Builder'liğimi Geliştirmek İçin Ne Yapmalıyım?

Builderliğim Kötümü?

• Sen Birdaha Minecraft Oynama!

Kullanılan: 2 25.0%
  • Heh İşte

Kullanılan: 6 75.0%
  • Bal Dök yala

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    8
  • Anket kapatılmış .

xEmin53

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar Benim Builder'liğim Çok Kötü Ne Yapabilirim Geliştirmek İçin?
Şöyle Bir Kumsal Yapısı Yaptım Eksiklerimi Söyleyin Ve Builderliğimi Nasıl Geliştiririm:
2017-06-22_13.58.52.png
2017-06-22_13.59.12.png
2017-06-22_13.59.04.png
2017-06-22_13.59.22.png
2017-06-22_13.59.48.png
2017-06-22_13.59.36.png

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum ilk önce bir şeye bakarak aynısını yap.
Tıpatıp aynısı olunca hayal gücünü kullanarak geliştir yaptığın şeyi.

enes lol lol

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yetenek doğuştan gelen yada bir mustasyona bağlı olarak kazanılan bir yeti.Eğer yeteneğin varsa geliştir,yoksa hiç uğraşma .

xEmin53

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Cicchio

Marangoz
En iyi cevaplar
0
sen kendinden biraz katıcaksın birazda doğal olup aradaki dengeyi koruyacaksın kumsalı katman katman yap doğal dursun yan tarafa genişlet

Zariarius

People will destroyed when they kill each other...
En iyi cevaplar
0
Hayal gücünü gerek bu işler için :) Ama birazda tecrübe. İnternetten bir kaç harita indir gez dolaş. Daha sonra bunların yenilerini yap.

Mert_67

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Youtube'de Grain adında yabancı bir kanal var çok iyi build yapıyor videolarını izleyere kbir şeyler kapabilirsin.

Zerozerito14

Marangoz
En iyi cevaplar
0
İnternetten build örneklerine bak ve aynısını yapmaya çalış. Püf noktalarını öğren build sırlarını öğren ve biraz da hayal gücünü kullanırsan gayet iyi build yaparsın.

Kyalun

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bak eskiden ben senden de kötüydüm, hiçbir şey bilmezdim, derinlik olsun detay olsun şu olsun bu olsun(Şimdi profilime gidip yapılarıma bakabilirsin.). Sana bir kaç tavsiye vereyim. Öncelikle azimli ol, hep yapacağım diye düşün. Yapamayacağın şeyler karşına çıktı diyelim, bu sefer kendi kafanda plan yap düşün taşın bir şeyler yap. İlk başta benim bu güzel orta derece bir mimar olmamı sağlayan @ByAehn @BlockMagician @Dreary @Aragorn04 @Xeressa adlı kullanıcılara teşekkür ederim.

Bence ilk olarak Craftolia Akademi'ye kaydol. Şu an bakımda tabii ben de bilmiyorum ne zaman açılacağını. Orada gelişmeye çalış, bir şeyler yap, mimarlara göster. Eğer 'Kötü' derlerse 'Ne gibi şeyler yapayım?' falan de. Bazen de onlardan yardım iste 'Şu yapıyı nasıl yapabilirim' - 'Bunu yapamadım eğer müsaitsen bir bakar mısın tavsiye verebilir misin? ' tarzı yardım iste.
Sonra zaten sen kendin gelişmeye başlarsın. Ama unutma, onlar diyelim ki bir şey öğretti hemen bırakma! Kendin çalış, çabala, ümitli ol, sakın pes etme. Bazen çok sıkılırsın yorgunsundur falan git dinlen! Hevesin gelmezse de git dinlen. Çünkü bence insanın bir şeye hevesi olmadığı zaman direk kendini kaybediyor, yapı yaparken saçmalıyor biraz. Sonra ise, PMC (Planet Minecraft)'tan proje araştır, kendi seviyene uygun olanı bulduktan sonra aynısını biraz yapmaya çalış, eğer kendin beğenirsen, o yapının üstünde biraz daha dur, 'Acaba başka neler ekleyip de bu yapıyı daha da güzel gösterebilirim?' diye. Veya istersen YouTube kanallarındaki eğitim videolarını izleyebilirsin. OlymposTV, Team Ronin, DivineMedicus, Grian tarzı youtube kanallarından eğitici videolar izleyebilirsin.

Unutma yapı yaparken eğlen! Canın sıkılırsa, hevesin giderse git dinlen :) Sana ilk forumdaki mimarlıkla ilgili konumu atayım mı?
Aslında o akademi sunucusunda biraz geliştikten sonraki fotoğrafım, ama ilk mimarimi bir sunucuda gördüm, kapanmamıştı sunucu, arsalara gittim ve gördüm ki elmas bloklar, otomatik kapı ve üçgen çatı, kendimi bi an sorguladım aslında ben gelişmişim, evet! diye. Ama şimdiki mimarim şöyle.

Şimdiden kolay gelsin, başarılar. Umarım dilediğini bulursun güzel dostum!

Furbindy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yetenek falan bir yere kadar ondan sonra gelişim olmazsa bir şey olmaz, azim en önemli şey bana göre, bir builder tarafından "senden *builder* olmaz" diye bir söz geldi, ondan sonra sağolsun birkaç arkadaş sayesinde buildim gelişti yani azimli ol pes etme, 1 sene oldu ben bırakalı. Sıkıldıysan zorlamama ya bak sonra temelli bırakasın gelir.

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben bu adam sayesinde öğrendim, yaptığı herşeyi minecraftta sende yap. Adamın kendine has bi build tarzı var o build tarzını ve detayların mantığını söktüğünde iyi bi şekilde build yapabilirsin.

https://www.youtube.com/user/TheMythicalSausage
Ayrıca doğuştan yetenek falan diyenlere aldanma, build yeteneği sonradan kazanılan bi yetenek yaratıcılıkla alakası yok bi kaç temayı öğrenirsen fikir zaten gelir aklına.

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bence biraz youtube de arastırma yap onların yaptıklarının aynısını yap sonra kendi kendine geliyor zaten :lol:

Onurbey034

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Benimde yapılarım çok kötüydü sanırım biraz düzelttim ancak mesela şu anda yaptığın kumsal elimde olsaydı bazı yerlere sandstone koyardım bazen kumsalda gezerken bütün kum görürüz ya onun gibi cobweb yerine kırmızı ve beyaz yün kullanırdım algida nın şeyleri gibi ve o çitlerin altına slab koyardım 4 bir yanına böylecelikle bi ayak olurdu sonra şezlongların önüne sandstone stairs koyardım. o kadarda vasat yada kötü değil envanterini aç ve bloklara bak ne ekleyebilirdim diye