Chara mı ? O da kim.

PratikZeka

Ahanda Peynir
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Evet, Chara Dreemurr. Kendisi Toriel ile Asgore'nin evlatlık oğlu - kızı dır. Oyunda cinsiyeti bilinmediği için Chara'nın kız veya erkek mi olduğunu söyleymiyeceğim. Yeraltına düşen ilk insandır. Oyunda ilk insan olarak geçer. Asriel Dreemurr'un en iyi arkadaşı olmuştur. Kendisi düğün çiçeği adı verilen zehirli çiçek türü yiyerek ölmüştür. Kendisine çiçeklerden bir mezar yapılmıştır. Bizde Chara'nın mezarının üstüne düştüğümüz için Chara oyun boyunca bizi izler. Kötü sonda ise karşımıza çıkar. Kendisi korkutucu bir görünüme sahiptir. Görünümü bu dur:
Oyunda ruhsuz iyi sonda Chara karşımıza çıkar.

Undertale oynamadıysanız oynamanızı öneririm ! İyi forumlar.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Çiceklerden bir mezar yapılmamıştır. Zaten ordaki çicekleri yiyerek öldü dediğin şey bir animasyona ait. Çok bilmiş gibi görünmek istemiyorum ama bu oyundaki bilgilerin ve teorilerin yarısı yanlış, uydurma. Doğru olanı bulmak zor. Birçok kişi bunların üzerine tartışıyor mesela dediğin şeyin doğru olduğunu düşünüyorsun ama ben düşünmüyorum. Benim bildiğim; Chara o çiceği yedikten sonra zehirlenip ölür ve Asriel onun ruhunu kullanarak Tanrı gücüne kavuşur ve bariyerden geçip insanların köyünün oraya gömer. Ancak insanlar Asriel'i görür ve saldırır. Asriel ise ağır yaralanır ve oyunda düştüğümüz yerde ölür.

Ayrıca "Frisk ve Chara'nın cinsiyeti belirsiz" diye bir şey yok. Bu kesin. İkisi de kızdır.

HUNTERMAN

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
İyi son yapmıştım da ruhsuz iyi son ne?

PratikZeka

Ahanda Peynir
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@HUNTERMAN
Ruhsuz iyi son, Kötü sonda charaya ruhumuzu sattıktan sonra olan yaptığımız iyi sondur.

@AtomyTR

Oyunda ve UnderTale Wiki'sinde cinsiyetler hakkında hiçbir kesin kanıt yok. Zaten bunların hepsini bir gün Toby Fox'a soracağım.

AtomBombasi462

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Çiceklerden bir mezar yapılmamıştır. Zaten ordaki çicekleri yiyerek öldü dediğin şey bir animasyona ait. Çok bilmiş gibi görünmek istemiyorum ama bu oyundaki bilgilerin ve teorilerin yarısı yanlış, uydurma. Doğru olanı bulmak zor. Birçok kişi bunların üzerine tartışıyor mesela dediğin şeyin doğru olduğunu düşünüyorsun ama ben düşünmüyorum. Benim bildiğim; Chara o çiceği yedikten sonra zehirlenip ölür ve Asriel onun ruhunu kullanarak Tanrı gücüne kavuşur ve bariyerden geçip insanların köyünün oraya gömer. Ancak insanlar Asriel'i görür ve saldırır. Asriel ise ağır yaralanır ve oyunda düştüğümüz yerde ölür.

Ayrıca "Frisk ve Chara'nın cinsiyeti belirsiz" diye bir şey yok. Bu kesin. İkisi de kızdır.
Hayır bikere araştırda konuş amerika frisk kız haklısın hatta birsürü kanıt var en kısası papyrus frisk e aşık ama chara dış görünüşten tek olarak yanaklarının kızarması saç erkek ama boynunu geçseydi kız pijama erkek pijamasi yetenek ve fiziksel olarak %90 erkek özellikleri o internette saçma sapan charanın kiz olduğu fotolar atıyorlar chara erkek frisk kız Not:chara asrielleerkek kardesler