C# | Console application login sistemi buyrun.

CheartMan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Console platform'u üzerine yazdığım login nesnesi.

Kullanımı;
1. using olarak tanımlayın. ' Using SharpLogin; '
2. Mainin içine nesneyi tanımlayın. ' Login login = new Login '
3. Kullanıcı adı belirleyin. ' login.id("admin"); ' örn; admin '
4. Şifre belirleyin. ' login.pass("1234"); ' örn; 1234
5. Artık işin sonuna geldik loginini tamamlayın. ' login.succes();

Not// Arkadaşlar class'ımız user sistemi solodur yani tek bir kullanıcı ekleyebilirsiniz. Yakında multi halini çıkarabilirim.(düzenlendi)

Bu tarz C Sharp projeleri için discord: Discord - Free voice and text chat for gamers
Class indirme link: https://goo.gl/fvLsqN

unknown.png

Son düzenleme:

BlondeCow

!2^4%
En iyi cevaplar
3
Peki ya bunun giriş hatalı gibi hata çıktığında vereceği uyarı mesajları bunları da yaptın mı?
Tavsiye vereyim Windows form kullan çoklu login sisteminde database ile bağlayıp register sistemi de yaparsan Login&Register olayı daha hoş olacaktır. -,-

CheartMan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Peki ya bunun giriş hatalı gibi hata çıktığında vereceği uyarı mesajları bunları da yaptın mı?
Tavsiye vereyim Windows form kullan çoklu login sisteminde database ile bağlayıp register sistemi de yaparsan Login&Register olayı daha hoş olacaktır. -,-
Dostum her şey ekli tabi şimdi database olayını getiririm ama bi sorun var ki kullanan adam database hakkında bilgisi varmı ki.

BlondeCow

!2^4%
En iyi cevaplar
3
Dostum her şey ekli tabi şimdi database olayını getiririm ama bi sorun var ki kullanan adam database hakkında bilgisi varmı ki.
Kullanan kişinin database hakkında çok aman aman bir şey bilmesine ne gerek var sadece register ve login olacak öyle değil mi?

CheartMan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kullanan kişinin database hakkında çok aman aman bir şey bilmesine ne gerek var sadece register ve login olacak öyle değil mi?
Register olayı eklemedim kendi ekleyebilir zaten. şu an tasarladığım class da solo şekilde kullanıcı sistemi var yakın zamanda Mutli halini isterseniz getirebilirim.

BlondeCow

!2^4%
En iyi cevaplar
3
Register olayı eklemedim kendi ekleyebilir zaten. şu an tasarladığım class da solo şekilde kullanıcı sistemi var yakın zamanda Mutli halini isterseniz getirebilirim.
"Tavsiye vereyim Windows form kullan çoklu login sisteminde database ile bağlayıp register sistemi de yaparsan Login&Register olayı daha hoş olacaktır. " Ben sana yol göstermek için söyledim bunları benim bir işime yaramaz.

CheartMan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
"Tavsiye vereyim Windows form kullan çoklu login sisteminde database ile bağlayıp register sistemi de yaparsan Login&Register olayı daha hoş olacaktır. " Ben sana yol göstermek için söyledim bunları benim bir işime yaramaz.
Onlar kolay şu an bir platform üzerinde çalışıyorum. Windows form kullanıyorum bazı projelerimde oyun gibi mesela ama hani merak içerip konsol üzerine bir şey yapmak isteyenler için kolay bir proje verdim uğraşmasınlar diye.