BOTU %100 ENGELLEME! | BOT SALDIRISI YEMEKTEN BIKTINIZ MI ?

Salim159

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

MİNECRAFT BOT SALDIRISINI ENGELLEMEK
arkadaşlar bunun tek çaresi vardır.
skript sizin sunucunuzu koruyamaz tekrar girin diyerek
anca lagg yapar adam botunu yine atar
100 bot attı mesela 100 kere skript çalışacak ve sunucunun ramı az ise düşecek veya kesintiler yaşanacak
oyuncuların eşyalarını kaybedecek aktifiniz düşecektir.
peki buna tek çözüm ne mi ?
Bir website açınız.
aylık 5 tl ücret vererek
tecrübeliyseniz site işinde

internetten : .com ' lu godaddy vs. birsürü hostinglerin sattığı sitelerden alabilirsiniz.
UYARI : bunun herşeyini siz kuracaksınız destek vermiyorlar.

eğer acemiyseniz ben yapamam diyorsanız
batihost'dan 5 tl verip
serverismi.mc.tc
açarak hazır site indexlerini alıp
sadece sunucunuzu websend ile bağlayacaksınız.
ayrıca batihost websend kurulumunu anlatmıştır.
oyuncu para atınca hangi komutu girecek server ?
herşeyi ayarlıdır.

buna %100 çözüm budur. authme whitelist mantığı ile sunucuya girişi kapatıyor siteden girişi açarak
ve ayrıca bot saldırısına bile %100 çözüm olmuş oluyor.
başka çözümleride var ise konuyu aydınlatınız.

siteniz var ise bu plugini indirip batihost'un çektiği videoları izleyiniz websend ile ilgilidir.
tıkla indir > Websend <

Son düzenleme:

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Post kasma amacıyla açtığını düşündüğüm 2. konun bu. Botun tek amacı sunucuda kalabalık yaratmak değildir. Aynı zamanda sunucu trafiğini yormaktır. İster site yap ister farklı şekilde. Sağlam bir bot saldırısında her türlü laga girme oranın %80 in üstünde ayrıca hiçbir saldırıyı %100 önleyemezsin. Kullanıcı tarafından hata çıkma olasılığı az olsa da vardır. O yüzden her zaman internet ortamında ki yüzdeler %100 olmaz.

Salim159

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Post kasma amacıyla açtığını düşündüğüm 2. konun bu. Botun tek amacı sunucuda kalabalık yaratmak değildir. Aynı zamanda sunucu trafiğini yormaktır. İster site yap ister farklı şekilde. Sağlam bir bot saldırısında her türlü laga girme oranın %80 in üstünde ayrıca hiçbir saldırıyı %100 önleyemezsin. Kullanıcı tarafından hata çıkma olasılığı az olsa da vardır. O yüzden her zaman internet ortamında ki yüzdeler %100 olmaz.
bunu bana ilk söyleyen @MrHaciYatmaz
nekadar doğru bilemem ama bilgilerimi yazıyorum.

Aerenn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Web sitesi veya lobi botu engellemez, insanların aklında böyle bir algı var. En basit bir anti-bot plugini bile zaten botu engelleyebilir ama sıkıntı, saldırının sürekli farklı IP'lerden gelmesinde. Burada da sizin çektiğiniz Proxy filtresi önemli.

Ataberkia

En iyi cevaplar
0
bunu bana ilk söyleyen @MrHaciYatmaz
nekadar doğru bilemem ama bilgilerimi yazıyorum.
Websiteden kaydı sağlamak giriş-çıkış botlarını engeller. Fakat tek saldırı giriş-çıkış botları değildir.
%100 engeller gibi bir ifade kullanmam. Hem, ayrıyeten %100 engellemeye dair bilgiye sahip olsaydım bunu ben paylaşırdım.

Salim159

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Websiteden kaydı sağlamak giriş-çıkış botlarını engeller. Fakat tek saldırı giriş-çıkış botları değildir.
%100 engeller gibi bir ifade kullanmam. Hem, ayrıyeten %100 engellemeye dair bilgiye sahip olsaydım bunu ben paylaşırdım.
Bungeecord ile kullandığım bir eklentim var AntiBotAttack kurulu şu an bungeecord sistemimin plugins içinde aşırı girişte lobinin slotunu düşürüyor sadece +1 yer açıyor böylece lobide 22 kişi varsa +1 yer açıyor 23 ---- 5 saniye içinde de çakmalobi aktarıyor isterseniz paylaşırım aydınlatayım konuyu .
[automerge]1525123503[/automerge]
ayrıca bunun site botu da mevcuttur. craftrise şuanda doğrulama sistemine çevirdi kendini.
siteden kayıt botu bile mevcutmuş.