[C#] Yeni Nesil Kafe Programı! - KafePlusPlus 2021 (3 Yıl Sonunda Güncelleme:D)

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne zamandır uğraştığın programı sonunda düzgün bir hale getirebildin :D Tasarım olarak gerçekten güzel. İşlevleriyle beraber açıkladığın zamanı herkesin beklediğine eminim, çok geciktirme :D

BorisVavilov

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılar dilerim, tebrikler.
Teşekkürler.

Buna nereden erişebiliceğiz ?
Erişim yok maalesef program bittikten sonra çevremdeki kafelere satışını başlatacağım.

Gayet hoş duruyor, başarılar dilerim.
Teşekkürler.

Gayet iyi. Tebrikler, fakat dolu masa rengi yeşil gibi belli olcak renk olması daha iyi olacaktır.
Teşekkürler. Masaların renkleri üzerinde bir kaç değişiklik yapacağım zaten dolu ve boş masaların rengi ters olmuştu en yakın zamanda güncellemesi gelecek.

Ne zamandır uğraştığın programı sonunda düzgün bir hale getirebildin :D Tasarım olarak gerçekten güzel. İşlevleriyle beraber açıkladığın zamanı herkesin beklediğine eminim, çok geciktirme :D
Yorumun için teşekkürler. Şimdiden açıklamalarını eklemeye başladım umarım açıklamama değer :)

Dantero

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Program gayet hoş gözüküyor ellerine sağlık. Eleştirmek istediğim tek bir yer var o da masaların rengi. Bence dolu masa Kırmızı, boş masa Gri olmalı. Çünkü Kırmızı renk bildiğiniz gibi çarpıcı/öne çıkan bir renk olduğu için çok göz yoruyor. Onun yerine dediğim gibi Gri olursa hem daha az göz yorar hem de daha hoş gözükür. Geri kalan her şey mükemmel gözüküyor zaten. Yeniden ellerine sağlık, iyi çalışmalar.

BorisVavilov

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Program gayet hoş gözüküyor ellerine sağlık. Eleştirmek istediğim tek bir yer var o da masaların rengi. Bence dolu masa Kırmızı, boş masa Gri olmalı. Çünkü Kırmızı renk bildiğiniz gibi çarpıcı/öne çıkan bir renk olduğu için çok göz yoruyor. Onun yerine dediğim gibi Gri olursa hem daha az göz yorar hem de daha hoş gözükür. Geri kalan her şey mükemmel gözüküyor zaten. Yeniden ellerine sağlık, iyi çalışmalar.
Yorumun için teşekkürler. Önerinizi daha önceden uygulamıştım dediğiniz kadar hoş görünüyor, büyük ihtimal tekrar o haline çevireceğim, güncellemeler ile takip edebilirsiniz.

blackmare90

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yazılım arayüzü gerçekten çok yenilikçi bir tasarıma sahip.

Bu ürünü piyasa sürdüğün zaman güven sorunu oluşacaktır. Bu tarz yazılımları yadıktan sonra kötü niyetli olarak kullananları ve mağdurları geçmişte gördüm. Ürünü satabilmek için kafe sahiplerinin sana güvenmesi gerek.

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Satın almak istiyorum. bir görüşelim, halledelim.
Dm açarsan iletişim bilgilerimi vereceğim.
Eğer satıyorsan.

BorisVavilov

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Satın almak istiyorum. bir görüşelim, halledelim.
Dm açarsan iletişim bilgilerimi vereceğim.
Eğer satıyorsan.
Özel olarak iletişim kurdum sizinle, mesaj kutunuza bakabilirsiniz.
Yazılım arayüzü gerçekten çok yenilikçi bir tasarıma sahip.

Bu ürünü piyasa sürdüğün zaman güven sorunu oluşacaktır. Bu tarz yazılımları yadıktan sonra kötü niyetli olarak kullananları ve mağdurları geçmişte gördüm. Ürünü satabilmek için kafe sahiplerinin sana güvenmesi gerek.
Yorumunuz için teşekkürler, güven sorununun farkındayım bu konu ile ilgili çalışmalarım olucak.