ByTheEfsane - Sunucu Tanıtım Konusu 2

rslzd0

Allah de ve sus! Başka bir şey söylemeye değmez.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sade ve hoş gözüküyor.

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhaba, Allah'ın selamı ve rahmeti senin üzerine olsun.
@ByTheEfsane_ Tasarımını gerçekten çok şirin buldum. Umarım ileride daha güzel tasarımlar ve daha iyi grafikler yapmanı ümit ediyorum.
İşte bu konuya vermiş olduğum puan cetveli.

╔════════════════════════════════╗
|•*۞ Eleştiri Puan Cetveli ۞*•٠
|•*۞ Grafik: 10/10
|•*۞ İşlevsellik: 10/10
|•*۞ Emek: 10/10
|•*۞ Konu Düzeni: 10/10
|•*۞ Fiyat: 10/10
╚════════════════════════════════╝
:kaş::kaş::kaş: Tam Puan Almayı Hak Ettin! :kaş::kaş::kaş:

Puan cetvelinin açıklaması aşağıdakilere göredir.

Grafik: Sunmuş olduğunuz bu grafiğin, seviyesi her ne konumda olursa olsun bir sunucu sahibinin veya sunucu sahibi olmak isteyenlerin. Bu grafiğe verebileceği puanlama sistemidir. Güzelliği ve eksikliklerine puan verilmektedir.

İşlevsellik: Bu tasarımın. Sadeliği,düzeni,sıralaması ve konularının iyi anlatılıyor mu ? Yoksa düşünmemizi zorlayacak unsurlar bulunuyor mu? Buna verilen puan.

Emek: Tüm yaptığınız işlemlere vermiş oldunuz vaktin bilgi paylaşımının ve uğraşın benim için puanı sonsuzdur fakat objektif olmak gerekir.

Konu Düzeni: Satış veya sunduğunuz tasarımın bu forum üzerindeki yaptığınız şekil dökmeleri vesaire. Tasarımına verdiğim puandır

Fiyat: El emeği tabii ki de fazla ister, fakat tüketicinin gözünden her şey ucuz olmalıdır.Yaptığınız emek tüketici gözünden parayı vermeyi değerli mi işte buna verdiğim puan.

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali
En sevdiğim yanı kesinlikle göz yormuyor.
Tebrikler!

İyi Forumlar.

Erbatur

Gözlerimin içindeki ülkemsin sen benim.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Alıyorum.

Inanilmazz

Reelin and Rockin
En iyi cevaplar
0
Forumda şu son 2 yıldır (bana denk gelen çalışmalar için) gözlemliyorum da cidden çalışma fiyatlarına biçilen değerler uydurulmuş gibi. Tahminimce insanlar verilen emeğe göre fiyat biçiyorlar ancak biz o sistemin insanları değiliz. Verilen emektense "piyasaya sunulan diğer çalışmalardan farkı ne ? " düşüncesiyle hareket edilerek fiyatlandırın. 2 Saatlik kimsenin aklına gelmeyen şeyleri düşünerek yapılan bir çalışma 1 ay süren fakat klişeleşmiş bir çalışmadan daha pahadır.

(Not, baltalama veya leke amaçlı bir yorum değildir, bir öneridir. Yoksa isteyen çalışmasını 500 liraya da satar bunu biliyorum ama bana göre olması gereken yazdığımdır.)

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Forumda şu son 2 yıldır (bana denk gelen çalışmalar için) gözlemliyorum da cidden çalışma fiyatlarına biçilen değerler uydurulmuş gibi. Tahminimce insanlar verilen emeğe göre fiyat biçiyorlar ancak biz o sistemin insanları değiliz. Verilen emektense "piyasaya sunulan diğer çalışmalardan farkı ne ? " düşüncesiyle hareket edilerek fiyatlandırın. 2 Saatlik kimsenin aklına gelmeyen şeyleri düşünerek yapılan bir çalışma 1 ay süren fakat klişeleşmiş bir çalışmadan daha pahadır.

(Not, baltalama veya leke amaçlı bir yorum değildir, bir öneridir. Yoksa isteyen çalışmasını 500 liraya da satar bunu biliyorum ama bana göre olması gereken yazdığımdır.)
forumda okuduğum en mantıklı yorum helal vallahi, içimi dökmüşsünüz.