[ChatManagerX] GELISMIS SOHBET EKLENTISI +AntiKüfür +AntiReklam Sürüm:1.8.X-1.12.X

BadActive

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güncelleme V2.0 geldi !!!!
Güncelleme notu:
- Cümlede belli karakterleri kullanma getirildi. (V2.0 BETA)
- Gözüme çarpan yazım hataları ve küçük buglar giderildi. (V2.0 BETA)

Güncelleme V2.1 geldi!!!
Güncelleme notu:
- Sınırsız duyuru eklendi! Yetkiye özel sınırsız duyuru eklenebiliyor. (V2.1 BETA)

Güncelleme V3.0 geldi!!!
- Gelişmiş düzeltici eklendi, Hassasiyet ayarıyla birlikte OR: Hg/Hoşgeldin (V3.0 BETA)
- Gelişmiş oyuncu susturma eklendi, Yetkiye özel zaman kısaltması!! ÖR: areamessage.mute.100 yetkisi ile maksimum 100 saniye oyuncuları susturabilir. (V3.0 BETA)
- Method yenilemeleri, yeni methodlar ve kod geliştirmesi. (V3.0 BETA)
Not: Yeni güncellemede herhangi bir hata da hemen bana iletirseniz olabildiğince hızlı bir şekilde hatayı gidereceğim. Tek başıma test ettiğim için hatalar mevcut olabilir.(Olmayabilir de.)

Güncelleme V3.1 geldi!!!
- Herkesin sohbeti temizlendiğinde sadece temizleyen kişiye mesaj gidiyordu, düzeltildi!
- Komutlar sınıfımda ki mesaj göndermede(hangi kafayla yazdıysam çok berbattı) methodlar düzeltildi!
- Config'deki bazı yazım hataları giderildi!
- Kelime düzeltici de [me] [uuid] gibi kavramlar kullanılmıyordu, düzeltildi!

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hocam surekli versiyonu atlatmak yerine daha yavas gitmelisin, amatörler gibi oluyor böyle.

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Heraldic

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sağlam bir eklenti olmuş, başarılar arkadaşım.

Hocam surekli versiyonu atlatmak yerine daha yavas gitmelisin, amatörler gibi oluyor böyle.

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sorunları hızlıca gidermesi amatörce olmaz, bırakalım arkadaş istediği gibi yeni versiyonu paylaşsın; bizim için iyi oluyor :D

BadActive

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sağlam bir eklenti olmuş, başarılar arkadaşım.

Sorunları hızlıca gidermesi amatörce olmaz, bırakalım arkadaş istediği gibi yeni versiyonu paylaşsın; bizim için iyi oluyor :D
Teşekkürler, hatalarımı bulunca hemen kapatmak için çabalıyorum. Hatta az önce eklenti üzerinde bazı yazım hataları bulup düzelttim.

BU ARADA: Yeni komut eklenmesi ve 'lang_US.yml' gibi config dosyasından ayrılmış dil dosyası geldi. Config den kullanımı ayarlanabilen bir dosyadır.(Tüm eklenecek özelliklerim bittiğinde paylaşacağım.) TAM GAZ DEVAM!

Teşekkürler, hatalarımı bulunca hemen kapatmak için çabalıyorum. Hatta az önce eklenti üzerinde bazı yazım hataları bulup düzelttim.

BU ARADA: Yeni komut eklenmesi ve 'lang_US.yml' gibi config dosyasından ayrılmış dil dosyası geldi. Config den kullanımı ayarlanabilen bir dosyadır.(Tüm eklenecek özelliklerim bittiğinde paylaşacağım.) TAM GAZ DEVAM!
Bulunan açıklardan dolayı yaptığım kadarıyla eklentiyi güncelledim. DEVAMI GELİYOR!

BadActive

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eklent ismi değişti; AreaMESSAGE yerine artık ChatManagerX!
- Eklenti adı değiştir; ChatManagerX(Eski isim AreaMESSAGE) (V3.3 BETA)*
- Eski adından gelen özelliğimiz eklendi; yazılan mesajlar belli bir uzaklıktaki oyunculara gidiyor.(V3.3 BETA)*

- Kısaltmalara güncelleme geldi! Kısaltılacak kelimeyi tümüyle algılayıp hepsini silip yenisini yazıyor!(V3.3 BETA)*
- Tabelalarda küfür ve reklam engellendi.(V3.3 BETA)*
- Emojiler eklendi. Kurulumu ve kullanımı konuda mevcut. (V3.3 BETA)*
- Config dosyaları parçalara ayrıldı. Mevcut konfigürasyon dosyaları; announcemen_config.yml, config.yml, join_config.yml, log_config.yml ve sign_config.yml.(V3.3 BETA)*
- Log sistemi geldi! Yazılan küfürler, engellenen komutlar, susturmalar vb. özellikler log dosyasında tutuluyor. İstenildiğinde açılıp kapatıla bilen. (V3.3 BETA)*
- Komut engelleme geldi!(V3.3 BETA)*
- Mute sisteminde geliştirmeler var! Sadece sohbet etmeyi engelliyordu fakat artık istenilen komutlar susturulmuş oyuncu kullanamıyor!(V3.3 BETA)*
- Bu aralar aklıma takılan spoiler sistemi. 'SPOILER' ve 'LINK' eklendi! (V3.3 BETA)*
- Bazı ufak method ve kod güncellemeleri geldi! (V3.3 BETA)*

- creload komutu sadece config dosyasında çalışıyordu, düzeltildi!

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1.8 ve 1.9 için yazmış olduğun spoilerlardaki hastebin linklerine girdiğimde boş gözüküyor.

BadActive

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Son düzenleme: