C# - Yeni Nesil Market Programı - 2019

Erenge

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar merhaba ben C# WPF aracılığı ile market programı yapıyorum. Bu konuda size programımı tanıtacağım.

Öncelikle arkadaşlar programa başlama sebebim marketlerde gördüğüm programların karışık olması ve görünümün kötü olması. Bende bu yüzden kullanışlı ve arayüzü hoş bir program yapmaya karar verdim. Uygulama zaten yaygın bir program olduğundan kullanışlı ve ek olarak kullanıcının işini hızlandıracak ek özellikler eklemek istedim şu an geldiğim nokta ekte bulunmakta bunun üzerine ekleyebileceğim aklınıza gelen fikirlerinizi ve görüşlerinizi yorum olarak belirtirseniz sevinirim.
140727
140742
140728
140729
140731
140732
140738
140739
140740
140741

Son düzenleme:

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Markette 2 gün kasiyerlik yaptıktan sonra programa onlarca ekleme ve çıkarma yapacağından eminim. Barkod okuyucu aletler ile çalışabiliyorsa ne hoş. Piyasaya sunulabilir bir program. Programa ek özellikler geldiğinde arkaplanda gizli güncelleme yapabilirse gayet güzel pazarlanabilir.

BlondeCow

!2^4%
En iyi cevaplar
3
Kodlarını incelemeden yorum yapmak bana pek mantıklı gelmedi, internette binlerce kullanılabilecek özelleştirilebilir dizaynlar mevcut bu fotoğrafını yüklediklerinin çalışıp çalışmadığını bilemeyiz.(Nasıl bir kod stilin var gereksiz işlemler yapıyor musun? Eklenmesi gereken şeyler var mı?)Eğer takıldığın bir yer olursa yardımcı olabilirim özel mesaj atman yeterli.

Erenge

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kodlarını incelemeden yorum yapmak bana pek mantıklı gelmedi, internette binlerce kullanılabilecek özelleştirilebilir dizaynlar mevcut bu fotoğrafını yüklediklerinin çalışıp çalışmadığını bilemeyiz.(Nasıl bir kod stilin var gereksiz işlemler yapıyor musun? Eklenmesi gereken şeyler var mı?)Eğer takıldığın bir yer olursa yardımcı olabilirim özel mesaj atman yeterli.

Gereksiz kod bana göre yok araştırdım yada kendi kafamdan yazdım. Ayrıca çalışıp çalışmadığını bilebilirsin demo olarak atabilirim. Eksiklerim vardır kesin ama ben şuanlık göremediğim için başkalarının fikirlerini istiyorum varsa aklında fikir söyleyebilirsin