Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!
  • minecraft server

İstek ByNovem'in Mjolniri Gibi Kozmik Silah Yapabilecek Varmı????

xSkyLake

Zombi Katili
ByNovem'in Mjolniri Gibi Kozmik Silah Yapabilecek Varmı???? Skript İle Yapılabilir Birazı Yapabilecek Varmı???

Bernard

¯\_(ツ)_/¯
Kaynak Yetkilisi
Aşağıya örnek olması amacı ile 2 tane istediğin türden skriptin linkini bıraktım. Keyfine göre kullanıp kullanmaman sana bağlı.

xSkyLake

Zombi Katili
Aşağıya örnek olması amacı ile 2 tane istediğin türden skriptin linkini bıraktım. Keyfine göre kullanıp kullanmaman sana bağlı.

Attığınız Mjolnir Skripti Bozuk Denedim Fırlatma Yok Ayrıca Yere Attığımızda Zırh Askısı Görünüyor Tek Özelliği Özelliğinin Olmaması Gibi bir şey Benim İstediğim Skriptti Plugin Değil Fakat Baktığın İçin Teşekkürler

Adrastos

Merhaba
Emektar Üye
Ben O Skripti Denedim %97 Bozuk Bana İşe Yarar bir şey Lazım Bana
O skript bozuk değil. Skriptin çalışması için gereken bazı pluginler var, onları kurmamış olabilirsin. Veyahut yanlış kurmuş olabilirsin.
Skript, WildSkript, Skellett, SharpSK, skDragon, SkQuery, skRayFall, Umbaska
Gerekli olan pluginler bunlar, bunları düzgün kurduğun taktirde skript sorunsuz çalışacaktır. 2 ay önce civarı ben denemiştim.

xSkyLake

Zombi Katili
O skript bozuk değil. Skriptin çalışması için gereken bazı pluginler var, onları kurmamış olabilirsin. Veyahut yanlış kurmuş olabilirsin.

Gerekli olan pluginler bunlar, bunları düzgün kurduğun taktirde skript sorunsuz çalışacaktır. 2 ay önce civarı ben denemiştim.
Hepsini İndirdim Ama Çalışmadı???

Son düzenleme: