CastleTurk Yetkili Alımları! Play.CastleTurk.Com (Rehber,Reklamcı)

OnlyVan

Play.CastleTurk.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Cool Text - CastleTurk 309145024642379.png

Öncelikle herkese merhaba. Bildiğiniz üzere, 2 haftadır CastleTurk adıyla size hizmet veriyoruz ve size daha iyi bir şeyler sunmak için çalışıyoruz. Bugün de, size daha iyi hizmet verebilmek için kadromuzu daha da güçlendirmeye karar verdik. Bunun için de, Rehber ve Reklamcı alımları ile sizi kadromuza davet ediyoruz. Kadromuzda bulunmak için yapmanız gerekenler:

Rehber olmak isteyenler:

Ad:
Soyad:
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz?:
Argo kelime kullanan şahıs görürseniz ne yapardınız?:
Daha Once Farklı Sunucularda Rehberlik Yaptınmı Yaptıysan Hangi Sunucularda?:
Yeteneklerin:
Ek Bilgi:

Şartlar - 15 Yaşından Büyük Olmanız Gerekiyor. - Komutları İyi Bilmeniz Gerekiyor. - Güzel bir uslup kullanarak konuşmanız gerekiyor. - Rehber Geçmişiniz Olması Gerekiyor. - Aktif Olmanız Gerekiyor.

Reklamcı olmak isteyenler:

Ad:
Soyad:
Günlük ortalama aktiflik süren:
Reklamcı deneyimin oldu mu?, olduysa da nerede çalıştın ve neler yaptın? - Başarıların neler?:
Arkadaş kitlen ne kadar? (ortalama rakam):​

Astereoid

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
uğur
18
Günlük ortalama aktiflik süresi:
en az 6 en fazla 10 saat durabilirim
3 yıldır
ilk önce uyarı için 5 dakika mute atarım daha sonra tekrarlarsa 10 dk olarak veyatta daha fazla mute atarım
serverin adı ilk Soulcraft idi daha sonra OptimalCraft oalrak değişti rehberlik ve Adminlik yaptım
sihirli bir yeteneğim yok fakat oyuncular ile iyi anlaşırım çoğunlukla serverde ve discord da takılırım
eğer komutları bize verir iseniz görevimi güzel bi şekilde yaparım beni seçsenizde olur seçmesenizde olur iyi günler dilerim(Soyismimi vermedim isterseniz discord dan verebilirim) :)

Son düzenleme:

AliKAynakk

Yalnızlık mı? Kralı bende...
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ad: Ali Toprak
Soyad: KAYNAK
Günlük ortalama aktiflik süresi: 6-7 saat.
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz?: 7 yıl.
Argo kelime kullanan şahıs görürseniz ne yapardınız?: Ss alır, uyarı veririm. Eğer devam ettiğini görürsem, mute atarım.
Daha Once Farklı Sunucularda Rehberlik Yaptınmı Yaptıysan Hangi Sunucularda?: Ünlü sunucu denmediği için yok.
Yeteneklerin: Odaklanarak çalışma, çok iyi ve ayrıntılı gören gözler :)
Ek Bilgi: Eğer alınırsam, işimi en iyi şekilde yapacağıma söz veriyorum.

MavPir

Maviş Pırıl
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ad: rıza
Soyad: vermesem ? mecbursa veririm
Günlük ortalama aktiflik süresi: hafta içi 2-3 saat hafta sonu 6-7 saat
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz?: 6
Argo kelime kullanan şahıs görürseniz ne yapardınız?: ilk uyarır sonra sunucu kurallarına göre mute atıp özelden gene uyarırdım birdaha yapma diye.
Daha Once Farklı Sunucularda Rehberlik Yaptınmı Yaptıysan Hangi Sunucularda?: yaptım ama hatırlamıyorum
Yeteneklerin: perspektif Resim çizmek :D üniversite boyutunda ve klavye hızıma güveniyorum
Ek Bilgi: ne olsun :) ahlaklıyım

