cArkadas

KatilBalinaTr

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ben sunucular için arkadaş ekleme gibi plugin yapıyorum ama şunu öğrenmem gereken şey yapıp paylaşsam kaç kişi kullanır çünkü
detaylı bir plugin olucak facebook gibi varsayalım kendi profiliniz olucak en fazla 5 tane post atabileceksiniz insanlar sizin profilinize bakınca
adınızı en son girdiğiniz tarihinizi durumunuzu (Çevrimiçi,Meşgul,Çevrimdışı) dürtme mesaj atma gibisinden eğer yapabilirsemde world issimlerini
profilde gözükecek şekilde ([OYUNCUISMI] Suan Lobide Oynuyor Skywars Arena5) gibisinden. Ayrıca aramızda minigame kodlayan insanlar olur diye api yaparak oyuncu durumunu ayarlanabilir hale getiricem tek isteğim yaparsam kaç kişi kullanır siz olsanız kullanırmıydınız yazarsanız mutlu olurum

Son düzenleme:

AjStyles

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bir tane yabancı örneği var,başka plugini yok yerli olmasıda bizim için bir + şimdiden başarılar.

KatilBalinaTr

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
SO,CR gibi sunucularda arkadaş plugini bulunmaktadır so'nun arkadaşlık pluginin'de arkadaşlık isteğini kabul ettiğin halde 30 20 saniye sonra arkadaş isteğini kabul etmedi gibi bir mesaj veriyo cr'ninkini denemedim zaten türkiyede kendi içeriklerini oluşturan az sunucu var Şuanlık ekleme silme kabuletme dürtme var tamamını yapmam 1 2 günümü alır ki bunun ingilizce türkçe dilinden say config dosyasına kadar var yani kullanılmayacak bir şey için bukadar uğraşmam boş iş olur :)
[automerge]1526768383[/automerge]
Screenshot_11.png

ReaLTaiizor

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Skript İle Yapılabilir Zaten. Fakat Bunu Tek Bir Sunucu Yerine Sunucular Arası Yaparsan Gerçekten Bir Şeyleri Başarmış Olursun. Sunucular Arası Yapabilmek İçinde MySQL Tarzı Şeyler Kullanman Gerekicek. Uğraştırmayacağını Bilsem Çoktan Yapmıştım Daha Önce Aklıma Gelmeyen Bir Fikir Değil.

Pledix

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Skript MySQL ile pek samimi değil sanıyorum :) Yavaş bağlanıyor veya yavaş çekiyordu veriyi.

ReaLTaiizor

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Config'e Yazdığın Saniye İle İşlem Yapıyor Olması Gerekiyor :D

xRetro

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Zıkript anlık işlem yapıyoryeah iyidir

KatilBalinaTr

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Nedense onca konunun yorumlarında skriptle yapılabilir olduğunu yazan insanlar oluyor arkadaşlar bende biliyorum yapılabildiğini ama sıkılmadınızmı herşeyin skriptle yapılabilir olduğunu yazmaktan ?

ReaLTaiizor

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Nedense onca konunun yorumlarında skriptle yapılabilir olduğunu yazan insanlar oluyor arkadaşlar bende biliyorum yapılabildiğini ama sıkılmadınızmı herşeyin skriptle yapılabilir olduğunu yazmaktan ?

O Zaman Sende Yapmadan Önce Böyle Şeyler Yapmadan Direk Yap :D
Kimse Gelipte Yaptığın Skript Yapılır Diye Yorum Yapmaz :D
Haklıyım Dağılın :)

Son düzenleme:

Parqtx

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Essentialsta skript ile yapılabilir ama adamlar plugin olarak yapmış. Eğer başkalarının lafından karar değiştiriceksen, hiç yapma.

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
yapabilirsen kullanacağımdan emin olabilirsin :)

Pledix

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Her şey skript ile yapılabilir addonunu buldukça fakat ne kadar stabil olacağını tartışmaya bile gerek yok sanırım.

KatilBalinaTr

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
O Zaman Sende Yapmadan Önce Böyle Şeyler Yapmadan Direk Yap :D
Kimse Gelipte Yaptığın Skript Yapılır Diye Yorum Yapmaz :D
Haklıyım Dağılın :)
zaten plugin yapılı 1.12.2 sürümünde arkadaş ekliyosun siliyosun dürtüyosun kabul ediyosun bu postaki dediklerim sadece bu özellikleri eklersem kullanan olurmu diye
[automerge]1526844523[/automerge]
Essentialsta skript ile yapılabilir ama adamlar plugin olarak yapmış. Eğer başkalarının lafından karar değiştiriceksen, hiç yapma.
pluginin komut class'ı 231 satır sence karar değiştirme imkanım varmı + format atma gibi bir durumum olur diye pluginlerin eclipse dosyalarını google drive hesabıma yükleyeceğim

Son düzenleme: