#Br B Yetkili Takım

Heisen_berg

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Merhabalar #Br B adlı yeni takım oluşturulacaktır. Bu takım için yetkili alımı mevcuttur.

Alımlar:
  • 1 kişi Skripter
  • 1 kişi Pluginer
  • 1-5 kişi Builder
Bu alımlardan herhangi birine katılmayı düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurun. Şu anda Skripter veya Pluginere ücret ödenmesi düşünülmüyor. Daha ilerideki zamanlarda Skripter veya Pluginer yetkililerine belirli bir ücret ödenebilir.
  • Ad:
  • Minecraft'ı kaç yıldır oynuyorsun?
  • Bukkit/Spigot ile ne zaman tanıştın?
  • Günlük Online Süresi:
  • İstenilen yetki:
Skripter/Pluginer için ek liste:
  • Plugin/Skript yazmaya başlayalı ne kadar süre geçti?
  • Plugin/Skript yazma konusunda ne kadar deneyimlisin?
  • Herhangi bir skript/plugin paylaşabilir misin? (Alım için)
Builder için ek liste:
  • Spigot/Bukkit pluginleri ile build düzeyin nasıl?
  • Profesyonelce Medieval/Modern vb. tip evler/kaleler yapabilir misin?
  • Herhangi bir yaptığın yapıtın resmi:
Başvuru Yapmak için:
İlk önce en baştaki formu doldurun. Daha sonrasında eğer Skripter,Pluginer veya Builder için yetki istediyseniz ona göre ek formu doldurun. Yakında size döneceğiz.

Neler Hedefliyoruz?

1. Takım oluşturma ve sunucu türü belirleme

Profesyonel ve Ciddi bir takım oluşturduktan sonra herhangi bir sunucu türü belirleyeceğiz. Örneğin; Factions,Survival,Hunger Games.

2. Deneme bir sunucu üzerinde sunucuyu hazırlama
Deneme bir sunucu üzerinde takım ile birlikte belirlenen sunucu türüne ait yapıtlar ve ayarlamaları yapacağız.

3. Sunucuyu deneme ve ek özellikler ekleme
Sunucuyu eğlenceli hale getirebilecek yeni fikirler arayacağız. Yapılan tüm ayarlamalar bittikten sonra sunucuyu tümden deneyerek herhangi bir hata veya bugu gidereceğiz.

4. Sunucu için Hosting ayarlama
Her şey hazırlanmışken bir de Hosting bulmamız gerekiyor. Beyin fırtınasından sonra bir Hostingi seçeceğiz ve bir sunucu alacağız.
(Sunucu ücreti Takımdan giderilmeyecektir)

5. Sunucuya Reklam yapma ve Final
Son gereken şey artık reklam yapmak. Oyuncu kitlesini çektikten sonra eğer diğer aşamaları kusursuzca yaptıysak bu konuda sıkıntı çekmeyeceğiz. Final ise, eğer bu olaydan yüklü bir kazanç sağlanırsa takım arasında paylaşılacaktır

Kabul edilen istekler:
  • Yok
  • Yok
  • Yok
#Br B Yetkili Takım Yöneticisinden:
Minecraft için birçok sunucu açtım. Bilmiyordum birçok şeyi. Boşuna para harcadım. Sonra anladım ki tek başına olmuyor.

Yıllar sonra tecrübem arttı tabii.

Son düzenleme:

EmreOzboy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
  • Ad: Emre
  • Skype/Discord: emre.ozboy
  • Minecraft'ı kaç yıldır oynuyorsun? 3
  • Bukkit/Spigot ile ne zaman tanıştın? 2014
  • Günlük Online Süresi: 3-4 4-5
  • İstenilen yetki: Admin

JackWold

Ağır Eleştrici
En iyi cevaplar
0
Ad: Murat Bircandan
Skype/Discord: Murat.Bircandan - Skype
Minecraft'ı kaç yıldır oynuyorsun?: 1.6.4 Yamasından beri Oynuyorum.1.7.2 Yamasında Builde başladım.Neredeyse 1,5 Senedir build ile ilgileniyorum.
Bukkit/Spigot ile ne zaman tanıştın: Bukkit ile 2Sene önce tanıştım Sunucu kurmuştum sorunlarım çıkmıştı ve onları araştırarak başlamıştım.
NOT;
2 Senemi bilmiyorum hatirlamiyorumda pek ._.
Günlük Online Süresi: Sabah en geç 12 de kalkıyorum normalde Öğlen oluyor fakat öğlen benim için sabah, dediğim gibi 12 gibi kalkıp akşam 11 12 ye kadar oturuyorum.
İstenilen yetki: Builder
Spigot/Bukkit pluginleri ile build düzeyin nasıl?: Spigot,Bukkit pluginleriyle alakam çok denilmese bile yoktur."Build Düzeyin Nasıl" Anlamadımda .)
  • Profesyonelce Medieval/Modern vb. tip evler/kaleler yapabilir misin?: Profesyonel şekilde medieval çalışıyorum Moderne pek yakın değilimdir çoğunlukla eski çağlar hoşuma gidiyor.Evlere şu sıralar biraz yoğunluk veriyorum çünkü fazla ev yapmadığımdan dolayı pek tecrübem olmadı, fakat kale vs yapabilirim gibi görünüyor.
  • Herhangi bir yaptığın yapıtın resmi: Resimi buradan atmak istemiyorum çalıp benim yapıtım diye gösteren kişiler oluyor ve bundan hoşlanmıyorum.Skype üzerinden dilediğinizce resim atabilirim.

Umarım alınırım sizin ekibinizde yer almaktan mutluluk duyarım.​

-----------Başka bir görüntü-----------

ve Son olarak benim en sevdiğim Blue Mapı gerçekten 3 4 günlük bir çalışma sonucu ortaya güzel bir görüntü çıktı fakat daha fazla görüntü atamam dediğim gibi Skype üzerinden atıcam
Blue Map;

Resimlerin çalınması sonucu forumdan uzaklaştırmak için elimden geleni yapacağım.

Heisen_berg

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
  • Ad: Emre
  • Skype/Discord: emre.ozboy
  • Minecraft'ı kaç yıldır oynuyorsun? 3
  • Bukkit/Spigot ile ne zaman tanıştın? 2014
  • Günlük Online Süresi: 3-4 4-5
İncelemeye alınmıştır yakında geri döneceğim.
Ad: Murat Bircandan
Skype/Discord: Murat.Bircandan - Skype
Minecraft'ı kaç yıldır oynuyorsun?: 1.6.4 Yamasından beri Oynuyorum.1.7.2 Yamasında Builde başladım.Neredeyse 1,5 Senedir build ile ilgileniyorum.
Bukkit/Spigot ile ne zaman tanıştın: Bukkit ile 2Sene önce tanıştım Sunucu kurmuştum sorunlarım çıkmıştı ve onları araştırarak başlamıştım.
NOT;
2 Senemi bilmiyorum hatirlamiyorumda pek ._.
Günlük Online Süresi: Sabah en geç 12 de kalkıyorum normalde Öğlen oluyor fakat öğlen benim için sabah, dediğim gibi 12 gibi kalkıp akşam 11 12 ye kadar oturuyorum.
İstenilen yetki: Builder
Spigot/Bukkit pluginleri ile build düzeyin nasıl?: Spigot,Bukkit pluginleriyle alakam çok denilmese bile yoktur."Build Düzeyin Nasıl" Anlamadımda .)
  • Profesyonelce Medieval/Modern vb. tip evler/kaleler yapabilir misin?: Profesyonel şekilde medieval çalışıyorum Moderne pek yakın değilimdir çoğunlukla eski çağlar hoşuma gidiyor.Evlere şu sıralar biraz yoğunluk veriyorum çünkü fazla ev yapmadığımdan dolayı pek tecrübem olmadı, fakat kale vs yapabilirim gibi görünüyor.
  • Herhangi bir yaptığın yapıtın resmi: Resimi buradan atmak istemiyorum çalıp benim yapıtım diye gösteren kişiler oluyor ve bundan hoşlanmıyorum.Skype üzerinden dilediğinizce resim atabilirim.

Umarım alınırım sizin ekibinizde yer almaktan mutluluk duyarım.​

ve Son olarak benim en sevdiğim Blue Mapı gerçekten 3 4 günlük bir çalışma sonucu ortaya güzel bir görüntü çıktı fakat daha fazla görüntü atamam dediğim gibi Skype üzerinden atıcam
Blue Map;

Resimlerin çalınması sonucu forumdan uzaklaştırmak için elimden geleni yapacağım.
İncelemeye alınmıştır yakında geri döneceğim.

hisarnw

Marangoz
En iyi cevaplar
0
  • Ad:
  • Minecraft'ı kaç yıldır oynuyorsun: 2.5 yıl
  • Bukkit/Spigot ile ne zaman tanıştın: 1 sene önce
  • Günlük Online Süresi: 10.5 saat
  • Not > Kurucu Saygım Sonsuz !

