Yardım CheatEngine

CheatGamer1221

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Selamun Aleyküm Arkadaşlar cheatenginede bi oyunda hile yapcaktım ama cheat engine çalışmıyor buyrun ss ler :

1- ADIM
139890

2- ADIM
139891

3- ADIM
139892

4- ADIM
139893

5- ADIM
139894

5- ADIm
139895

6- ADIM
139896

7- ADIm ( yuvarlak içine alınana basıyorum )
139897

VE SONUÇ FOUNDS : 0 :(
139898

lütfen yardım edin

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
N. Kamu Spotu: Hile yapmayın

İlkinde ekran alıntısı aracını, ikinci fotoğrafta ise chrome.exe yi seçmişsin. Tarayıcı oyunu değilse chrome.exe yi seçmeyeceksin. Doğru chromeu bulana kadar denemen gerek. YouTube üzerinden tutorial videoları izlemen tavsiyem.

CheatGamer1221

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

İlkinde ekran alıntısı aracını, ikinci fotoğrafta ise chrome.exe yi seçmişsin. Tarayıcı oyunu değilse chrome.exe yi seçmeyeceksin. Doğru chromeu bulana kadar denemen gerek. YouTube üzerinden tutorial videoları izlemen tavsiyem.
Chrome Oyunu Malesef

CheatGamer1221

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ayr

ayrıca Ekran Alıntısı aracını seçmedim daha o ekrandaydı

Flap

rubiconnetwork.keyubu.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sanalika dava acabilir. Zamanında tipeezdede bunu yapanlar oldu hesapları gitmişti.
Bazen davada alabilirsiniz yerli oyunlar bunlar sonuçta yabancılara yapsanız acamazlar :D

CheatGamer1221

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hayır Sanalika Değil Brutalmania.io adlı oyunda yapacaktım birde minigiants.io. Neyse Zaten bir şey öğrendim CHEAT ENGİNE de Value hilesi yapılamaz online oyunlarda, sadece offline ve flash oyunlarda yapılabiliyormuşuz. o yüzden chrome den earn to die denedim bi flashı seçtim yaptım sınırsız para .D diep.io da denedim sadece görünüş amaçlı değişiyor value, sonra yine 0 lanıyor.

Sanalika dava acabilir. Zamanında tipeezdede bunu yapanlar oldu hesapları gitmişti.
Bazen davada alabilirsiniz yerli oyunlar bunlar sonuçta yabancılara yapsanız acamazlar :D
Yardımlarınız İçin teşekkürler
Oyunun adı nedir?
Yardımın için teşekkürler
Chrome birçok işlem açıyor her sekme her eklenti tema vb. için ayrı, doğru chrome.exe yi bulana kadar denemen gerek.
Yardımlarınız için teşekkürler