CilginSurvival Kalitenin Adresi | İpeksi Spawner | Köylü Ticareti | SüprizSandık| Özel Ses Efektleri

FastLead

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0

Server IP : CilginSurvival.Nitrado.Net
|| Sürüm : 1.7.2 ||
Kapasite : 34SLOT - 4GB RAM

Bu Aralar Kaliteli Survival Çok Az Var Biz Kaliteli Bir Server Yaparak Oyuncularımıza Sunmak İstedik.Sunucumuzda Küfürleri ve Reklamları Engelledik , Aile Ortamı Oluşturmaya Çalıştık..

Altın Kürek Claim Sistem

Küfürler Engelli

Reklamlar Engelli

İlgili Yetkililer

İpeksi Spawner

Köylü Takası Mevcut
Oyuncuları Kestiğinizde Kafaları Düşer.

Mobil Ödeme veya Nitrado'dan Bağış İle Alabilirsiniz..
Peki Nasıl Bilgi Alıcam Diyorsanız Oyunda /Vipbilgi Yazmanız Yeterli..

Spawn

Warp SuprizSandık

Portallar

Warp Köylü

Warp Orman

Son düzenleme:

MonsterTime

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Gerçekten Güzel ve Kaliteli Bir Server Emek Verilmiş.. Birtek Oyuncuları Eksik :D

HeroLastSurvivaL

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Serverin yakupdesinger diye bi ortagı var bizim serverin ana paneli ondaydı pluginler bana ait bizzat kendim yaptım o serverimden çaldı lütfen böyle emek hırsızlarının serverine girmeyin serverimizin adı herocraft.nitrado.net di kapatmak zorunda kaldık bu serefsizler yüzünden serverine girdim pluginleri emeği ile yapmasını söyledim ama dinlemedi çünkü kurucuların yaşı emin 13 yakup 15 dierini bilmiyorum ama çoluk cocuk serverinde çalıntı pluginler varken şahsen ben oynamam sizede tavsiye etmiyorum lütfen hırsızlarla oynamayın serverin pluginleri çalıntı hiçbir açıgı bugu yok anticrash plugini dahil bana ait lütfen bu abilerin hırsızların serverine girmeyin eğer izmirde olsa gösterirdim ona. Korkusuzlar Team[DOUBLEPOST=1434132894,1434132860][/DOUBLEPOST]
Haklısınız Bizde Oyuncularımızı Bekliyoruz.. :D[DOUBLEPOST=1434129579,1434124540][/DOUBLEPOST]
+ Güncel
Emek Derken Adamın Pluginleri benden Çalıntı....

FastLead

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Serverin yakupdesinger diye bi ortagı var bizim serverin ana paneli ondaydı pluginler bana ait bizzat kendim yaptım o serverimden çaldı lütfen böyle emek hırsızlarının serverine girmeyin serverimizin adı herocraft.nitrado.net di kapatmak zorunda kaldık bu serefsizler yüzünden serverine girdim pluginleri emeği ile yapmasını söyledim ama dinlemedi çünkü kurucuların yaşı emin 13 yakup 15 dierini bilmiyorum ama çoluk cocuk serverinde çalıntı pluginler varken şahsen ben oynamam sizede tavsiye etmiyorum lütfen hırsızlarla oynamayın serverin pluginleri çalıntı hiçbir açıgı bugu yok anticrash plugini dahil bana ait lütfen bu *****lerin hırsızların serverine girmeyin eğer izmirde olsa gösterirdim ona. Korkusuzlar Team[DOUBLEPOST=1434132894,1434132860][/DOUBLEPOST]
Emek Derken Adamın Pluginleri benden Çalıntı....
Kanıtın Varmı İşin Gücün Konuyu Kirletmek Plugin Paketi'ni %30'dan 3 Günde Topladım Ben!