[ULUSLARARASI] EIENIA | Avatar Sunucusu | 1.18.2 | 12 Ağustos 2022

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Sunucu IP Adresi
play.buscuss.com
Oyun Sürümü
1.8+ - 1.16.5
Sunucu Slotu
Sınırsız
Sunucu Türü
Selamlar herkese! 2014'den beri kısa kısa (bazen uzun) aralarla varlığımızı EIENIA adı altında sürdürüyoruz. Müthiş bir sevinçle iletmek isterim ki sunucumuz tekrardan açılıyor - evet yine, yeniden Avatar. Konuya geçmeden önce fazlasıya ÖNEMLİ birkaç sözüm olacak, buraya kadar okuduysanız zaten devamı da gelir herhalde.
Sunucu en son seferki gibi tekrardan ULUSLARARASI olacak, bu demek oluyor ki sadece Türkiye'de değil, yurtdışında da reklam yapacağız ve inan ki yurtdışından da bizi severek takip eden oyuncu sayımız hiç de az değil. E, uluslararası sunucu açarken maalesef bir tık mecbur kaldığımız bir durum var, sunucu PREMIUM olacak. Minecraft'ı kendi sitesinden almamış ya da hâlihazırda bir hesaba sahip değilseniz maalesef sunucuya HİÇBİR şekilde erişim sağlayamayacaksınız. Ha bir de sunucu baştan aşağı İngilizce olacak. Tabii Türk oyuncularımız için de ayrı bir sohbet odası bulunacak, merak etmeyin!
Son cümlelerimle bitireyim giriş yazımı. Sunucuyu her kapattığımızda, açarken, üstüne bir değil, on katarak açıyoruz. Bu sefer yüz kattık! Hayatta kalmayı artık çok daha eğlenceli kılacak bir sürü sistem, elementlerinizi neredeyse bambaşka şeylere dönüştürecek sistemlerimiz var. Daha fazlası için..

Detaylı bilgi için buraya tıklayarak Discord Topluluğumuza katılmayı unutma!

--

Sunucunun sadece bu kadarla ibaret olduğunu lütfen düşünmeyin. Daha fazlası için SUNUCU AÇILINCA hepinizi aramızda görmek isteriz!
DİSCORD SUNUCUMUZA KATILMAYI UNUTMA!

Giriş.png

Sunucu bilgi detay.png

Merhabalar,
Giriş yapmadan önce bir şeyi belirtmek istiyorum, Buscuss Craft'ın kurucusu Hasan ile yollarımızı ayırdık, yani kısaca Buscuss Craft ile hiçbir bağlantımız yoktur.
-
Bugün siz değerli oyuncularımıza uzun süredir uğraştığımız Avatar sunucusunu tanıtmak için buradayız. Zaten önceden de ön konu açarak siz değerli oyuncularımıza sunucuyu detaylıca gösterdiğimizi düşünüyoruz. Yönetim kadrosu Avatar sunucular ile 6 yıldır iç içe. Bu işte ne kadar başarılı olduğumuz tartışılır tabii. İsterseniz sunucu ve Avatar hakkında ufak tefek bilgilere geçelim.

hakkında.png

Sunucuda toplamda Ateş, Hava, Toprak ve Su olmak üzere 4 element bulunmaktadır. Ve bu elementlerin her birine ait onlarca yetenek... Ayriyetten Chi bloklayıcılık dediğimiz, bükücülerin chi enerjileri üzerine odaklanıp onları alt eden dövüş stili de mevcuttur. Ayrıca bunlar sizi kesmediyse ilginizi çekecek birkaç şey daha var. Tabii ki bunlar ruhlar! Evet, seriyi bir kez bile izlemişseniz ruhları görmüşsünüzdür. Ne kadar havalı duruyorlardı değil mi? Artık siz de ruh olabileceksiniz! Ruh olmak yine de o kadar kolay olmayacak. Zorlu görevleri aştıktan sonra ruh olabileceksiniz. Ayrıca sunucuda fazlasıyla etkinlikler düzenlenmektedir. Ufak bir özet geçecek olursak, düello turnuvaları, sandık kapmacalar, bilgi yarışmaları, kabile savaşları.. Kabile mi? Evet sunucuda kabilenizi kurabiliyorsunuz! Kabileniz ile büyüyüp, genişeleyerek devasa bölgelerde hüküm sürüp, insanlara zulüm edebilir ya da zulüm edenleri cezalandırabilirsiniz! Ve de doyasıya bir hayatta kalma mücadelesi verebilirsiniz!

nedenbiz.png

Konunun başında belirttiğim gibi bizler 6 yıllık derin bir tecrübeye sahibiz. Her zaman oyuncularımızın desteğini ve onların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hareket ettik. Siz oyuncularımızın kaliteli bir tecrübe yaşaması için uğraş verdik. Bunların karşılığını da sizin ilginizle ve sunucumuzda oynamanızla yeteri kadar aldık. Ama yıllar geçse de sizlere hala hizmet vermek istediğimizden sunucuyu tekrar açma kararı aldık. Eski ortamı yakalayabilir miyiz bilmiyorum ama yine de sizlere güzel bir oyun tecrübesi yaşatacağımızı düşünüyorum. Şöyle bir detayı da es geçmeyelim gerçekten uzun bir süre sunucuyu şu anki haline getirmek için uğraştık, hem de gerçekten uzun bir süre, bu yüzden zamanınızın boşa gitmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

vaatler.png

Giriş Adresi: oyna.eienia.com İNAKTİF
Sunucu Sürümü: 1.9 - 1.12
Makine: AMD RYZEN 2700X
Sunucu Kapasitesi: 8GB DDR4 RAM
SSD: 20GB RAID SSD
Çekirdek: 6 vCores
yetkililer.png

indir (2).png

Kurucu Xosmuits
indir (1).png

Yönetici OnurPT

goruntuler.png

Ufak bir ön gösterim videosu:

Not: Sunucuda çok daha fazla harita vardır fakat teknik sıkıntılardan dolayı hepsini yükleyemedim, affola.
elementlerx.png

Ateş Bükücülük.png

Ateş bükücülerin tüm yetenekleri yakma, yıkma, patlatma ve aleve verme
üzerine kuruludur. Ellerinden çıkarabilecekleri alev topları, zihin güçlerini
odaklayarak yaratabilecekleri devasa boyutlarda patlamalar ve kendilerini
koruyabilecekleri ateşden duvarlar yaratabilirler. Ayrıca ateşi kontrol ederek
uçabilir, hatta ve hatta yıldırımları hükmedebilir, bu yıldırımlar
sayesinde çoklu hedeflere hasar verip onları kısa süreli safdışı edebilirler!

Hava Bükücülük.png

Hava özgürlüğün elementi olarak da bilinir. Hava bükücüler mükemmel derecede
hıza ve çevikliğe sahip harika hafiflikte bükücülerdir. Hiçbir şey onları
devasa dağların tepelerine tırmanmaktan ya da okyanusun üzerinde koşmaktan
alıkoyamaz. Bunların yanı sıra kendilerine yönelen birçok yeteneği geri yönlendirebilir
ya da halihazırda sahip oldukları hızlarını daha yükseğe çekebilirler.

Chi Blokçuluk.png

Chi bloklayıcılar çıplak elle savaşan element kullanmayan dövüşçülerdir.
Element bükememeleri onları avantajsız bir duruma değil, aksine diğer elementlere
karşı büyük bir tehdit oluşturdukları için harika avantjlı bir duruma sokmaktadır.
Şöyle ki; chi bloklayıcılar, element kullanıcılarının bükme kabiliyetlerini
geçici olarak ellerinden alabilir, kendi boyutlarının 10 katı yükseğe zıplayabilir
ya da rakiplerini kör edip, üstüne üstlük görünmez olabilirler. Tüm bunlar
ele alınınca, onların alt edebilmek için bir değil, birden çok kişiye ihtiyacınız olacaktır.

Toprak Bükücülük.png

Toprak bükücülerin sahip oldukları çeşitli alt element ve yetenek
bolluğu onları yenilmez kılıyor. Toprak kütlelerini kullanarak rakiplerini
itip, devasa boyutlarda hasar verebiliyor, kendilerini karmaşadan çok rahat
bir şekilde çıkarabiliyorlar. Bunların yanı sıra lav ve metal de bükebilen
bu harika bükücüleri durdurmak biraz zor. Dikkat edin, onlara doğru koşarken
aniden kendinizi bir lav gölünün içinde bulabilirsiniz!

