Bukkit Türk Sorunsalı - Dolandırıcılara Kanmayın

kaizencik

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Sevgili Forum Gamer Üyeleri;
Bugün sizlere dolandırıcılara kanmayın ben kandım
sizde kanmayın mağdur olmayın.

Bu arkadaşımız 1 yıl önce çıkardığı paketi şimdi sunuyor ve çok fazla yayılmış.
Bu paketin ücretsiz videosu için Tıklayın

unknown.png

Şimdide diyor ki bu paket internette daha önce satılmıştı 2TL belirli ücretle;

unknown (1).png

Üslubu çok yanlış + müşteriyle böyle konuşması çok kötü ve haritayı
kendilerine ait olmadığı haritaları veriyor.

Screenshot_16.png

Yukarda Dediği gibi haritanın ekran görüntüsünü attı bende beğenmiştim ama
paket harita yayılmıştı ve üstüne ücret istedi ve orda dediği gibi sağlam bir yerden geliyor
demesi bu haritanın ona ait olmadığını açıklıyor.

unknown (2).png

Burada hostinge para vermiştim ve param kalmamıştı dedim ki bedava verebileceğin harita yok mu
oda dedi ki son oyuncunun mini games haritası falan var dedi
Meğerki Son Oyuncu Launcher giriliyor ve harita çalması benim bildiğime göre imkansız

unknown (3).png

Madem lisans yoktu en azından bir PLUGIN koyardı internette bir sürü lisans nasıl yapılır yada lisans plugin'leri mevcut?
Örnek: AdvancedLicense

unknown (4).png

Burda 0 olduğuna nasıl inana bilirim ve lobi paketinden tufan gencelin dağıttığı lobi paketindeki
gadgetsmenu'yu direk kopyala yapıştır yapmıştır

unknown (5).png
unknown (6).png

Burada sızıntı(Crack) eklenti kullandığına dahi kanıt;

unknown (9).png

unknown (10).png

Burada bende hiçbir paket satma işine girmedim bazıların bildiği gibi kendime göre tasarımcıyım
ve müşterisine suç atması çok kötü bir şey böyle para kazanma hevesi olunca herkes platform açmamalı
Burada Orçun denilen adlı kişi WhiteEffect#5225 olarak discord üyesidir.

unknown (7).png

Burada müşterisi olduğuma kanıtıdır.

unknown (8).png

Forum Gamer Yetkililerine gereken işlemi yapmasını rica ediyorum.

BUKKIT_TURK

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum sana söylemiştik güncellemelerden muaf kalacağını ancak ayrı bir paketten güncellemelerin devam edecek.
Yeni lobi paketimiz.

1615702994666.png
Hem discorddan engellemişsin engeli kaldırabilir misin. Yeni lobimiz 20 tllik bir paket için 100 tllik bir paketi sana veremeyiz bunu söylemiştik sipariş talebinde.

Mete 1 yıl önce bukkit türkü kurmuştu. O zamanlar paketleri çok satmıştı #siparişler kanalına bakabilirsin lobi paketini baya bir müşterimiz almış fiyatı ucuz diye. Ancak hiç biri yardım sağlamadı bize paketin paylaşılmama konusunda. Bizde şimdiki paketlere lisans ekledik çalsa bile haberimiz olacak.

1615703471384.png

Eski paketimizin paylaşıldığından dolayı bizde üzüldük. Senide üzmek istemeyiz gel sana yeni bir paket verelim

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum sana söylemiştik güncellemelerden muaf kalacağını ancak ayrı bir paketten güncellemelerin devam edecek.
Yeni lobi paketimiz.

Ekli dosyayı görüntüle 193595Hem discorddan engellemişsin engeli kaldırabilir misin. Yeni lobimiz 20 tllik bir paket için 100 tllik bir paketi sana veremeyiz bunu söylemiştik sipariş talebinde.

Mete 1 yıl önce bukkit türkü kurmuştu. O zamanlar paketleri çok satmıştı #siparişler kanalına bakabilirsin lobi paketini baya bir müşterimiz almış fiyatı ucuz diye. Ancak hiç biri yardım sağlamadı bize paketin paylaşılmama konusunda. Bizde şimdiki paketlere lisans ekledik çalsa bile haberimiz olacak.

