Bukkit | Sunucu Kurulumu

barisavcu

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Gençler eror falan diyor yaa :( nasıl yapacaz onu :cry:

CanOKr

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
bişi sorcam Sunucu.bat tıkladığım zaman şöyle diyor sistem belirtilen yolu bulamıyor devam etmek için bir tuşa basın dior napmam gerek yardımmm plsss

ugur2631

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
abi ben yapiyorum bende su hatayı verıyor error occurred during initialization um bunun altindada could not reserve enough space for object heap diyor yardim edermisin lütfen :(

KillerJust

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
DevPlus biz arkadaşımla Sabit ip'si var onun bilgisayarına VPS Server kuruyoruz ama plugin vs. ben bilmiyorum arkadaş oyunu bilmiyor daha :D

Bi yardım edebilir misin ?

eren1983

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet dosyaların içindeki 1.1.0 isterseniz diğer sürümler için de yapabilirsiniz yapmanız gereken Sunucu.bat 'daki craftbukkit-1.1-R1-SNAPSHOT.jar 'yi sizin sürümünüzdeki dosyanın adıyla değiştirmek...

ben pek bisi anlamadim bunu bence resimli olarak güncelle vede SEED fln ne ise yariyor bunlari açik et :S bide ip adresimiz değişecekya hangi ip oldugunu nerden bulacağiz. RESİMLİ YAPARSAN ÇOK İYİ ANLAR KURABİLİRİM.

eren1983

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
çok eski sürüm berbat çok hızlı anlatmıssın herseyi kaciriyorus 1.4.5 yapsan ve daha yavas anlatsan resimlide olur herkes anlayabilir......

tansel123456789

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ya madem değiştirceksiniz o zaman o craftbukkit dosyasını silin googlea bukkit yazın ilk seceneğe tıklayın ordan son sürüm craftbukkit dosyasını yükleyin sonra açın bat dosyasını yani düzenle deyin sağ tıklatıp orda echo offalan şeyler dicek en sonunda mıyı neydi craftbukkit.jar var o craftbukkit yazısını silin kendi yüklediğiniz craftbukkit dosyasının adını koyun sonra çalıştırın tamam bunların ikiside aynı klasörde olcak onu da biliyosunuzdur

XxXtolgXxX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1.4.6 Lütfen birde yavaş anlatırsan sevinirim herşeyi kaçırıyorum ! :)