Yardım Chat Kit Mesajı Ayarı

OrkunÇkÇk

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
AhmetMelihTR son plugin paketindeki kit yetkisi olmayanlara chatte gözüken mesajı nerden değiştirebilirim? Chestcommands ve essentials configte bulamadım.
Örnek Resim:
124798

Leursed

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
AhmetMelihTR son plugin paketindeki kit yetkisi olmayanlara chatte gözüken mesajı nerden değiştirebilirim? Chestcommands ve essentials configte bulamadım.
Örnek Resim:
Ekli dosyayı görüntüle 124798
essentials dosyanın içinde messages.yml var ise açın ctrl + f yapıp "noKitPermission" kısmını arat kendine göre editle
essentials messages dosyası yok ise geri dönüş yap

Son düzenleme:

OrkunÇkÇk

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
essentials dosyanın içinde "messages" dosyası var ise açın ctrl + f yapıp "noKitPermission" kısmını arat kendine göre editle
essentials messages dosyası yok ise geri dönüş yap
essentials messages dosyası yok

Leursed

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
essentials messages dosyası yok
bunları yapmadan önce sunucu yedek al o halde essentials.jar klasörünü sağ tıklayıp winrar olarak aç içindeki messages dosyasını essentials klasörüne at sonra üsteki işlemleri yap bir sorun olurise Discord üzerinden iletişime geçebilirsin Lêursed#3133

OrkunÇkÇk

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bunları yapmadan önce sunucu yedek al o halde essentials.jar klasörünü sağ tıklayıp winrar olarak aç içindeki messages dosyasını essentials klasörüne at sonra üsteki işlemleri yap bir sorun olurise Discord üzerinden iletişime geçebilirsin Lêursed#3133
Teşekkürler. Konu kilit.