Call of Duty Modern Warfare 3 Türkçe Dublaj İndir

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

'Call of Duty MW3 : Türkçe Dublaj İndir'

Konumu tüm öğretmenlere adıyorum.

thumb-1920-319653.jpg

Call of Duty serisinin en iyi oyunlarından biri Modern Warfare 3. Çıkalı uzun zaman olsa da Türkçe dublaj'ını sizlere tanıtmak bu güne düştü. Evet, yanlış duymadınız. Oyunun Türkçe dublajı var. birçok ünlü oyunun çevirisini yapan Oyunçeviri ekibi tarafından yapıldı bu dublaj projesi. Tam 40 kişi çalıştı dublaj ekibinde ve sonunda güzel bir projeyi daha tamamladılar.

Bu yama sayesinde oyunu tamamen %100 şekilde Türkçe olarak oynayıp, hikayesini iliklerimize kadar hissedip, oynayabileceğiz. Tüm konşmalar, diyaloglar tamamen %100 Türkçe olarak yapılmış.

= Nereden Bulabiliriz? =

İnternette ücretsiz şekilde bulabilirsin. Yalnızca "Call of Duty Modern Warfare 3 : Türkçe Dublaj" yazmanız yeterli olacaktır. Keyifli vakitler dileriz...

ss333

。◕‿◕。
En iyi cevaplar
0
Modern Warfare 3 bana kalırsa en iyi FPS oyunudur. 300+ saat oynamışlığım var. Dublaj ile hiç oynamadım, denemek isterim. Teşekkürler ^^

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Modern Warfare 3 bana kalırsa en iyi FPS oyunudur. 300+ saat oynamışlığım var. Dublaj ile hiç oynamadım, denemek isterim. Teşekkürler ^^
Rica ederim. Oynanışından ufak kesitler alıp buraya atarsan çok mutlu olurum. :)