Bu çocuklara dikkat Bu oyun çocuk oyunu değil

4karasavasc444

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu oyun herhangi bir cocukların oynıyacağı oyun değil Lütfen karşıdaki kisiyle saygılı olun sayet bu kadar fazla küfür etmek istiyorsanız gidin kendi içinizden edin

Bir altının bir silverin bana kafa tutması nedir arkadaş ?

4karasavasc444

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostum, senin zamanında bu kadar gelişmiş teknoloji ve YouTube'daki saçma içerikler olsaydı ister istemez sende böyle olurdum.
YouTube +13 yaş ve üzeridir. Ailelerin eğitimsizliği yüzünden Minecraft olsun, CS:GO olsun terbiyesiz ergenlerle dolu. Her şeyin başında bir eğitim olmalı. Eğitim yoksa iş biter.
Katılıyorum Aileler cok gevsek bırakıyolar cocukları

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Küfür etmek 10 Yaşındakilere göre havalı gözükmek :huh:
Katılıyorum. Küfür etmeyi çok havalı bir şeymiş gibi düşünüp sağa sola insanlara iltifat eder gibi küfürler savuruyorlar.
Bir şekilde küfürleri öğrenmişler çocuk yaşta, büyüdükleri zaman küfür edince bir şey olmuyor mantığıyla her 10 kelimseinden 9'unda küfür kullanıyorlar.
Yerinde kullanırsın anlarım, çok sinirlenirsin anlarım fakat adam gelmiş "Merhaba,Nasılsın,Selamın aleyküm" yerine " NABER ******" diye arkadaş ortamına giriyor. Aile büyüklerine hakaret etmekte artık çok moda oldu.

Umarım bir gün küfür etmenin ne kadar kabaca olduğunu anlarlar.

Pledix

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Katılıyorum. Küfür etmeyi çok havalı bir şeymiş gibi düşünüp sağa sola insanlara iltifat eder gibi küfürler savuruyorlar.
Bir şekilde küfürleri öğrenmişler çocuk yaşta, büyüdükleri zaman küfür edince bir şey olmuyor mantığıyla her 10 kelimseinden 9'unda küfür kullanıyorlar.
Yerinde kullanırsın anlarım, çok sinirlenirsin anlarım fakat adam gelmiş "Merhaba,Nasılsın,Selamın aleyküm" yerine " NABER ******" diye arkadaş ortamına giriyor. Aile büyüklerine hakaret etmekte artık çok moda oldu.

Umarım bir gün küfür etmenin ne kadar kabaca olduğunu anlarlar.
Onların aklı anca o lafın nereye gittiğini anladığında yerine gelir kardeşim.

AjStyles

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hacı haklısın vallahi
büyüklere saygı yok
maç girdim taşıyorum (torvald oynuyorum tabi bilen bilir .p) abi adam 6 level bana küfür ediyor nasıl oynuyorsun diye
atak tı galiba karakteri ben torvaldla 48 kill aldım çocuk 2-3 mü neydi
herneyse bi ara 1v1 gelde seni alayım :p

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Siz daha hiçbişi görmediniz... Survival oynayıp+Hack açıp,Vip kazanıpta hep vs için girenlerin %90 I Hackerdir... Ve hackerlerin çoğu 9-14 Yaş arası cocuktur...hep vs için girenler özellikle ! Çocuklar Oyunu bilmiyor. PvP prosuyum gel vs ? En önemlisi pvp mi layn? PVP pro suyum diye hava atıyor... Bende diyorum "En önemlisi pvp deyil... Bu minecraft daha çok build ve madenci ağırlıklı oyun falan diyom... Takmıyor ağla diyor.... )
9-14 Arası Türklerin %80 i kadar kişi "Minecraft" ın anlamını bilmiyor...
Gelelim başka oyuna örneğin zula. Zulada bildiğiniz montage çekiyorum o kadar kolay geliyor yani.. Çocuğu 19 defa öldürdüm... Çocuk bi sövüyor chatta bi sövüyor... Sakin ol kardeşim diyom artık yani nimeti karıştırıyor ortaya

Çocukluğunda sınırı vardır. Ağlar tamam bişi diyememde küfürü abartıp içine nimet de katmak yani ayrı insan dışı şeyler diyorlar.

+Buraın paladins olduğunu yeni görüyom D:

4karasavasc444

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Siz daha hiçbişi görmediniz... Survival oynayıp+Hack açıp,Vip kazanıpta hep vs için girenlerin %90 I Hackerdir... Ve hackerlerin çoğu 9-14 Yaş arası cocuktur...hep vs için girenler özellikle ! Çocuklar Oyunu bilmiyor. PvP prosuyum gel vs ? En önemlisi pvp mi layn? PVP pro suyum diye hava atıyor... Bende diyorum "En önemlisi pvp deyil... Bu minecraft daha çok build ve madenci ağırlıklı oyun falan diyom... Takmıyor ağla diyor.... )
9-14 Arası Türklerin %80 i kadar kişi "Minecraft" ın anlamını bilmiyor...
Gelelim başka oyuna örneğin zula. Zulada bildiğiniz montage çekiyorum o kadar kolay geliyor yani.. Çocuğu 19 defa öldürdüm... Çocuk bi sövüyor chatta bi sövüyor... Sakin ol kardeşim diyom artık yani nimeti karıştırıyor ortaya

Çocukluğunda sınırı vardır. Ağlar tamam bişi diyememde küfürü abartıp içine nimet de katmak yani ayrı insan dışı şeyler diyorlar.

+Buraın paladins olduğunu yeni görüyom D:

Benim anlamadım olay su bilmedikleri bir kelimeyi niye kullanıyorlar belki kendini asağıyon veya belki ailenden birini asağılıyon hicmi düsünmez insan birde not defterinden yazıp kopyalayıp yazıyor hic bir anlam tutusması yok laf sokma cabası yok sadece küfür ediyor

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kendi tecrübemden örnek vermek istiyorum. Böyle bir olayla karşılaştığınız zaman sakin, efendi, ahlaklı, terbiyeli ve düzgün birisi gibi olmayın. Saygı yok! Olaya BAM BAM BAM dalmak var! Bunlar küfür edince bir üst derecesinde küfürle karşılık verin. Ağır ağır sövün bunlara. Maximum 10 dk sonra susacaklardır. Ve sonrasında size bir şey derlerse cevap vermeyin susacaklardır. Size bir daha karışmazlar. Çünkü onların anladığı dil bu. Psikoloji konuşuyor burada. Çocuğunu küfürle bağırarak yetiştirirsen çocuğunda insanları ona şiddetli bir şekilde çıkışıp küfür etmediği sürece dinlemez.

Uğraşmayın şunlara. Ya küfür edip stres atma çabasına girin ya da direk susturun. Kaldıramıyorsanız dediğim gibi bir üst dereceden küfür ederek başlayın konuşmanıza. Siz ortaya tavrınızı koymazsanız sizi zayıf görürler ve sürekli tepenize çıkarlar. Seviyem düştü ufff çok saygısız terbiyesiz falan sökmüyor bunlara çünkü o ortamda öyle bir olay yok. Kimse size niye küfür ettin seviyesiz diyemez. Dese bile diyen kişi daha çok küfür odağı olur. Bunların bulunduğu ortam kalabalıksa ve hepsi böyle tipse bu tür saygılı laflar ve davranışlar sökmez. Anladıkları dilden konuşmanız gerek.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-Edit-
Çocuğunu yetiştirememiş, çocuğuna eğitim vermeyen aile demeyin. Çocuğu yetiştiren aileye bakın önce. Çocuk böyle davranıyorsa suç ailesinin onu eğitmemesinden değil, ailesininde çocuk gibi olduğundandır. Çocuk sadece öğrendiklerini uygular.

4karasavasc444

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Veya bunu yapmak yerine o cocukla sakin bir skeilde alaya alarak konusursan hem efendilin sende kalır hemde cocuk sinir olur