ShowTime1You

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ad:Rıdvan
Soyad:Kılınç
Günlük ortalama aktiflik süresi:Minimum 4 , maximum 12 saat
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz?: 8
Argo kelime kullanan şahıs görürseniz ne yapardınız?: Sunucuda ki cezalara göre mutesini atar, ondan sonra şahsı özelden uyarırdım
Daha Once Farklı Sunucularda Rehberlik Yaptınmı Yaptıysan Hangi Sunucularda?:Yanlı Network', 2 ay gibi bir süre rehberlik yaptım.
Yeteneklerin: Klavye hızımı güveniyorum
Ek Bilgi: İnsanlara yardım etmek hoşuma gidiyor, daha öncedende uğraşmışlığım var birçok konuda yardım edebilirim.Bu sadece minecraft değil bunun dışında da birçok yerde elimden geldiğimce yardımcı olmaya çalışırım.

CyanXplinio

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Rehber olmak isteyenler:

Ad:Arhan
Soyad:Belirtmek İstemiyorum
Günlük ortalama aktiflik süresi:hafta içleri 4 de eve gelip 9 10 a kadar oynayabiliyorum hafta sonları bütün gün bile aktif olabiliyorum
4
Argo kelime kullanan şahıs görürseniz ne yapardınız?:ilk başta mute atardım 2. uyarıda 5m mute atardım 3. de 10dk mute atardım
bir sürü sv de yapdım eski olduğu için isimlerini malesef hatırlayamıyorum
Yeteneklerin:hızlı yazı yazmam vede haksızlık yapmam
Ek Bilgi:

Şartlar - 15 Yaşından Büyük Olmanız Gerekiyor. - Komutları İyi Bilmeniz Gerekiyor. - Güzel bir uslup kullanarak konuşmanız gerekiyor. - Rehber Geçmişiniz Olması Gerekiyor. - Aktif Olmanız Gerekiyor.

Matkapçiko

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ad:Efe
Soyad:Yılmaz
Günlük ortalama aktiflik süresi: rahat 4 saat online olurum günde
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz?:5 6 yıl
Argo kelime kullanan şahıs görürseniz ne yapardınız?:kullandıpı argoya bağlı hafifse uyarırım birdaha yaparsa mute lerim eğer ağır ailevi değerlere ediyosa direk 10 dk mute lerim
Daha Once Farklı Sunucularda Rehberlik Yaptınmı Yaptıysan Hangi Sunucularda?:Heroes craft
Yeteneklerin:yani bi yetenenegim yok ama insanlarla iyi geçindirir servere sevdirebilirim çok yaptım bunu
Ek Bilgi:Rize liyim rehber olma amacım insanlara yardımcı olup server ı yükseltmek hoşuma gidiyor eğer bi insana yardımı yaparsan o adam servere bırakmaz sw de oyuncu ları bağlıcak kişi rehberdir diiye düşünüyorum. komutlarıda bilirim çoğunu

Son düzenleme:

federus

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Rehber olmak isteyenler:

Ad:Eren
Soyad:Ayan
Günlük ortalama aktiflik süresi:4 - 5
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz?: 5
Argo kelime kullanan şahıs görürseniz ne yapardınız?:İlk Önce Uyarırım Birdaha Yaparsa Mute Atarım.
Daha Once Farklı Sunucularda Rehberlik Yaptınmı Yaptıysan Hangi Sunucularda?:Yaptım SonUlusCraft
Yeteneklerin:o kadar abartılacak bir yeteneğim yok lâkin insanlarla çok iyi iletişim kurar ve çok iyi empati yaparım oyuncular ile iyi iletişimim olur .
Ek Bilgi:Yardım Etmeyi Severim :)

OnlyVan

Play.CastleTurk.Com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ad: rıza
Soyad: vermesem ? mecbursa veririm
Günlük ortalama aktiflik süresi: hafta içi 2-3 saat hafta sonu 6-7 saat
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz?: 6
Argo kelime kullanan şahıs görürseniz ne yapardınız?: ilk uyarır sonra sunucu kurallarına göre mute atıp özelden gene uyarırdım birdaha yapma diye.
Daha Once Farklı Sunucularda Rehberlik Yaptınmı Yaptıysan Hangi Sunucularda?: yaptım ama hatırlamıyorum
Yeteneklerin: perspektif Resim çizmek :D üniversite boyutunda ve klavye hızıma güveniyorum
Ek Bilgi: ne olsun :) ahlaklıyım
lütfen şartları tekrardan okuyun :)

AdaGrsy

yok
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Rehber olmak isteyenler:

Ad: Ada.

