Bu Sistem Vallhalla'yı Kaldırır mı ?

Gkuvveti

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Assassins creedi altairden tutunca originse kadar oynadım ama bilgisayarım geçen bir problem sonucu yandı. zaten miladını doldurmaya yakındı. Sıfırdan bir pc dizmeye karar verdim ama laptop olsun istedim ona göre bir pc bakıyorum. Özellikleri şöyle

16 GB Ram
i7 11800H
1 TB SSD ve RTX 3060 ekran kartı. Bu arada pc excalibur g900. Linkini bırakırım aşağı. Sorum şu olacak bu pc assassins creed vallhallayı rahatça oynatırmı? Tabi farklı oyunlarda oynayacağım bütçem belli 20 bin tl civarlarında. Pc şu bu arada; Casper Excalibur G900.1180-BF60X-B i7-11800H 16 GB 1 TB SSD RTX3060 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Bu sistemin kaldırmayacağı bir oyun olmaz kanka bir kere ekran kartı rtx
İşlemci, ram ve ssd de yeterli ve hatta yeterli az da kalıyor.

Yani oyun kaldırır mı düşüncesi yerine hoşuna gidiyor ve içine siniyorsa direkt al kaldırmama gibi bir durumu olmaz zaten. Tek söyleyebileceğim şey amd ryzen işlemciler oyun konusunda intelin çok çok önünde ancak bu seviyede bir sistem için bunu da düşünmene pek gerek yok.

mesutay

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Attığın linke baktım sistem güzel. Rahatça oynanır valhalla. Excalibur g900 incelemelerini izlemiştim çoğu kişi memnundu zaten.

Gkuvveti

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Düşünceleriniz için teşekkür ederim sormak istedim. Kasa tasarımı olarakta hoşuma gitti forum istanbuldaki mağazasında görmüştüm siparişini vericem bugün yarın

mesutay

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aynen bencede hoş bi pc :) Hayırlı olsun diyelim o zaman

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Düşünceleriniz için teşekkür ederim sormak istedim. Kasa tasarımı olarakta hoşuma gitti forum istanbuldaki mağazasında görmüştüm siparişini vericem bugün yarın
Bu özelliklerde herhangi bir sistem için düşünmen gereken mevzu zaten tasarımının hoşuna gitmesi veya soğutma sisteminin performansı, kalitesi vs. daha çok bunu araştırmalısın. Onun dışında yeterliliği konusunu düşünmene gerek bile yok. Şimdiden hayırlı olsun, güzel günlerde kullan dostum.