Çekiliş | MinecraftTürk Forum Üyelerine Portal 2 Çekilişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AAlp_

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
PORTAL 2 ÇEKİLİŞİ 30/11/2013 TARİHİNDE SONLANMIŞ OLUP http://www.cekilisyap.com/minecraft-turkiye-portal-2-cekilisi/a8c8a6#.UpnAduK2VSk ADRESİNDEN KAZANANIN SOTARIN ADLI KULLANICIYA AYNI TARIHTE 12:40 SAATİNDE KENDİLERİNE TESLİM EDİLMİŞTİR ÇEKİLİŞ SONLANMIŞTIR!
Portal 2 Ödülü İçin Teşşekür Ederim.

:tüy: PORTAL 2 ÇEKİLİŞİ! :tüy:

Selamlar,selamlar
Moderatör olarak kabul edilmemin sebebi ile sizler için küçük bir çekiliş düzenlemek istedim,amacım hiçbir şekilde reklam,kanal tanıtımı vs gibi durum değildir.Sadece üyelerimize özel bir çekiliş olacaktır bu,alt tarafta genelde sorulan soruların bir özetini çıkardım.

:log^: Nasıl olacak?

Katılan üyelerimiz arasından random bir çekiliş sitesine adları yazılacak,kazanan arkadaş site ve buradan duyurulacaktır!
:log^: Nasıl katılabilirim?
Bana özel mesaj yolu ile katılmak istediğinizi belirten bir mesaj yazmanız yeterli olacaktır,2 kez mesaj atanlar,benim dışımda farklı bir yöneticiye mesaj atanlar,ve yorum kısmından "Katılmak İstiyorum." benzerinde bir mesaj yazanlar :creeper:Kesinlikle ALINMAYACAKTIR!:creeper:

:log^: Katıldığımı nereden öğreneceğim?
Bir sonraki mesajda katıldığınıza dair nickiniz yazacaktır,fakat bu konuda bilinçli olmanızı öneriyorum.Her saat giren bir insan değilim,girdiğim zaman gelen mesajlarınızı alt tarafa yazmaya özen göstereceğim."Ne zaman yazacaksın? Katıldık mı?" gibi sorularınızın cevabı şu an burada yazmaktadır.

:log^: Oyunu nasıl alacağız?
Steam adı verilen program sayesinde size kendim gift olarak göndereceğim.

:log^: Çekiliş ne zaman bitecek?
Çekiliş :creeper:30 Kasım Cumartesi:creeper: tarihinde sonlanacaktır.Çekilişe katılan kullanıcılarımızın nicklerinin yazımı ve çekiliş yapılıp kazananın belirlenmesi 1-2 gün aksayabilir.Son katılım 30 Kasım Cumartesi Saat 00:00'da bitecektir.

:log^: Cebimden herhangi bir ücret çıkacak mı?
Kesinlikle "HAYIR!" çekiliş ücretini tamamen ben üstleneceğim ve gönderimini de size yapacağım.

:log^: Çekiliş nerede yayınlanıyor,kazananı nereden göreceğiz?
http://www.cekilisyap.com/minecraft-turkiye-portal-2-cekilisi adresinden katılımcıları ve kazananları görebilirsiniz.

Burada olmayan bir sorum var,nasıl soracağım.
İster alt taraftan (yorumdan) ister bana özel mesaj olarak ulaşabilirsiniz.Sorduğunuz soruların önemli olanları buraya eklenecektir.

HEPİNİZE BOL ŞANS!

Son düzenleme:

Sx_beta_xS

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
daha 26 gün var :)
Hadi Bakalım :)
steamda hediye yollanmayı kabul etmek için en az 2 level olmak gerekiyor diye biliyorum eğer 1 levelseniz lütfen 2 levele kadar kasın garantiye alın :) yanlış biliyor olabilirim

AAlp_

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
daha 26 gün var :)
Hadi Bakalım :)
steamda hediye yollanmayı kabul etmek için en az 2 level olmak gerekiyor diye biliyorum eğer 1 levelseniz lütfen 2 levele kadar kasın garantiye alın :) yanlış biliyor olabilirim
Öyle bir şey var ise de yine de ben kodu farklı sitelerden almaya çalışırım.Siz yine 2 level olun.Bilgilendirme için teşekürler.

Wollark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Katılanlara başarılar.

İyi çekilişler. Şans sizinle olsun.

Shadow.

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Duyuru vermemiz uygun mu tam olarak secilmedik bildigin uzere.

LaRive

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Katılan herkese başarılar diliyorum :)

Son düzenleme:

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
2. seviye nasıl oluyoruz? :/

Binkedtride

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İyi ki bir çekiliş yapıyorsunuz, 3 sene sonra falan bitsin katılım hakkı isterseniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...