Su Bükücülük.png

Su, mükemmelliğin elementi. Eğer bu elementte iyi bir noktaya gelmek
istiyorsanız her şeyiniz mükemmel olmak zorunda. Sahip olduğu olağanüstü yerine
sabitleme, dondurma, yavaşlatma, zıplatma gibi hareketleriyle rakiplerine
eziyet eden bu zarif ama bir o kadar da korkunç bükücüler, herhangi bir su
kaynağını kullanarak harika büyüklüklerdeki su kütlelerine hükmedebilirler.
Suda hızlı gitmeleri de cabası tabii.

yetenej.png

Ufak ama bir o kadar da önemli bir not: Gördüğünüz yetenekler her elementin sadece 2 yeteneğidir, sunucuda onlarcası daha sizleri bekliyor!
--
tumblr_n0zq73pLK81sixev5o7_500.gif

Zaman ayırıp konuyu okuduğunuz için teşekkür ederiz.
Ayrıca eğer sunucudan birkaç videoya göz atmak isterseniz aşağıdan bunlara ulaşabilirsiniz!
Discord Topluluğumuza katılmak ister miydin? O hâlde buraya ya da aşağıdaki görüntüye tıklayabilirsin!
indir.png

Üye Yorumları:
Özellikle Hazineler başta olmak üzere hiçbir yerde görmediğim şeyler vardı. Gerçi en çok da Hazineler hoşuma gitti, sabırsızlıkla bekliyorum :cay:
Yapımında gerçekten çok emek bulunan bir sunucu çoğu anda sunucuda bulundum gerçekten emeklere değer bir kitleye sahip olmasını istediğim sunuculardan biri umarım başarılı olur.
Forumun fosillerinden biri olarak seni tebrik ediyorum. Server muhteşeme benziyor

edit: her bir elementi övüp övüp durmuşsun, hangisini seçelim biz şimdi xd
Güzel bir sunucu. İnanıyorum ki güzel yerlere varıcaksınız :)
Yine güzel olacaktır eminim. Umarım oyuncular arasındaki eski saygı ortamı bulunur.
Konuda da gördüğüm kadarıyla gerçekten başarılı olacak gibi görünüyor.
eskidende oynuyordum şimdide oynıcam süper olcak gelin patlatak biyerleri
En sevdiğim! Geliyorum açıksa.
Bu kadar güzel avatar sunucusu görmedim.Yetkililer ilgileniyor ve spirit olmak çok zevkli.Başarılarınızın devamını dilerim.
Gayet başarılı bir sunucu, uzun zamandır böyle bir sunucu arıyordum...
Çok güzel bir sunucu aşırı derecede oynaması zevkli. Elementler güzel dengelenmiş (chi hariç / chi element değil). Survival da yapabilmemiz aşırı eğlenceli özellikle spirit olayları muazzam :3
Konu içindeki birçok görsel alakasız olmuş, onun dışında sistemleri beğendim.
Gerçekten güzel server aktifi çoğaltalım emek karşılansın
server çok iyi ehehe forum da ilk yere çiksin xd
Bazı oyuncular (en azından beni)rahatsız etsede harika bir sunucu altın sunucu ödülünü almanız dileğiyle.

Taglist:
@EquiliBrium

Son düzenleme:

TMBC_Benders

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Özellikle Hazineler başta olmak üzere hiçbir yerde görmediğim şeyler vardı. Gerçi en çok da Hazineler hoşuma gitti, sabırsızlıkla bekliyorum :cay:

AjStyles

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yapımında gerçekten çok emek bulunan bir sunucu çoğu anda sunucuda bulundum gerçekten emeklere değer bir kitleye sahip olmasını istediğim sunuculardan biri umarım başarılı olur.

dahaka

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Forumun fosillerinden biri olarak seni tebrik ediyorum. Server muhteşeme benziyor

Son düzenleme:

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Çok fazla uğraşacaksınız onları bulmak için hehe :kaş:
Emeğimizin boşa gitmeyeceğine inanıyoruz, teşekkürler!

Çok teşekkürler! Hepsini deneyebilirsin :alay:

Zeydeeer

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Umarız ki öyle olur, teşekkürler.
Düzenleme: Konuya Discord davet bağlantısı eklenmiştir, hepinizi bekliyoruz.

Son düzenleme:

Mirkwood

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yine güzel olacaktır eminim. Umarım oyuncular arasındaki eski saygı ortamı bulunur.