<->Builder,Yönetici,Admin Arayanların Dikkatine<->

MehmeTADN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Mehmet#6770 beni dcden ekle konuşalım

hik

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba. Öncelikle ben Erdem. 8 yıldan beri minecraft oynuyorum. 1 Sene sonra Ege İle Minecraft ( Fare Düşmanı)'ndan videolarını izleyerek minecraft serüvenime başladım, ve şu an da her türlü craftingi biliyorum
2 Sene sonra buildlere önem vermeye başladım. Pek hatırlamıyorum ama galba sonoyuncu olabilir. Hayatımdaki ilk sunucuyla buluştum. Marketler falan sandıktan falandı yok işte MARKET falan yoktu galba. Pek hatırladığım yok, Neyse konudan kaçtım. Buildere önem vermeye başladım ve 4 sene içinde minecraft hakkında baya fazla bilgim oldu.
Geriye kalan 4 senede buildimi geliştirme ve konuşma,oyuncu ilişkilerini ve komut bilgilerini geliştirdim. Yani baya büyük serüven oldu, Aternosta kafa bozmalar sövmeler, Batihostta 1 haftada boş kalan sunucular falan yani hayattan bezmiştim. Gerçekten niye kaliteli büyük abilerin olduğu sunucular niye boş dedim. Yani çoğunda sağlam ekip olsada herkes ya builde üşeniyor yada Kurucular reklam yapmıyordu.
Bilgilere dönelim.
Ad : Erdem
Mc hakkında bilgiler : Yukarsını okumadın galba :)
Plugin hakkında bilgiler: PL Komutlarında bilgilerim var fakat pluginin içindeki kodlamalar "Plugineer,Skripter" işlerinden anlamıyorum.
Build hakkında : Daha çok WorldEdit den uzak durmak için herşeyi yapıyorum.. Detaylı ve güzel olması için elimden gelen herşeyi yapıyorum.
Beni neden almalısınız? : Oyuncularla aramı en güzel tutmayı amaçlayan birisiyim "Ciğerim, Dostum , KanK vb" diyerek onun ilgisini çekiyorum ve aramızı en yüksek tutmak için herşeyi yapıyorum. Komut bilgilerim olsada ASLA KOMUT BILGILERIMI % lerle kastetmem. Önüme gelen herkes böyle yapıp yalan atmış oluyor ve sunucuya geldimide hiçbirşey yapmıyor. Üşengeçlik abideleri çoğunlukla %lerle gösteriyor.
Sunucuya ne eklemek istersiniz? : Türüne göre deyişir. Hayal gücüm çok iyi olduğundan birşeyler düşünebilirim. Fakat daha çok skripterin işini ilgilendircek bir şey :D Yani ona çok iş çıkabilir.
Eylencelimisin? : Olabilir. Internette dank me...(Şimdi yanlış anlayanlar olcak yani devamını getirmeyim) den gelen komik şeyleri aktarabildiğim kadar aktarıp oyunculardaki mutluluğu en yükseğe çıkarmak için herşeyi yaparım. Şöyle. Espiri yapma konusunda soğuk olarak benden iyisi yok xD
Build fotorafları? : Birkaç yaptığım var fakat hepsi formak saolasın gitti. 1 tane var şuanda o da yarım şekilde. Yarım kalmasının sebebi ise ara sıra insanın beynim duruyor ve fikir kalmıyor :D

-Neyse. Okuduğunuz için teşekkür ediyorum.

Benle nasıl ulaşabilirsiniz?
Adınız :
Sunucunuz :
Gereken yardım : (Admin yardımı builder yardımı)
Yaşınız :
Mikrafonunuz varmı? :
Discord-Steamınız :

Benimkisi (dc): ! TR-Robbie Rotten#0563
Steam : Steam Community :: TR-KnightForEyes
Fakat diceksinizki bizim form doldurmamız ne alaka ?
Ben tanımadıklarımla iş yapmıyorum. Sizi azcık birazcık tanıyıp mikrafonla konuşmalıyımki 2 mizde birbirimize güvenelim :)

GereksizOyuncu

Merhabalar Erdem Bey Sizi Sunucumuzda Denemek İsteriz
Ulaşmak İçin Discord: Efe Özkan#3045

Ejdzeys

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız : Yiğit
Sunucunuz : Play.rosarionw.com
Gereken yardım : UstaMimar
Yaşınız : 20
Mikrafonunuz varmı? : var
Discord-Steamınız :
Ejdzey#0452

Konu hortlatıldı ama bana ulaşın derim
İyi günler !

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Adınız : Yiğit
Sunucunuz : Play.rosarionw.com
Gereken yardım : UstaMimar
Yaşınız : 20
Mikrafonunuz varmı? : var
Discord-Steamınız :
Ejdzey#0452

Konu hortlatıldı ama bana ulaşın derim
İyi günler !
Normalde söylemek isterimki Minecraft'ı bir çeşit bıraktığımı bildirmek isterim. Ama ginede belki gelebileceğimi bildirmek isterim. Ama ilk öğrenmem gereken şey kaç kişiyiz? Yani 1 kişi yapmaya çalışırsam bu kesinlikle beni sıkıcaktır. Hem yeniden başlama çabaları da zor olucaktır.

Ejdzeys

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Normalde söylemek isterimki Minecraft'ı bir çeşit bıraktığımı bildirmek isterim. Ama ginede belki gelebileceğimi bildirmek isterim. Ama ilk öğrenmem gereken şey kaç kişiyiz? Yani 1 kişi yapmaya çalışırsam bu kesinlikle beni sıkıcaktır. Hem yeniden başlama çabaları da zor olucaktır.
Builder olarak 1 kişisin ama şu an da yapılacak build kalmadı düzenlenecek birkaç yerler var o kadar sunucu aktiflik kazandıkça başka oyunlar açacağız o zaman yeni buildlere ihtiyacımız olacak kadroyu toplarız o zamana kadar teşekkürler.

Discord : Ejdzey#0452

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Builder olarak 1 kişisin ama şu an da yapılacak build kalmadı düzenlenecek birkaç yerler var o kadar sunucu aktiflik kazandıkça başka oyunlar açacağız o zaman yeni buildlere ihtiyacımız olacak kadroyu toplarız o zamana kadar teşekkürler.

Discord : Ejdzey#0452
Uzun zaman cevap vermediğim için üzgünüm. Bu aralar pcye pek giremiyorum. Kesin söylemek isterimki oyunla ilgim kalmadı. Yardımcı olmak isterim ama yani... Ginede davet için teşekkürler. İyi günler.

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Oyuna geri döndüm.

ImRockMan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Döndüysen görüşebiliriz. Seni discorddan ekledim.

Ejdzey

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bana ulaşır mısınız discord ejdzey#0452

Vexana

VexanaNW.batihost.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
s

Son düzenleme: