Bu iş Yürür mü ?( Sunucu Satmak )

KuzuCevirme

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba bir sorum olacak

intel core i9 9900k lı

Layer 2 3 ve 4 ddos korumalı sunucuyu

4gb 40 lira
8gb 80 lira
12gb 120 lira

Herbirinde nvme ssd ( saniyede 3gb a varan veri aktarım hızı )

Bütün Paketlerde 6 vCPU vererek

Sınırsız trafik

Kontrol paneli ( Sınırsız format + işletim sistemi değiştirebilme hakkı )

+ Sınırsız yukarıdaki makineden ayrı WebHosting vererek

yukarıdaki gibi fiyatlayarak ( Vergiler dahil )

satmaya kalksam alış oranı ne şekilde olur fikir verebilir misiniz. ilerleyen zamanlarda OVH Gaming sunucularından da alarak DDOS garantili ( ddos geçirirse para iadeli ) ve yukardakine oranla daha ekonomik Ram ihtiyacı çok olan kişilere 12gb si 70₺ olan sunucu fikirlerim de var.

Bu işe ya tek başıma yada güvendiğim bir arkadaşım ile girmeyi düşünüyorum. Teknik altyapı anlamında daha önce sanallaştırma konusunda ve network ayarları vb konularda deneyimlerim var. Normalde yurtdışında yaşıyorum ve Vergi konusunu kolayca halledebileceğim bir imkanım var. Sizler ne diyorsunuz ?Daha önce sunucu satmak ( sunucular ile ilgili tecrübem çok ) ile tecrübesi olmayan birisinden bu fiyatlar göz önünde bulundurulduğunda sunucu alır mısınız ?ilk başta Çok bir kear elde etmeyi düşünmüyorum. Özellikle yurtdışında yaşadığımı göz önüne alırsak gelecek kear ₺bazında beni en fazla 2 3 kere yemeğe çıkartır. Fakat bu işteki maddi risk okadar da büyük olmayacak benim için satılmadığı durumlar vb. Sürümden Satarak iyi kazanabilir miyim bu fiyatlarda bu performans sunucular.

şimdiden çok teşekkürler.

Not: isteyen herkese ücretsiz WebHosting sağlıyorum şu anda.

Edit: Bu fiyatlar güncel kura göre hesaplanmış fiyatlardır fiyatlar alındıgı zamana göre sabit olur. Türk lirası değer kazanır ise daha önce alan kişilere de indirim yapılır.

LavivaSurvival

IP: LavivaNW.Keyubu.Com
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Hosting firması aç ve bu şekilde kimse güvenipde almaz.
neden paketlerimi tehlikeye atayımki sunucum tutunca makinama el koyup atmayacağının garantisini verebilirmisin. yani genel olarak ne demek istediğimi anladın güven olmaz fiyatlar gzlmiş ama.​

KuzuCevirme

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hosting firması aç ve bu şekilde kimse güvenipde almaz.
neden paketlerimi tehlikeye atayımki sunucum tutunca makinama el koyup atmayacağının garantisini verebilirmisin. yani genel olarak ne demek istediğimi anladın güven olmaz fiyatlar gzlmiş ama.​
Öncelikle öneriler için teşekkür ederim . Evet resmi bir site olacak türkiyeden açılmayacak şirket. Hali hazırda var olan küçük bir reklamcılık şirketi var akrabamın bununla birleştirmeyi düşünüyoruz .Bunun dışında bir öneriniz var mı Host sahibinin dosya çalmasını engelleyebilecek bir yöntem :)