[C#] AViewer Fotoğraf Görüntüleyici (beta_b1.3) | UPDATE: Veri Tabanı ve Hata Giderme!

BorisVavilov

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selamlar saygılar millet! Bu konuda sizlere yeni yapmış olduğum AViewer Fotoğraf Görüntüleyici adlı programımı tanıtacağım.

Bu programı yapma amaçlarım biri Windows 10 işletim sistemi kullanan birçok kullanıcının da yaşadığı bir sorundan dolayı. Bu sorun bilgisayarımızdaki resim dosyalarını açarken fotoğraf görüntüleyici uygulamasının birçok bug çıkartmasıdır. Bug'lar genellikle fotoğrafın bulanık çıkması, uygulamanın geç açılması veya donması oluyor. Bende bu sorunlardan artık sıkıldığım için bir fotoğraf görüntüleyici yapma kararı aldım. Biliyorum internette bunun gibi uygulamalar bulunabilir fakat ne kadar güvenli olduğunu kim bilebilir ki? Güvenli dahi olsa genellikle tasarım konusunda çok içime sinmeyen uygulamalar oluyor. Bu yüzden kendi yapmış olduğum uygulamamı kullanmaktan yanayım. Size de tavsiye edebileceğim bir program oldu kullanıp kullanmamız önemli değil. Sadece aynı sorunu yaşayan arkadaşlar varsa ilgisini çekebileceğini düşündüm.
Program tamamen yereldir. Hiçbir internet bağlantısı sağlanmamıştır. Bu nedenle verilerinizin güvende olduğundan emin olabilirsiniz. İlginiz için teşekkürler, saygılarımla.
- Boris.

Program Kurulumu:
Uygulama tek dosyadan oluşuyor istediğiniz konuma yükledikten sonra herhangi bir resim üzerine sağ tıklayıp birlikte aç dedikten sonra uygulamayı konum üzerinden çalıştırın artık resimleriniz AViewer ile hızlı bir şekilde görüntülenecek.
1111.PNG
2222.PNG
3.PNG
4.PNG
1542471518380.png

Not: Bu program Beta sürümündedir. Tasarımsal ve işlevsel olarak geliştirilecektir, lütfen eleştirilerinizi bunu göz önünde bulundurarak yapınız.

beta_b1.0: Sadece 'Fotoğraf Görüntüleyici' işlevsel özellikleri eklenmiştir.
beta_b1.1: Hata giderme ve Gif uzantılı görüntülerin açılabilmesi.
beta_b1.2: Çeşitli geliştirmeler, 'Koyu Tema' ayarı ve 'Fonksiyon' tuşları.
beta_b1.3: Tema ayarları için yeni 'XML' veritabanı ve hata giderme.

Programı İndir (beta_b1.3): Linke Git
Virüs Total (beta_b1.3): Linke Git

Son düzenleme:

NoMan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beklediğim gibi gayet başarılı, çalışmaların yakından takip ediliyor daha başarılı ve güzel işlere gireceğine inanıyorum.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Program ilk beta sürümünde bile olsa tasarımı gerçekten güzel. Geliştirilme sürecinde yardım edeceğim :kaş:

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel olmuş, görüntülediğimiz fotoğrafı düzenle gibi seçenekler olabilir.

KilllerDragons

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Program gayet güzel Windows 7 de çalışması harika çünkü windowsun kini pek sevmiyorum :D beklediğim 4 özellik var ağ sol tuşlarına basınca önceki veya sonraki resime gitmesi. Fotoğraf yakınlaştırma ve aktif edilir ise eğer belirli süre aralıklarla fotoğraf değiştirme. Ve installer böylece kurtulabilriz windows unkinden :)

BorisVavilov

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yeni sürüm güncellemeleri ile AViewer aktifliğini sürdürüyor!

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Video oynatma falan filan geldi kulağıma :co1: