Foruma Ne Oldu Dostlar ?

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Haram etmekle kalmam o konuda şikayet eder devamını getiririm belli başlı bir domain adresleri var iletişim bilgileri domaini aldığı hosting'e kadar şikayet ederim o konuda kuşkum yok da yetkilerimi acil istiyorum @AdexTR
Forum destekten talep edebilirken burada forumu küçük düşürme azmi niye? Herkese bildirim atıldı neden böyle olduğu hakkında. Bildirimi okumadan yazıyorsunuz.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Haram etmekle kalmam o konuda şikayet eder devamını getiririm belli başlı bir domain adresleri var iletişim bilgileri domaini aldığı hosting'e kadar şikayet ederim o konuda kuşkum yok da yetkilerimi acil istiyorum @AdexTR
Ben de birkaç şey eklemek istiyorum:
Forum destekten talep edebilirken burada forumu küçük düşürme azmi niye? Herkese bildirim atıldı neden böyle olduğu hakkında. Bildirimi okumadan yazıyorsunuz.

Sadece sizin başınıza gelmedi, diğer üyelerinde durumu sizinkine benzer. Bunu düzeltmeye çalışıyoruz. Ama tutupta sürekli "yetkilerimi istiyorum" demeniz bize, daha doğrusu foruma yardımcı olmaz. Şimdilik tek yapmanız gereken Forum Destek bölümüne bahsettiğiniz şey hakkında konu açıp beklemenizdir. Biraz sabır.

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu oylama ödülleri de gitmiş. Tekrar katılabiliyor muyuz her şey yerli yerine oturduğunda?

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Sunucu oylama ödülleri de gitmiş. Tekrar katılabiliyor muyuz her şey yerli yerine oturduğunda?

Sunucunuzun ne kadar puan aldığına dair kayıtlar mevcut, doğrudan Forum Destek kısmından talep edebilirsiniz.