Ekli dosyayı görüntüle 193596
Eski paketimizin paylaşıldığından dolayı bizde üzüldük. Senide üzmek istemeyiz gel sana yeni bir paket verelim
Kankacım CraftRosi'nin ücretsiz paketlerinden alıntı yapmısın + diyosun 20tl'lik paketten 100tl vermem diyosun hem leak kullanıyon hem + müşterini suçlu çıkartıyon Zaten Ss'ler sizin karaketerinizi anlatıyor

BUKKIT_TURK

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kankacım CraftRosi'nin ücretsiz paketlerinden alıntı yapmısın + diyosun 20tl'lik paketten 100tl vermem diyosun hem leak kullanıyon hem + müşterini suçlu çıkartıyon Zaten Ss'ler sizin karaketerinizi anlatıyor
dostum anlatamadım galiba bu yeni ve güncel olan bir paket ben geldim metehanla beraber tam oturduk artık sıfırdan yapıyoruz paketleri az sonra kaynaklar kısmına bak.

BUKKIT_TURK

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1615749020301.png
1615748964305.png

Kendisiyle kesin bir karara vardık. Bu arada dostumuzun hesap bilgileri kaybolmuş.

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ekli dosyayı görüntüle 193635Ekli dosyayı görüntüle 193634
Kendisiyle kesin bir karara vardık. Bu arada dostumuzun hesap bilgileri kaybolmuş.
Dostum Neyin Nolduğunu kanıtlar anlat'tı zaten craftrosi ücrtesiz paylaştıgı eklenti paketlerinden yapıldıgına dahi ssler atılmış demiş bide sonoyuncu mapı var ne güldüm be böyle devam ke unutma ama bu forum hiçbir zaman kalkmayacak + başka forumlardada görürsün böyle dolandırıcılara insanlar kanmasın

BUKKIT_TURK

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum Neyin Nolduğunu kanıtlar anlat'tı zaten craftrosi ücrtesiz paylaştıgı eklenti paketlerinden yapıldıgına dahi ssler atılmış demiş bide sonoyuncu mapı var ne güldüm be böyle devam ke unutma ama bu forum hiçbir zaman kalkmayacak + başka forumlardada görürsün böyle dolandırıcılara insanlar kanmasın
konuyu güncellemekle kalmaktan çekinmiyorsun anlaştık kendisiyle yukarıda zaten attım bu arada dostumun müşteri memnuniyetini aldım. Lobi paketimizide attım videosunu neyin çalıntı olduğunu anlamanda yardımcı olabilir yusuf ayrıca Tek senden thebridge almadı bu arkadaşımız benimde müşterim.

Forumda dün kaynaklar kısmına atıldı göz attıysan harika davranışından ötürü teşekkürler

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
konuyu güncellemekle kalmaktan çekinmiyorsun anlaştık kendisiyle yukarıda zaten attım bu arada dostumun müşteri memnuniyetini aldım. Lobi paketimizide attım videosunu neyin çalıntı olduğunu anlamanda yardımcı olabilir yusuf ayrıca Tek senden thebridge almadı bu arkadaşımız benimde müşterim.

Forumda dün kaynaklar kısmına atıldı göz attıysan harika davranışından ötürü teşekkürler
Bu Arkadaşım Benim müşterim deilki benim bile dolandırıldıgından 1 hafta önce aklıma geldi pişman oldum dedi bunların kanıtlarını yüze yüzene vura vura anlatabilirim bu dolandırıcılık olayı bitmiş olabilir ama konu kalkmayacak ve + bu sizin çalıntı map ve eklenti satmadınızı kanıtlayamaz

BUKKIT_TURK

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu Arkadaşım Benim müşterim deilki benim bile dolandırıldıgından 1 hafta önce aklıma geldi pişman oldum dedi bunların kanıtlarını yüze yüzene vura vura anlatabilirim bu dolandırıcılık olayı bitmiş olabilir ama konu kalkmayacak ve + bu sizin çalıntı map ve eklenti satmadınızı kanıtlayamaz
Çalıntı derken sen anlamakta sıkıntı çekiyorsun galiba 1 yıl önce bukkit türk kuruldu bir müşteri bu paketleri paylaşmış. Ortağım mete her şeyi anlatır sana sıfırdan yapıyoruz paketi geri döndük forumda satıcı yetkisi aldık üstelik

BUKKIT_TURK

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Daha dün lobi paketi (ücretli) forumda paylaşıldı önceden satımı yapılmıyordu.

kaizencik

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Daha dün lobi paketi (ücretli) forumda paylaşıldı önceden satımı yapılmıyordu.
Her şey doğru olabilir eskide olabilirsiniz ama yine adlarınız aynı platform isimde aynı yine paket verdiniz için teşekkür ederim bu benim zaten hakkımdı eğer bu forum açılmasaydı vermeyecektiniz bu konu burada cevap verilmesin herkes neyin ne olduğunu bilsin (Birisini kazıklıyorsan eğer forum gamer'daysan imam bile olabiliyorsun).

Echale

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Geçmiş olsun dolandırıcı insanlar maalesef var.