varsa yazarsanız sevinirim fake lobi ve siteden kayıt gibi şeyler yazmayın lütfen

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Yazmayın Demişsin Ama En İyi Önlemlerden Biri de Siteden Kayıt

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
s.a forumgamer ailesi serverime nodireckconnect adlı puliigini kurudm ve doğrudan bağlatıları kesti sıkıntı yok
ama deadtbot denilen 2.yazılım programda multijoin ve ping gönderme var bunların sayesinde bu puligin işlevsiz oluyor botlar için kesin çözüm varsa yazarsanız sevinirim fake lobi ve siteden kayıt gibi şeyler yazmayın lütfen
ülke ban yapabilirsin.

JohnWick

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ozaman ip adresleri çeşitliliği 3 4 bloğu geçmez sanırım. teker teker engelleme yoluna gidebilirsin.
boşma yapma kurban olayım 590 proxy ben knedim deniyorum atıyor ha sen gelmişisn bunları felan diyorsun ee banlasam nolcak saldıracak adam bunların fakrlısnı bulur

SUFGANG

OYNA.SUFMEN.NET
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ücretli pluginler spigot'ta satılmakta ücretsiz yapman biraz zor.

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
boşma yapma kurban olayım 590 proxy ben knedim deniyorum atıyor ha sen gelmişisn bunları felan diyorsun ee banlasam nolcak saldıracak adam bunların fakrlısnı bulur
Ülke engeli, Ve sana saldıran ip adreslerini blokladığın taktirde hiçbir saldırı yapamaz. Yardım etmeye çalışıyorum lakin pek oralı değilsin sanırım, başarılar dilerim.

JohnWick

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ülke engeli, Ve sana saldıran ip adreslerini blokladığın taktirde hiçbir saldırı yapamaz. Yardım etmeye çalışıyorum lakin pek oralı değilsin sanırım, başarılar dilerim.
türk proxyleryle girliyor kardeşim onu nasıl koruyum onu arıyorum

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Deathbot programını çalıştırdığında proxyler .TXT dosyalarına yazdırılıyor oradan çekiliyor. Varsayılan proxylerin hepsini PeerBlock programından engeller isen problemin çözülecektir. Hostingine bu konuda danışabilirsin Batihost'un birçok yardım konusu vardı PeerBlock'u anlatan bir konusuda mevcuttu diye hatırlıyorum.

JohnWick

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Deathbot programını çalıştırdığında proxyler .TXT dosyalarına yazdırılıyor oradan çekiliyor. Varsayılan proxylerin hepsini PeerBlock programından engeller isen problemin çözülecektir. Hostingine bu konuda danışabilirsin Batihost'un birçok yardım konusu vardı PeerBlock'u anlatan bir konusuda mevcuttu diye hatırlıyorum.
çalışcagıonı zatentmiyorum çünkü proxler günlük günceleniyor ve proxleri internten kolayca bulanbilir türk proxyden bahsediyorum

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
çalışcagıonı zatentmiyorum çünkü proxler günlük günceleniyor ve proxleri internten kolayca bulanbilir türk proxyden bahsediyorum

Bot saldırısı anındaki log dosyalarını atar isen IP'leri ve isimleri inceleyebiliriz. Varsayılan proxyler çok fazla ve türkiye dahil her bölgeden IP'ler içeriyor.

Zergi

ingilizce havalı söz ;D
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar,
IPTABLES ile konfigürasyon yapıp %70 olasılıkla botlardan kurtulmuş olabilirsiniz. %30'luk kısmı sizin indirdiğiniz pluginler engelleyecektir.
Dilerseniz sizin için hazır bir hosting firması önerebilirim.
TIKLA

JohnWick

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhabalar,
IPTABLES ile konfigürasyon yapıp %70 olasılıkla botlardan kurtulmuş olabilirsiniz. %30'luk kısmı sizin indirdiğiniz pluginler engelleyecektir.
Dilerseniz sizin için hazır bir hosting firması önerebilirim.
TIKLA
bu sadece dışarıdan gelen yabancı proxyleri engller türk proxleri engelleyemez

Zergi

ingilizce havalı söz ;D
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bu sadece dışarıdan gelen yabancı proxyleri engller türk proxleri engelleyemez
Mesajı tam okumadınız herhalde, İPTABLES ile %70'lik kısmını engellersin %30'lık kısmını senin bulacağın bot koruması engeller.