CartexNW/1.8-1.14/Özel Boss Sistemi/Özel Rütbe Sistemi/Kahraman Kafaları/Efsun ve +Basma/4 GB Ram/XP Market

CihanXD

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

PLAY.CARTEXNETWORK.TK

Sunucumuza Herkezi Bekleriz!!

124663

SERVERDEKİ YETKİLİ KİŞİLER

KURUCU: PusucuS
YÖNETİCİ: OnrcNN
124664

Kendimize ait para kullanılmayan, lapisten belirli bir şansla çıkan rütbe puanı ile rütbe atlayabileceğiniz bir rütbe sistemine sahibiz. Bunu yapmamızda herhangi bir amaç yok sadece farklı bir şeyler denemek istedik. Kendimize ait bir boss sistemi var. Bosslara girebilmek için kapı anahtarına ihtiyacınız var. Bu anahtarları ise materyal toplayarak üretiyorsunuz. Malzemelerin birazı lapisten birazı ise editten geliyor. Kendi kodladığımız görev sistemimiz var eklemeler yapılacak tabii. Sunucumuzun şuanda eksikleri, hataları olabilir sürekli güncellenip eksikler ve hatalar çözümlenmeye çalışılacak.Sunucuyu belirli süreler aralığında bakıma sokup yeni özellikler eklemeyi düşünüyoruz. Oyuncularımızın sıkılmamasını sürekli bir şeyler için çabalamalarını istiyoruz. Sunucumuz oyuncularımızın istekleri ve şikayetleriyle gelişecektir.Sunucumuz hakkında detaylı bilgi almak için sunucumuza gelip /bilgituru komutunu kullanabilirsiniz. Bu komut size sunucumuzu gezdirip bir kaç bilgiler verecektir. Şimdiden hepinize sunucumuza bekliyoruz iyi eğlenceler dostlar!

124665

124666

124667

124669

124670

124671

124672

124673

Serverimize Bekleriz
Sen yoksan her zaman 1 kişi eksiğizdir :)

Ekli dosyalar

• spawn.png
    spawn.png
    1.9 MB · Görüntüleme: 216

CihanXD

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sağol çok teşekkür ederim yorumun için :)

XXSpookyDragonXX

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ormana uğraşan adamlar görmek beni mutlu etti 2,3 blok koyup burası orman pvp daha iyi dönsün diye yapıldı falan diyen adamlardan sıkılmıştım

CihanXD

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
çok teşekkür ederim sonuna kadar uğraştık uğraşmaya devam ediceğiz

XxberkcanxX

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu merak ettim hemen geliyorum meraktan gayet iyi gözüküyor bakalım nasıl pinguanna kullanicı adı

Harunkbts

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu adresini manuel olarak eklemenizi tavsiye ederim. F3 ile IP diye aratınca en azından görmüş oluruz. Sunucuyu inceledikten sonra yorumlayacağım.