CasperNW Tehdit

OfluYagiz61

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

Ben bu sunucuda oynuyordum fakat oynamamaya karar verdim bence sizde oynamayın.
Sadece bunla kalmıyor oyunculara sövüp,resimdede gördüğünüz gibi tehdit ediyor bir şey söylemeye kalksanız tersliyor böyle terbiyesiz kişiler sunucu açmamalı.

NOT : Bildiğime göre 2 tane CasperNW adında sunucu var CasperSurvival'e söylemiyorum

Son düzenleme:

delete_clem

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Vay canına buda başlamış demek sanırım adam gibi oyun oynayamayacagiz.

SM-G532F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hüseyin09123

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Artık oyuna bir temizlik geldi yada başka bir oyuna geçme vakti sizcede gelmedimi ?

33ismet99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Vursun modemine. Siber suçlara git şikayetçi ol sende ona vur :) 13 yaşında insanlar sunucu açarlarsa böyle oluyor işte. Sanki DDOS falan atsa şikayet etsen kendisine bir şey olmuyacak :). Kendisi senden 3-4 kat daha zararlı çıkar şikayet edersen. Hatta DDOS Falan atsa bu ss bile yeter şikayet için

Nicat000

mr. Hortlayanus
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kurucusu daha yetişkin olmayan sunucuların 70%-i böyle, diğer 30% ise daha olğun düşünen insanlar. Allah sonumuzu hayır etsin :)

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Sabit IP kullanmıyorsanız zaten modeminize reset atınca IP'niz değişiyor, girdiğiniz sunucular, IP adresiniz, İnternet sağlayıcınız, Şifreniz v.b bilgileri gerekli eklentiler ile bulabilir - kaydedebilir ve saklayabilir. Bu tür sunuculara güvenmeyin, Facebook, Skype v.b yerlerde kullandığınız şifrelerinizi kesinlikle sunucularda kullanmayın.

Bu tür sunuculara gelirsek, genelde olan olay, Kurucu laf sokar, oyuncularda yalakalık için destek olur.
Hatta bazen oyuncu olarak öyle bir şey diyorsunuz ki verecek cevabı kalmıyor ban atıyor ban sebebinede küfür yazıyor :)

Ve son olarak bu tür sunucuları kafanıza takmayın. Maximum 3 ay açık kalır kapanırlar (genelde 1 ay) çok VIP olmasına v.s bakmayın hepsi kurucunun arkadaşı falandır :) 15 oyuncusu varsa 10'u VIP, yetkili v.s'dir.

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çoğu çocuklar (yani yaşı küçük olanlar) PC'de gerçek hayata karşı daha rahat hareket edebileceklerini sanıyorlar.
Örnek: Gerçek hayatta istese de bir yere girip birisini dolandırmaya güçü yetmez. Ama PC'de diyorlar ki yok ben PC'deyim bunun hayatla ilgilisi yok bunun ben rahatlıkla parasını alıp ardından skype engelleyebilirim.
Bunun yanı sıra, senin attığın tehdit'lerde bulunmakta.

Önemli NOT: DDoS atmak tamamen yasa-dışıdır. Kanumlar tarafından açık ve kesin maddelerle yasaklanmıştır.

PlatinumTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Modeme hiçbir şey olmaz. Gidersin savcılığa açarsın soruşturmayı 1 modem gider ama 20000 TL kazanırsın. O zamanda fotoğraftaki kişinin babası onun yazdığını kendisine yapar.

Vursun modemine. Siber suçlara git şikayetçi ol sende ona vur :) 13 yaşında insanlar sunucu açarlarsa böyle oluyor işte. Sanki DDOS falan atsa şikayet etsen kendisine bir şey olmuyacak :). Kendisi senden 3-4 kat daha zararlı çıkar şikayet edersen. Hatta DDOS Falan atsa bu ss bile yeter şikayet için

Yüksek ihtimal arkadaşın yaşı küçüktür dolayısıyla hiçbir ceza almaz.
Mahkemesi kaç yıl sürecek ?
En fazla mahkeme masraflarını karşılarlar.
SS Falan da yeterli olmaz adli bilişim tarafından, ISP ve Modem kernel logları incelenir.
Nereden vuracak ?
Vuracağı yer yurt dışı ise bunun diplomasi ayağı da 1,5 yıl kadar sürer.
Kısacası uğraşmaya değmez sonuçta kan davası yok aranızda. Zaten diplomasi ayağına düştüğünde davayıda düşürürler ya da zaman aşımına uğrar her türlü düşer. Belki o çocuğa ulaşıp ifade aldıktan sonra direk takipsizlik verirler.

Absolatte

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
O yüzden her zaman diyoruz ki 18 yaşından küçüklere sunucu satışı yapmayın.