>>Bu Sefer İddialıyım!<<

Sanatkar olabilir miyim ?

• Evet.

Kullanılan: 2 33.3%
  • Hayır.

Kullanılan: 4 66.7%

• Kullanılan toplam oy
    6

FatihDGTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Herkese merhaba forum.gamer!
Bilceğiniz üzere önceden açtığım konularda yaptığım
mimarlar hakkında paylaşımlarda bulundum.
Fazla beğenilmedi.Fakat bu sefer iyi yaptığımı düşünüyorum
İyi seyirler!...

Mimarim :

2017-10-10_23.14.17.png

Güzel bir küçük köprü ile kaplanmış , bir şelalin , şırıl şırıl akışı , hayvanlar ,
gerek yerde doğal bir güzelliği anlatan sanat , buğdaylar , ağaçlar , ev , karpuzlar...

Evet arkadaşlar.
Mimarim hakkında düşünceleriniz
merak ediyor ve bekliyorum.

Yorumları üslubuna göre yazınız!
Teşekkürler...

Son düzenleme:

Majorapex

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Biraz ağaç eklemelisiniz. Etrafına orman tarzı bir yer yapıp dağ eklerseniz. Güzel olur. Shader ile çekilmeli...

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Ee... etraf çok boş.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sanat'ın nasıl yapıldığına veya kelime anlamına bakarsan bu yaptığının ne kadar sanat(!) olduğunu tartışabiliriz.

Gutenberg

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bak dostum, dürüst konuşacağım için affet ama madem iddialısın, kendini sürekli geliştirerek iddianı kanıtlayacak yapılar yapmalısın. Bu tür yapıları artık 7-8 yaşındaki çocuklar bile yapıyor ki her forumda bu tür mimarilerden bolca bulabilirsin. Öncelikle mimarin hakkındaki kişisel görüşümü birkaç madde ile açıklamak istiyorum;

• Yapıyı çok uzaktan çekmişsin, doğal olarak detaylı bir şekilde inceleyemedim, biraz daha yakından ve içinden çekseydin daha iyi bir yorum yapabilirdim.
  • Flat alanda yaptığın için etraf çok boş kalmış, bari resmin görüş alanının tamamını kemik tozu yardımıyla kaplasaydın hiç değilse etraf gözümüze biraz daha dolu görünürdü.
  • O yandaki ağacımsı yapıyı (ağaç mı orasını da tam olarak kestiremedim amma) oradan derhal yok et. Kahverengi tonundaki bir binanın yanında o sıcak renkler kesinlikle çok kötü durmuş ve acaip sırıtıyor.
Kendine olan güvenin hoşuma gitti, kendinden emin konuşman da cabası. Ancak daha yolun başında olduğun çok belli, hiç değilse daha büyük bir mimari yapıp paylaşabilirdin. Daha iyilerine layık olduğunu ve daha güzellerini yapabileceğine inanıyorum.

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
Şu gördüğüm fotoğraftaki yapılar bile güzel şirin duruyor. Bak dostum, forumda veyatta yakın çevrende olsun insanlara birşeylerin güzel olduğunu anlatmana veyatta göstermek için çabalamana gerek yok. Benim koyacağım bir blok da bile emek varken güzelliği çirkinliği kimin umrunda :)

FatihDGTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Biraz ağaç eklemelisiniz. Etrafına orman tarzı bir yer yapıp dağ eklerseniz. Güzel olur. Shader ile çekilmeli...
Ee... etraf çok boş.
Sanat'ın nasıl yapıldığına veya kelime anlamına bakarsan bu yaptığının ne kadar sanat(!) olduğunu tartışabiliriz.
Bak dostum, dürüst konuşacağım için affet ama madem iddialısın, kendini sürekli geliştirerek iddianı kanıtlayacak yapılar yapmalısın. Bu tür yapıları artık 7-8 yaşındaki çocuklar bile yapıyor ki her forumda bu tür mimarilerden bolca bulabilirsin. Öncelikle mimarin hakkındaki kişisel görüşümü birkaç madde ile açıklamak istiyorum;

• Yapıyı çok uzaktan çekmişsin, doğal olarak detaylı bir şekilde inceleyemedim, biraz daha yakından ve içinden çekseydin daha iyi bir yorum yapabilirdim.
  • Flat alanda yaptığın için etraf çok boş kalmış, bari resmin görüş alanının tamamını kemik tozu yardımıyla kaplasaydın hiç değilse etraf gözümüze biraz daha dolu görünürdü.
  • O yandaki ağacımsı yapıyı (ağaç mı orasını da tam olarak kestiremedim amma) oradan derhal yok et. Kahverengi tonundaki bir binanın yanında o sıcak renkler kesinlikle çok kötü durmuş ve acaip sırıtıyor.
Kendine olan güvenin hoşuma gitti, kendinden emin konuşman da cabası. Ancak daha yolun başında olduğun çok belli, hiç değilse daha büyük bir mimari yapıp paylaşabilirdin. Daha iyilerine layık olduğunu ve daha güzellerini yapabileceğine inanıyorum.
Yorumlarınız için teşekkür ederim forum.gamer.
Dediklerinizi dikkate alarak eksikleri tamamladığımı düşünüyorum.
Bir de şunu da demek istiyorum.Bulunduğum yerde worldedit bulunmuyor.
Şu gördüğüm fotoğraftaki yapılar bile güzel şirin duruyor. Bak dostum, forumda veyatta yakın çevrende olsun insanlara birşeylerin güzel olduğunu anlatmana veyatta göstermek için çabalamana gerek yok. Benim koyacağım bir blok da bile emek varken güzelliği çirkinliği kimin umrunda :)
Çok teşekkür ederim.
Göze girilmek çok güzel bir şey :)

JerzaF

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Birçok tanıdığım minecraft mimarı yanında aşırı sönük duruyorsun maalesef.
Bazı yabancı sunucularda bunun eğitimini bile veriyorlar.Terimler olsun detaylar olsun birçok şey.Benim bilgim bu konuda "0" ama bildiğim kadarını dedim.
Kendini geliştirirsin umarım :).

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
Yapılarını küp sanatı bölümünde paylaşırsan oradaki mimarlar sana daha da yardımcı olacaktır.Yapını eleştirecek olursam yapılarından asla terraini çıkarma,yer yüzünün şekli yaptığın yapılar kadar önemli.