BungeCord Güvenilir mi?

MertErcan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yaklaşık Büyük 6 Yıldır Söylememe İzin Verilmeyen Bir Serverda Developerlik Yapıyorum Yeni Sezonlar Açıyoruz BungeCord Serveriniz Ne Kadar büyük olursa olsun Güvenli değildir Tam Olarak güvenlik ve savunma sistemi İstiyorsanız Cebinizden benim gibi insanlara para vericeksiniz yada bunların eğitimini alıcaksınız yoksa hiçbir server güvende değil. sizede Soruyorum
BUNGECORD
GÜVENLİMİ?

ThePizm

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Yaklaşık Büyük 6 Yıldır Söylememe İzin Verilmeyen Bir Serverda Developerlik Yapıyorum Yeni Sezonlar Açıyoruz BungeCord Serveriniz Ne Kadar büyük olursa olsun Güvenli değildir Tam Olarak güvenlik ve savunma sistemi İstiyorsanız Cebinizden benim gibi insanlara para vericeksiniz yada bunların eğitimini alıcaksınız yoksa hiçbir server güvende değil. sizede Soruyorum
BUNGECORD
GÜVENLİMİ?
Bungeecord güvenilir, port açıklarını, crash korumaları tam yaparsan neden güvenilir olmasın?
Ancak ben bungeecord kullanmak yerine; Flamecord, Aegis gibi bungeecord istemcilerini tercih ederim.

Flamecord; Ücretsiz iyi bir koruma sağlar pluginler ile destekler iseniz daha iyi bir koruma sağlar.
Aegis; Bir o kadar iyi bir koruma sağlar ancak ücretlidir.

Yani şu ki; Bungeecord olmadan bunların hiç biri olmazdı zaten, bungeecord neden güvenilir olmasın ki.​

MoobNW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eğer port açıklarını ve proxy joini ayarlarsan güvenilirdir