CennetinElçileri RP rezaleti

krdn7817

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Dün pazartesi günü canım sıkıldı cennetin elçilerine gireyim dedim akşama kadar falan oynadım tamam gayet normal sıkıntı yok olay burdan sonra başlıyor.

Akşam saat 8:30 falan 2. evimdede yer kalmadı artık gardrop locker koyucak yer yok, yeni bir ev alayım dedim yarım saat falan yazdım admin bak admin bak (ctrl c - ctrl v yapmıyorum) artık ellerim şişti yarım saat yaza yaza işkence yazıyorum ağlıyıcam elim okadar ağrıyorki en sonunda vicdanlı bi admin geldi sattı evi ama ev için eşyaları vermeden gitti hemen tp attı başka biyere sağolsun bitane emlakçı arkadaş yardım etti evi tamamladım falan ama lockerları kaldı evin ardından en az 40 dakika boyunca admin bak admin bak admin bak ölüyorum artık öbür acıdan daha fazla acı veriyor ölücem ellerim gg oldu diyecek kadar yani ara sıra admin bak yazıyorum 2 3 dakika sonra "şurda şurda yerim açılmıştır herkesi bekliyorum eve sipariş vardır" falan diyor (adminde insan benden küçük birisi diye anmıyorum yanlış anlamayın) bende en sonunda
amınakodumun admini
baksana dedim perma ban yedim. Sonra üst yönetimle konuştum böyle böyle olay var bi el at banımı kaldır dedim oda kaldırdı girdim servere gene ban attı. Sonra gene dedim ben buna söverim dedim sonra yeniden açtı banı girdim servere "o beni banlıyanı şikayet edicem yeter" falan diyorum adamlığınız bunu diyorum ardından yazdım
"amınakodumun admini dediğim için ban attınız orda 1 saattir yazıyorum"
diye buseferde üst yönetimdeki kurucu ban attı. Ardından steamdan yazıyorum busefer sen attın demi falan biraz tartıştık sonra dedim ben bu serverin useriyim adminler dahamı önemli userlar çokmu gereksiz dedim senin gibi salaklar gereksiz kg yazdı bende arkadaşlardan çıkardım.

Okuyanlara teşekkür ederim bu rezaleti gördünüz serverin kalitesinide gördünüz bence bu serverda oynuyanlar bu yazıyı okuyorsa serveri bırakmasını tercih ederim. Adminlerin ilgisizlikte son noktası (az önce dediğim gibi adminlerde insan fakat minimum 40 dakikadır yazıyorum baksın diye adamın dükkanında müşteri falan yok hala böyle böyle yerde dükkan var gelin falan diyor) birde lütfen trip atıyor sanmayın ben tüm samimiyetimle burdaki olayı anlattım servere başlamayı düşünenlerede serveri önermem. Bu arada emek sunucusundada aynı olay busefer emek modunda şimdi uzun sürer diye yazmıyorum

Açıkçası server gördüğünüz gibi ilgisizlik akıyor admin /tp komutunu bilmiyor ama /ban komutunu biliyor çok saçma dahada uzatmıyıcam iyi forumlar

Moderatör tarafından düzenlendi:

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeşim hiç kusura bakma da hangi sunucu olursa olsun Moderator'e bile küfür edersen ban yersin. Hatalı olan sensin burada. Sunucuların çoğunda da spam yapmak da yasak zaten. Belki yetkili arkadaşlar o zaman AFK'di başka bir şeyle uğraşıyorlardı. Gelip de küfür etme hakkın yok yalnız.

krdn7817

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeşim hiç kusura bakma da hangi sunucu olursa olsun Moderator'e bile küfür edersen ban yersin. Hatalı olan sensin burada. Sunucuların çoğunda da spam yapmak da yasak zaten. Belki yetkili arkadaşlar o zaman AFK'di başka bir şeyle uğraşıyorlardı. Gelip de küfür etme hakkın yok yalnız.

Spam yapmadım.

98SarıBücür98

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
geçmiş olsun kardeşim ama o küfürleri sil başlığın uçurulur sonra

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Gerçekten o cennetinelçileri adminleri çöp.

TÜRK RPLERİ ÇÖP ASLINDA. Düzgün pvpsiz bir türk RP sunucusu görmedim. Adamlar PVP ve kill şeyi kasmak için giriyor adeta.
ASKER SWAT POLİS MAFYA TERÖRİST FULL DOLU.
İş adamı gibi işler yok.
Emlakçı var fakat bütün haritayı gezdim satın alınan ev yok fakat kendi evi fıstık gibi.
Paralar çoğunda modsuz.
HEPSİNDE 10 20 MOD VAR SANKI MINECRAFT MODLUYORUZ.
32 bit işletim sistemi olan oyuncular giremiyor.
Yabancı serverler
Kaos yok (PVP li şeyler arsında dev gibi bi savaş çıkmıyor)
Adamlar rp yi çok düzgün oynuyor.
Adamlar Admin görüyor fakat RP olduğunu görünce takmıyorlar
BİZİM TÜRKLERDEKİ ADMIN GÖRÜNCE OYUNCULAR ADMINDEN HERŞEYİ İSTİYORLAR
Çıldırmalık. Birisi azcıcık adam gibi düzgün Dcli güvenilir PVP siz RP kursun hakkımı helal ederim