Heisen_berg

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
  • Ad:
  • Minecraft'ı kaç yıldır oynuyorsun: 2.5 yıl
  • Bukkit/Spigot ile ne zaman tanıştın: 1 sene önce
  • Günlük Online Süresi: 10.5 saat
  • Not > Kurucu Saygım Sonsuz !
Formun hepsini doldurmamışsın

Leejey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ad: Berke
Nick: Leejey
İstenen Yetki: Moderator

İstenen Yetki Hakkındaki Tecrübelerim: Cogu Yerde Gorev aldım Tecrubeliyim ama yinede acıklayayım.
-Server Durumuyla İlgilenebilirim
-Gerektiginde Oyuncuların Sorununu Gidermeye Calısırım
-Moderator olmaktan asla sıkılmam , Gorevimi en iyi bir sekilde yapmaya calisirim (Cıvıtmam)
-Oyuncuların Hakaretleri vb. Seylerde sakinligimi korurum
-Üst yetkililere karsı saygılı davranan bir insanım
-Kurucuya veya Admine gerektiginde yardim edebilirim
-Oyuncularla iyi anlasabilirim
-Konusmalarima dikkat ederim yazim hatasi yapmamaya calısırım
-Gerektiginde Build yardim edebilirim.
Kısacası Gorevime sadık bir insanım..
Günde Online Kalma Sürem: 7-8 saat

TS 3 ' üm var

Einherjar

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
  • Ad: Aydın
  • Skype/Discord: aydincetin285
  • Minecraft'ı kaç yıldır oynuyorsun? 1.4.7 sürümünden beri yaklaşık 3 yıldır.
  • Bukkit/Spigot ile ne zaman tanıştın? 1.6.2 sürümünde.
  • Günlük Online Süresi: En geç 1de giriş yapıyorum ve gece 12'ye kadar garanti duruyorum.
  • İstenilen yetki:Admin

AhmetCanTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
  • Ad: Ahmet Can
  • Skype/Discord: bayahmet07
  • Minecraft'ı kaç yıldır oynuyorsun? Minecraft 1.2.5 sürümünden beri oynuyorum. Yanılmıyorsam 4 senedir felan.
  • Bukkit/Spigot ile ne zaman tanıştın? 2 Sene kadar oluyor. İlk profesyonel sunucumu 2 sene önce açtım.
  • Günlük Online Süresi: 4-5 Saati aşkın
  • İstenilen yetki:Admin - Moderatör

Not: Umarım burdaki yazılanlarla kalmayaıp denerseniz aklımda bir sunucu fikri var fakat ekip çok kararsız ilerliyor. Tutmama olasılığından korkuyorum. Teşekkürler. Sunucu açılırsa bile buraya bağlı kalıcağımada söz veriyorum.

Heisen_berg

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
  • Ad: Aydın
  • Skype/Discord: aydincetin285
  • Minecraft'ı kaç yıldır oynuyorsun? 1.4.7 sürümünden beri yaklaşık 3 yıldır.
  • Bukkit/Spigot ile ne zaman tanıştın? 1.6.2 sürümünde.
  • Günlük Online Süresi: En geç 1de giriş yapıyorum ve gece 12'ye kadar garanti duruyorum.
  • İstenilen yetki:Admin
  • Ad: Ahmet Can
  • Skype/Discord: bayahmet07
  • Minecraft'ı kaç yıldır oynuyorsun? Minecraft 1.2.5 sürümünden beri oynuyorum. Yanılmıyorsam 4 senedir felan.
  • Bukkit/Spigot ile ne zaman tanıştın? 2 Sene kadar oluyor. İlk profesyonel sunucumu 2 sene önce açtım.
  • Günlük Online Süresi: 4-5 Saati aşkın
  • İstenilen yetki:Admin - Moderatör

Not: Umarım burdaki yazılanlarla kalmayaıp denerseniz aklımda bir sunucu fikri var fakat ekip çok kararsız ilerliyor. Tutmama olasılığından korkuyorum. Teşekkürler. Sunucu açılırsa bile buraya bağlı kalıcağımada söz veriyorum.
Skype kontrol edin

Zulu

Hurra, Die Welt Geht Unter.
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
ad:Kerim
sype/Discord:Siyah.İnci16
Minecraftı kaç yıldır oynuyosun:4 yıldır
Bukkit/Spigot ile nezamn tanışdın 3.5 sene oluyor
Günlük online süresi:4 saat
İstenilen yetki:Builder
Spigot/Bukkit pluginleri ile build düzeyin nasıl:pluginlerde fazla bir bilgim olmasada build düzeyim gerçekten çok güzel
Profesyonelce Medieval/Modern vb. tip evler/kaleler yapabilir misin:Tabikide ayrıca yapmaktan zevk duyarım
Herhangi bir yaptığın yapıtın resmi:

Son düzenleme: