Call Of Duty: Advanced Warfare Türkçe Yama

LahmacunAbi

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
131196

DzL1uo3.jpg

Call Of Duty Advanced: Warfare Türkçe Yama
Merhaba değerli forum gamer kullanıcıları, ben forum gamer ekibine yeni katılmış birisi olarak sizlere Call Of Duty Advanced Warfare oyununda türkçe yama nasıl kurulur onu anlatacağım hadi konuya geçelim.

Call Of Duty: Advanced Warfare
Call of Duty Advanced Warfare adlı oyun Sledgehammer Games şirketi tarafından geliştirilmiş, Activision şirketi tarafından 4 kasım 2014 yılında piyasaya sürülmüş First person shooter türünde bir oyundur, ek olarak serinin 11. oyunudur.

Call Of Duty: Advanced Warfare Türkçe Yama Nasıl Kurulur?
Konunun en aşağısında vereceğim linkten rar dosyasını indiriyoruz. İndirdiğimiz dosyayı rar'dan çıkarıp masaüstüne atıyoruz ve .exe dosyasını yönetici olarak çalıştırıyoruz. ( > ) simgesine basarak ilerliyoruz, burada yamanın notları ve yamayı yapanları görüyoruz. Bunun ardından bir kere daha geçiyoruz. Burada ise oyunun kurulu olduğu yeri seçiyoruz. Eğer oyunu korsan bir şekilde edindiyseniz kurulduğu yer genellikle C:\Program Files (x86) klasöründe olacaktır ya da steam'den aldıysanız genellikle burada olur: Program Files (x86) > Steam > Steamapps > common klasöründe olacaktır. Seçtikten sonra 2-3 dakika bekliyoruz ve yama kurulmaya başlıyor. Yama kurulduktan sonra oyuna giriyoruz ve ayarlardan altyazıları etkinleştirdikten sonra artık oyununuz Türkçe iyi oyunlar dileriz. NOT: Oyunun yedeğini almanız önerilir. Eğer ki oyununuz bozulursa aldığınız yedek sayesinde tekrar indirmek zorunda kalmazsınız.

Peki Yamayı Nasıl Kaldıracağım?
Yamayı kaldırmak için oyunun kurulu olduğu dosyaya giriyoruz. Ardından ise Cod AW TR Kaldir adlı .exe dosyasını yönetici olarak çalıştırıyoruz. Türkçe Yamayı Kaldır seçeneğini işaretliyoruz. Önümüze türkçe yamayı kaldırmayı onaylamak için bir pencere geliyor EVET diyoruz. ardından yama kaldırılıyor oyun eski haline dönüyor.

Türkçe yama indirme linki :
Bu konuyu baştan sonuna kadar okuduğun için teşekkür eder iyi forumlar dileriz.

Son düzenleme:

Vearthx

“Susuyor olmam, acı çekmediğim anlamına gelmez.”
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bu yama sanırsam Setup. Setup'u görselli olarak da anlatman dahada güzelleştirirdi konuyu.
Başarılı olmuş konu eline sağlık.

LahmacunAbi

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öyle yapıcaktım fakat indirdiğim setup dosyasını bulamadım anlamadığım bir şekilde internete yeni modem alınca hız aniden 10 kilobayta kadar düştü bende indirmekle uğraşmak istemedim çünkü saatler sürüyor o yüzden öyle yaptım.

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Denedim gayet güzel olmuş.