Bot Saldırısı

1DENİZ

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
2
En İyi Yol Siteden Kaydolma %100 Engellersin
İkinci Yolda Batihost Korumayı İndirebilirsin
üçüncü Yolda Sunucuna Ufak Bir Çakma Lobi Kurabilirsin Kurmayı Bilmiyorsan Yardım Edebilirim Discord : Kerem#7107
Çakma lobi siteden kayıt hala bunlara inanan kaldımı ? ancak 2gb vds den atılan botu engellersin onunla

JohnWick

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Çakma lobi siteden kayıt hala bunlara inanan kaldımı ? ancak 2gb vds den atılan botu engellersin onunla
testini yaptım bizat sunucuda tps düşmüyor bille 5 kişi saldırdık kendi sunucuma hiçbir şey olmadı senin kualladıgın eklenti crack olabilir

1DENİZ

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
2
testini yaptım bizat sunucuda tps düşmüyor bille 5 kişi saldırdık kendi sunucuma hiçbir şey olmadı senin kualladıgın eklenti crack olabilir
Pluginle sunucu korursan sadece pluginin ve makinenin gücünün yettiği kadar büyüklükte bir saldırıyı engelleyebilirsin.

ErhanERT

www.Rabisu.com
Emektar Üye
En iyi cevaplar
57
Ruh hali
Ben sunucumda da kullanıyorum en iyi bot koruması linux iptablesdir net başka bir şey demem.

AntiBotDeluxe'da ufak çaplı program ile atılan botları engellemekte başarılı lakin belirli yerlerden atılan botları iptables rahatlıkla durdurabiliyor

1DENİZ

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
2
Ben sunucumda da kullanıyorum en iyi bot koruması linux iptablesdir net başka bir şey demem.

AntiBotDeluxe'da ufak çaplı program ile atılan botları engellemekte başarılı lakin belirli yerlerden atılan botları iptables rahatlıkla durdurabiliyor
İP Tablesten kastın nedir ? ve nasıl işlemekte

ErhanERT

www.Rabisu.com
Emektar Üye
En iyi cevaplar
57
Ruh hali
İptables ile ip engelleyebilirsin, yurtdışı vs. Bot saldırılarının çoğunluğu da yurtdışı olduğu için engellemiş olursunuz.

JohnWick

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İptables ile ip engelleyebilirsin, yurtdışı vs. Bot saldırılarının çoğunluğu da yurtdışı olduğu için engellemiş olursunuz.
iptables zaten yaptım fakat şunu hiç düşündünüzmü peki türkiye proxy ille saldırsa ne olur bunuda antibotdelux engeliyor