Bukkit Plugin Yazmak

Phaedrasara

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Selamlar herkese Minecraft ta plugin nasıl yazılır adlı uzun bir seri yapmak istedim ve ilk videosunu çekip yükledim Youtube ya vakit buldukça video çekip yüklemeyi düşünüyorum yeni gelecek videoları kanalımda takip edebilirsiniz yada üşenmezsem buraya atarım videoları buyrun videoo

Kodları vermek istemedim çünkü eğer kodları verseydim size öğretme amacının dışına çıkardı o yüzden videodan bakarak yazmaya devam edebilirsiniz...

Son olarak hatalarım varsa yorum olarak belirtebilirsiniz ilk kez böyle bir şeye giriştim bu nedenle fazla acemiyim yani çokca hatalarım olabilir fazla uzatmadan iyi seyirler...

2.Bölümü izlemek isterseniz

Son düzenleme:

CoffeeBeat

Zindev
En iyi cevaplar
0
Sondaki hata yaptığın kısmı videodan tamamen kesseydin çok daha tatlı olurmuş.

Phaedrasara

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sondaki hata yaptığın kısmı videodan tamamen kesseydin çok daha tatlı olurmuş.
Kesseydim eğer benimle aynı kodu yazan arkadaşların kodu çalışmayacaktı orijinalliğini bozmak istemedim gene de teşekkürler yorumun ve beğenin için

Phaedrasara

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Çok güzel, diğer Türk Bukkit dersleri gibi 1-2 bölüm sonra bitmemesi dileğiyle.
Ygs çalışmaya başladığım için haftada bi kaç günüm boş kalacak o zamanlar kesinlikle videoları aksatmadan çekeceğim çünkü Türk kaynak çok az ve bu işi Türkiyede yapan az insan var neden başka insanların pluginlerini kullanmak yerine istediğimiz gibi yazmayalım dimi? Bu yüzden videoları aksatmayacağım

Absolatte

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Böyle videoların paylaşılması çok güzel fakat kendini çok kasıyorsun, bırak bir sürü hatan olsun düzelttiğin sürece sıkıntı yok :)
Aynı videoyu tekrar tekrar çekeceğine serinin devamını çekebilirsin.