Builder Alımı ! | DragonCraft | Skript Bol | Adakit | adafly |

Linny

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aternos sunucuları ile konu kapsamlarını kaplıyorsunuz sizler, Paralı sunuculara bir azcık yer açınız aternos sunucularınızı paylaşmayınız arkadaşlarınız ile oynayın diye aternos var. Arkadaşlarınız ile modlu oyunlar oynayın survival oynayın diye var. İnsanları sunucuya çekip vip satma vesaire çabalarına girmek için yok.

BekirRG362

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aternos sunucuları ile konu kapsamlarını kaplıyorsunuz sizler, Paralı sunuculara bir azcık yer açınız aternos sunucularınızı paylaşmayınız arkadaşlarınız ile oynayın diye aternos var. Arkadaşlarınız ile modlu oyunlar oynayın survival oynayın diye var. İnsanları sunucuya çekip vip satma vesaire çabalarına girmek için yok.
Ben 3 Yıldır Legendcraftta BaşMimar olarak çalışıyorum. Bir batihost server bakıyım diyorum hep aternos serverpro yani 1 2 günlük server
için bu kadar foruma kadar gelmenize gerek yok dediğiniz gibi haklısınız

Linny

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben 3 Yıldır Legendcraftta BaşMimar olarak çalışıyorum. Bir batihost server bakıyım diyorum hep aternos serverpro yani 1 2 günlük server
için bu kadar foruma kadar gelmenize gerek yok dediğiniz gibi haklısınız
Yani Demek İstediğim Başlıkta Aternos Yazmanız Lazımdı.

QQTalonQQ

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Merhabalar sunucunuzda pluginer ihtiyacı olursa discord üzerinde iletişime geçin DC : ElPatron#4153