Builder - Skripter - Moderatör Aranıyor ! HUB SERVER AÇILIYOR

AhmetCanTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba arkadaşlar serverıma yetkili arıyroum başlıktakiler lazım:

Builder:
Ad:
Kod Bilgisi:
Daha önceki tecrübe:
En az 3 ss:
Kendinden bahset:

Skripter:
Ad:
Daha önceki tecrübe:
Skript bilgisi:
Örnek skript: (ZORUNLU DEĞİL AMA ATILIRSA ŞANS ARTAR VE ÖZELDEN ATILACAK)
Kendinden bahset:

Moderatör:
Ad:
Daha önceki tecrübe:
Kendinden bahset:

İlginize teşekkürler . Daha önce tecrübesi olanlar önceliğimdir.

RehberKralıDede

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Moderatör:
Ad: Mustafa
Kod Bilgisi: %90 daha da iyi olabilir abartmak istemedim
Daha önceki tecrübe: 3 Adminlik 2 Modluk 4 Builderlik Yaptım Bir Sene Aradan Sonra Tekrar İşime Döneceğim
Kendinden bahset: 15 Yaşındayım oyuncularla iletişim iyi herkese saygım vardır küfredenler hariç kimseyi ayıplamam iletişimim iyidir

AhmetCanTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Moderatör:
Ad: Mustafa
Kod Bilgisi: %90 daha da iyi olabilir abartmak istemedim
Daha önceki tecrübe: 3 Adminlik 2 Modluk 4 Builderlik Yaptım Bir Sene Aradan Sonra Tekrar İşime Döneceğim
Kendinden bahset: 15 Yaşındayım oyuncularla iletişim iyi herkese saygım vardır küfredenler hariç kimseyi ayıplamam iletişimim iyidir
Merhaba. Facebook hesabımdan iletişime geçin: fb.com/bayahmet07

kemalsakaoglu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Builder
Ad: Kemal
Yapı bilgisi: %99
Kod Bilgisi: %90
Daha önceki tecrübe: 2 kere builder lik yaptım bu da 3 builderliğim olacak inş. alınırsam.
En az 3 ss: ss yok ama servere gelince benden istediğiniz bir yapıyı inşa edebilirim.
Kendinden bahset: Modern Ev - Server Warp ları vs. şeyeler yapabilirim. işimde iyiyimdir. başladığım işten kolay kolay vazgeçmem minecraft ta da 5 yıllık bir tecrübem vardır.

AhmetCanTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Builder
Ad: Kemal
Yapı bilgisi: %99
Kod Bilgisi: %90
Daha önceki tecrübe: 2 kere builder lik yaptım bu da 3 builderliğim olacak inş. alınırsam.
En az 3 ss: ss yok ama servere gelince benden istediğiniz bir yapıyı inşa edebilirim.
Kendinden bahset: Modern Ev - Server Warp ları vs. şeyeler yapabilirim. işimde iyiyimdir. başladığım işten kolay kolay vazgeçmem minecraft ta da 5 yıllık bir tecrübem vardır.
Merhaba , ss olmadan yetkili olarak alamam. Başka zaman tekrar deneyin.

serkang

trapstar
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Moderatör
Ad: Serkan
Kod Bilgisi: %65
Daha önceki tecrübe: Bir Sunucuda Admin Oldum.Ondan Öncede Kurucu Olmuştum. ( Tabi Direk Değil.Biraz Uğraştım :D )
Kendinden bahset: 12 yaşındayım.Küfür Etmem.(Sadece Sinirlenince İçimden Ediyorum :D ) 1.5.2'den Beri Minecraft Oynuyorum.Builder'lığım iyidir.Minecraft'taki İlk Buildim 2x2 2 katlı bir ev. :D

AhmetCanTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Moderatör
Ad: Serkan
Kod Bilgisi: %65
Daha önceki tecrübe: Bir Sunucuda Admin Oldum.Ondan Öncede Kurucu Olmuştum. ( Tabi Direk Değil.Biraz Uğraştım :D )
Kendinden bahset: 12 yaşındayım.Küfür Etmem.(Sadece Sinirlenince İçimden Ediyorum :D ) 1.5.2'den Beri Minecraft Oynuyorum.Builder'lığım iyidir.Minecraft'taki İlk Buildim 2x2 2 katlı bir ev. :D
Merhaba moderatör alımını yaptık fakat isterseniz builder olarak deneyelim ?

