Yardım BungeeCord server-icon yardım gerekli!

minecarftbloğu

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar şimdi 64x64 bir png uzantılı dosyayı serverin ana klasörüne atıyorum fakat server iconu değişmiyor. motd plugininin içinde server icon diye dosya var orayada atıyorum değişmiyor. dosyanın adı dpğru uzantısı dpğru 64x64 oda doğru bir türlü hallolmuyor yardımcı olur musunuz ?

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
  • Görsel boyutu 64x64 px
  • Görsel adı server-icon.png
  • Görsel doğrudan spigot.jar'ın olduğu klasörde
bu durumda, iki ihtimal var ya ikon ekleme işlemini yaptıktan sonra sunucuyu kapatıp açmadınız ya da Motd plugininde sıkıntı var. Motd pluginini yedekleyin ve sunucudan silin, sıkıntının kaynağının o pluginle alakalı olup olmadığını bu şekilde anlayabiliriz.

minecarftbloğu

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
  • Görsel boyutu 64x64 px
  • Görsel adı server-icon.png
  • Görsel doğrudan spigot.jar'ın olduğu klasörde
bu durumda, iki ihtimal var ya ikon ekleme işlemini yaptıktan sonra sunucuyu kapatıp açmadınız ya da Motd plugininde sıkıntı var. Motd pluginini yedekleyin ve sunucudan silin, sıkıntının kaynağının o pluginle alakalı olup olmadığını bu şekilde anlayabiliriz.
icon resmini bildiğim kadarıyla bungeecord dosyasının içine atmam gerekiyor motd yi çıkarıp denedim olmadı. acaba sorun config ayarlarımda olabilirmi. çünkü confiğimde server-icon diye bir şey yok oraya biryere bir komut eklemem gerekiyor olabilir mi ?

minecarftbloğu

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
tamamdır çözdüm indirdiğim png yi ppaint in yeniden boyutlandır seçeneğiyle 64x64 yapmıştım. onun yerine direk 64x64 olarak indirme yaptım ve denediğimde oldu teşekkürler konu kilit