Bu Sunucu Tutarmı? (Black Network)

Black Network Tekrar Açılsa Tutarmı?

• Kullanılan toplam oy
    8

CraxyTR

mc.silencenw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılı ola bilir ancak direk hub olarak açılırsa tutmama ihtimali büyük. Başarılar!

Korigato99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu Devirde Bizim Zevksiz Oyuncularımız Lapis Arıyor Dostum ! SG , 1v1 Classic , Skyblock Açmışsıın İyi Bir Rekalm Bütçen Varsa ve Sunucunda Bug , Lag , Hata Vs. Yoksa Serverin %100 Tutar .. Ama Dediğim Gibi Yavaş Yavaş Yükseliceksin Tavsiyem Başarılar Umarım Hak Ettiğin Yerlere Gelirisin ..
İyi Forumlar

BlackPvPNetwork

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Türkiye'de Survival Games Tutmuyor artık Hard skyblock'da Bence Tutmaz Faction OP Skyblock olsa tutarda.
Yorumun için teşekkürler serverı kapatmadan önce o zamanda türkiyede en çok oynanan survivalgamesdi farklılıklarım var
[automerge]1523302162[/automerge]
Başarılı ola bilir ancak direk hub olarak açılırsa tutmama ihtimali büyük. Başarılar!
Değerli yorumun için teşekkür ederim
[automerge]1523302240[/automerge]
Bu Devirde Bizim Zevksiz Oyuncularımız Lapis Arıyor Dostum ! SG , 1v1 Classic , Skyblock Açmışsıın İyi Bir Rekalm Bütçen Varsa ve Sunucunda Bug , Lag , Hata Vs. Yoksa Serverin %100 Tutar .. Ama Dediğim Gibi Yavaş Yavaş Yükseliceksin Tavsiyem Başarılar Umarım Hak Ettiğin Yerlere Gelirisin ..
İyi Forumlar
Değerli yorumun için teşekkür ederim türkiyede crackli olarak classic 1vs1 spain tarzında olan yoktu öyle yaptım diğer oyunlar ise sunucumda eskiden tutan oyunlar görüşlerinizle haşşedecegiz inşallah tez zamanda

Korigato99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Değerli yorumun için teşekkür ederim türkiyede crackli olarak classic 1vs1 spain tarzında olan yoktu öyle yaptım diğer oyunlar ise sunucumda eskiden tutan oyunlar görüşlerinizle haşşedecegiz inşallah tez zamanda[/QUOTE' Alıntı:
Başarılar Fazla Söze Gerek Yok !