LoopZone

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Moderatör:
Ad: Koray
Kod Bilgisi: Belirli bi yüzde veremem ama gayet iyi
Daha önceki tecrübe: Fazlasıyla tecrübem var 3 adet büyük sunucuda çalışmışlığım vardır. Sunuculardan 2 tanesinin adını hatırlıyorum fakat diğerini hatırlamıyorum(nede olsa uzun zaman geçti.) eğer isterseniz o 2 sinin adını skype veya başka bir yerden konuşursak söyleyebilirim.
Kendinden bahset: Ben 15 yaşında kendi halinde birisiyim. Soğuk yanlarımda vardır sıcak yanlarımda. Mesela tanımadığım birisi çıkıp bana "Kanka" dediği an ayar oluyorum. Bahsedeceklerim bu kadar. Kararı siz vereceksiniz artık.

EmreOzboy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Builder:
Ad:Emre
Yapı bilgisi:%85
Kod Bilgisi:%85
Daha önceki tecrübe: 5 kere fln builderlik
En az 3 ss: skype gel hemen atam
Kendinden bahset: çok kufur etmem ama yine eder,m yapı yapmayı seviyorum iyi birisiyim ve builderlikte de iyiyim

skypem: emre.ozboy

JackWold

Ağır Eleştrici
En iyi cevaplar
0
Moderatör:
Ad: Murat
Kod Bilgisi: Kod bilgim yeteri kadar vardır umarım.Wg atmayi biliyorum build ile alakali neredeyse bütün komutları biliyorum yani kod sıkıntım yok.
Daha önceki tecrübe: 3 Hub sunucu açtım ve +500 Kişiyi gördük.
Kendinden bahset: Adım Murat Soyadım Bircandan 18 yaşındayım build vs yaptıkça zevk alıyorum yani iyi biriyim ^^

XEmre_TR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Moderatör:
Kod Bilgisi:%98
Daha önceki tecrübe:RustyNetwork Mod Suan Kendi Serverim YildirimNW ve bircok serverde admin moderatorluk yaptım
Kendinden bahset:2001 dogumluyum saygılıyım ve durustum kufur etmem Servere Çok Katkım Olur.

AhmetCanTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Moderatör:
Kod Bilgisi:%98
Daha önceki tecrübe:RustyNetwork Mod Suan Kendi Serverim YildirimNW ve bircok serverde admin moderatorluk yaptım
Kendinden bahset:2001 dogumluyum saygılıyım ve durustum kufur etmem Servere Çok Katkım Olur.
EDİT:
Hali hazırda birçok başvuru yaptığını server var bu yüzden kabul edemem.
REDDEDİLDİ.

Son düzenleme:

xBatmanMg

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Moderatör:
Ad:Mert Alp
Kod Bilgisi:%90
Daha önceki tecrübe:8-9 Defa Sunucu açtım 4sunucuda modluk yaptım ve mcsg de eskiden 3 hafta kadar mod kaldım
Kendinden bahsetağa: Dağa Önce 8-9 Defa Sunucu açtım ve Bu Konularda Tecrübeliyim İstersen Sunucumun tanıtım videosu bile var sunucuyu kendim yapmıştım yine server açacaktım fakat sizin sunucuyu görünce belki olur dedim istersen fb link at oradan sunucumu tanıtım videosunu atabilirim Pliginlerden anlıyorum wg atabiliyorum sadece sizden bir şey istiyorum beni deneyim aslında admin de olabilirim alım varsa yani :D