Bot Sorununa %100 ÇÖZÜM [GERÇEK]

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Herkese İyi Forumlar Arkadaşlar Bugün Sizlere Bot Sorununu Kökten Nasıl Çözeceğinizi Göstericem.. Bu Göstereceğim Eklenti Authme İle Uyuşmuyor O Yüzden ÇakmaLobi Şart Bu Eklentiyi ÇakmaLobiye Atıyorsunuz O Kadar.

AMACI
Bu Eklentinin Amacı Doğrulama Sistemi İle Oyuncuları Sunucuya Almaktır. Spigotta Buna Benzer Birçok Eklenti Vardır. Sistemi de Türlüdür Ücretliyi Alırsanız Karşınıza Bir Harita Gelir Haritada ki Sayıyı Yazan Sunucuya Girer. Ücretsizde İse Bir Menü Açılır Menü de 1 Tane Zümrüt Blok Vardır o Bloğa Tıklarsan Sunucuya Girersin. Bunları BOTLAR Yapamayacağı İçin Korunmuş Oluyorsunuz...

Ücretli: C@PTCHA

Ücretsiz: LordCaptcha

Pandikk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Botları sunucuya sokmucak eklenti varsa doğru düzgün kaliteli kullanmalıyım :(

LegendaryNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Unutmayınki,
AntiBotDeluxe BOt'a %100 Çözüm Gibi DenileBilir.
Ücretli Plugındır.
Servere Bot Sokmaz ve Panele İşlemez.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Botlar sunucuya bir anda girdiği için sunucu makinesinde gecikme oluşacağı için yararı olmayacaktır.

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
Fury hocamızın bilgisine güvenin. Dediyse doğrudur.
Fury hocamızın sistemini denedim. Gayetde çalışıyor
Başarılar.

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Evet Bot Giriyor Ancak Bunun Diğer Sunuculara Oranı Authme den Ya da Diğer EKlentilerden Daha Azdır. Bu Sayede Korunuyorsunuz Zaten

Canayaz

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Saçmalık, sonuçta botlar sunucuya giriyor.

cigax09

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Allah Allah işe bak yav. Geçenlerde ben bunun skriptini yapmıştım. Ne ara tuttu:D

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

cigax09

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bot Koruması Dediğin Pluginlerde de Botlar Sunucuya Giriyor. Ya Çok Hızlı Gerçekleştiği İçin ya da Takmadığın İçin Farketmiyorsun

Eklentisi 2-3 Yıldır Spigotta.
Fark ettim zaten. Bende skriptimi bu plugine göre yapmıştım zaten. Biraz espirili anlam olsun diye öyle dedim. Bu arada plugin bence çok yararlı. Ne kadarda sunucuya botları alsa da koruma olarak görevini fazlasıyla yerine getiriyor.

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Fark ettim zaten. Bende skriptimi bu plugine göre yapmıştım zaten. Biraz espirili anlam olsun diye öyle dedim. Bu arada plugin bence çok yararlı. Ne kadarda sunucuya botları alsa da koruma olarak görevini fazlasıyla yerine getiriyor.
Test Ettim ve Gayet Mantıklı Bir Eklenti. Eğer Bunun Yanında Dersen ki Bana Ulan Botlar Çok Sık Giriyor Sunucum Kaldırmaz. Orada İş Sana Kalır.