#TürklerRPAçmasın

Kerst

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhabalar Kardeşim ben Cennetin Elçilerinden Tr0lls Serverin açıldığından beri En zengin insanlarından biriyim adminler çöp doğru çoğusu çöp benim 3kez evim oldu köşk gibi ortağımla yaptığımız ben silah ve insan kaçakcısıydım bu işlerden nereden baksan milyonlar kazandım ama adminler hep kim olduğu belirsiz evimizi patlatıyorlardı en sonda bulduk ve ban attık adminciğe ben admin kurucu falan değilim oyunda normal bir sivilim evet adminler ilgisiz 40kere yazıyosun 40dk bekliyosun adamın umurunda olmuyor discord adresine gelin Cennetin Elçilerinin Orada ismim Quadrox/19 bana ulaşın rolde olmadığı halde yardım etmeyen admin görürsen ismini bana ver 3gün içerisinde ban atalım admine isterse sınırsız olsun adminliği oyun içi ismini ver sana 3 ev isteyeceğin silahlardan 3adet mermisiyle beraber (Hk417,Nykorev,Grizzly) Dahil bu silahlar için iznimiz var yani gönül rahatlığıyla kullanabiliyorsun Bana ulaşman yeterli

XarlyTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dün pazartesi günü canım sıkıldı cennetin elçilerine gireyim dedim akşama kadar falan oynadım tamam gayet normal sıkıntı yok olay burdan sonra başlıyor.

Akşam saat 8:30 falan 2. evimdede yer kalmadı artık gardrop locker koyucak yer yok, yeni bir ev alayım dedim yarım saat falan yazdım admin bak admin bak (ctrl c - ctrl v yapmıyorum) artık ellerim şişti yarım saat yaza yaza işkence yazıyorum ağlıyıcam elim okadar ağrıyorki en sonunda vicdanlı bi admin geldi sattı evi ama ev için eşyaları vermeden gitti hemen tp attı başka biyere sağolsun bitane emlakçı arkadaş yardım etti evi tamamladım falan ama lockerları kaldı evin ardından en az 40 dakika boyunca admin bak admin bak admin bak ölüyorum artık öbür acıdan daha fazla acı veriyor ölücem ellerim gg oldu diyecek kadar yani ara sıra admin bak yazıyorum 2 3 dakika sonra "şurda şurda yerim açılmıştır herkesi bekliyorum eve sipariş vardır" falan diyor (adminde insan benden küçük birisi diye anmıyorum yanlış anlamayın) bende en sonunda
amınakodumun admini
baksana dedim perma ban yedim. Sonra üst yönetimle konuştum böyle böyle olay var bi el at banımı kaldır dedim oda kaldırdı girdim servere gene ban attı. Sonra gene dedim ben buna söverim dedim sonra yeniden açtı banı girdim servere "o beni banlıyanı şikayet edicem yeter" falan diyorum adamlığınız bunu diyorum ardından yazdım
"amınakodumun admini dediğim için ban attınız orda 1 saattir yazıyorum"
diye buseferde üst yönetimdeki kurucu ban attı. Ardından steamdan yazıyorum busefer sen attın demi falan biraz tartıştık sonra dedim ben bu serverin useriyim adminler dahamı önemli userlar çokmu gereksiz dedim senin gibi salaklar gereksiz kg yazdı bende arkadaşlardan çıkardım.

Okuyanlara teşekkür ederim bu rezaleti gördünüz serverin kalitesinide gördünüz bence bu serverda oynuyanlar bu yazıyı okuyorsa serveri bırakmasını tercih ederim. Adminlerin ilgisizlikte son noktası (az önce dediğim gibi adminlerde insan fakat minimum 40 dakikadır yazıyorum baksın diye adamın dükkanında müşteri falan yok hala böyle böyle yerde dükkan var gelin falan diyor) birde lütfen trip atıyor sanmayın ben tüm samimiyetimle burdaki olayı anlattım servere başlamayı düşünenlerede serveri önermem. Bu arada emek sunucusundada aynı olay busefer emek modunda şimdi uzun sürer diye yazmıyorum

Açıkçası server gördüğünüz gibi ilgisizlik akıyor admin /tp komutunu bilmiyor ama /ban komutunu biliyor çok saçma dahada uzatmıyıcam iyi forumlar
Merhaba dostum.Sen bu konuyu açalı çok olmuş ama yinede cevap vereyim.Evet bende 1 kez arkadaşımla cennetin elçilerinde oynadım ve kimse ilgilenmiyor.Amacım reklam yapmak değil.Unturnedde roleplay oyuncularına adam gibi sunucu göstermek.İlgili adminleri olan bir sunucu göstermek.Ve böyle bir sunucu var oda benim sunucum.Az admin var ama hepsi ilgileniyor.Admin-basvuru kısmı var discordumuzda.İlgilenenleri alıyoruz sadece.İlgilenseler bile hepsini almıyoruz.Bilgisi yüksek,terbiyeli insanları alıyoruz.Hala düzgün sunucu arıyorsun Tosun RolePlay'a girebilirsin.Düzgün bir sunucu.İlk defa 6 ay önce açtık.Kapandı 1 ay sonra açtık kapandı.2 ay önce açtık sunucuyu tekrardan ve hala açık.Sunucumuza gelmek istersen aşağıda ip yi ve port u bulabilirsin.

İP PORT :37.123.102.110:27015

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
RIP Unturned
Unturned II çıktığında hala bizim türkler unturned 3.0 a RPlere ve AKŞAM PVP açık olaylarına geri döncek. Bizim Türklerde Hala PVP sevgisi var ama biraz hayvanca var. Unturned II de nasıl olsa PVP Çok zor olcak. Böyle 10 yaşındaki çocuk 2 saniyede katledemicek yani :)