Soyad: Gürsoy.

Günlük ortalama aktiflik süresi: 3-4 saat.

Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz?: 4 yıldır.

Argo kelime kullanan şahıs görürseniz ne yapardınız?: Uyarırım, 2. yapışında tekrar uyarırım. Bir daha yaparsa yetkim üzerine mute veya jail atarım.

Daha Once Farklı Sunucularda Rehberlik Yaptınmı Yaptıysan Hangi Sunucularda?: PixelNW, GreatNW gibi sunucularda rehberlik yaptım.

Yeteneklerin: Genelde edilen küfürleri gözümden kaçırmam. Yani birisi küfür ederse veya arkadan arkadan gönderme yaparsa direk uyarırım.
Ek Bilgi: Merhaba ! Ben Ada. 14 yaşındayım ve Muğla'da yaşıyorum. Discord hesabım Ada#1938. Ek olarak bir discord botum bulunuyor :)
Kitap okumaktan, boş zamanlarımda film izlemekten hoşlanırım. Zaman zaman yani günün 3-4 saatini bilgisayara ayırım. Şimdiden katılan herkese başarılar.

SaykoBerke

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Ekli dosyayı görüntüle 106683
Öncelikle herkese merhaba. Bildiğiniz üzere, 2 haftadır CastleTurk adıyla size hizmet veriyoruz ve size daha iyi bir şeyler sunmak için çalışıyoruz. Bugün de, size daha iyi hizmet verebilmek için kadromuzu daha da güçlendirmeye karar verdik. Bunun için de, Rehber ve Reklamcı alımları ile sizi kadromuza davet ediyoruz. Kadromuzda bulunmak için yapmanız gerekenler:

Rehber olmak isteyenler:

Ad:
Soyad:
Yeteneklerin:
Ek Bilgi:

Reklamcı olmak isteyenler:

Ad:
Soyad:
Günlük ortalama aktiflik süren:
Reklamcı deneyimin oldu mu?, olduysa da nerede çalıştın ve neler yaptın? - Başarıların neler?:
Arkadaş kitlen ne kadar? (ortalama rakam):​

SaykoBerke

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
- Oyundaki Adınız : TokmaKafa25 - Yaşınız : 15 - Daha önce tecrübeleriniz < ornek bilmem kac sunucuda yetkim oldu > : Daha önce shardofcraft v.b gibi sunucularda rehber , usta rehber , moderator oldum , deneyimim mevcut. [9 sunucuda rehber , 3 sunucuda usta rehber 4 sunucuda moderator oldum] - Daha önce sunucudan ban yedinizmi : Daha önce sunucudan ban yemedim. - Neden Rehber Olmak İstiyorsunuz : Oyunculara yardım etmeyi seviyorum , Sunucunun düzenini sağlamaya yardımcı olmak istiyorum.(düzenlendi)

MuratReyiz15

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ad: Murat
Soyad: Kaya
Günlük ortalama aktiflik süresi: 4-5
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz?: 1
Argo kelime kullanan şahıs görürseniz ne yapardınız?: İlk Başta Uyarır Devam Ederse Ceza Verirdim
Daha Once Farklı Sunucularda Rehberlik Yaptınmı Yaptıysan Hangi Sunucularda?: 3 Defa Yapmıştım Sunucular Kapandı
Yeteneklerin: hepimiz insanız ne yeteneğimiz olabilirki :D
Ek Bilgi: Sadece Talıpim Siz bilirsiniz Oyun Nicki: MuratReyiz15