Çınarlıca Köyü | Ayrıca Yeni BURAK SERVER Mapı..

burak2328

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Çınarlıca Köyü | Ayrıca Yeni BURAK SEVER Mapı..

Evvet arkadaşlar,bir zamanlar dediğim BURAK HOTEL'i hayata geçirmek nasip olmadı..Bilgisayara format atarken yanlış save dosyasını almışım.Heveslendirdiğim için öncelikle özür dilerim..
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Yeni bir map ile karşınızdayım; Çınarlıca Köyü...
Bu köyde lüks 3 katlı daireler bulunmakta.İnsanların yaşaması için ideal olan evler şu an yapım aşamasında.
Toplamda 30 daireden oluşacak Çınarlıca Köyü'ndeki bu site,Multiplayer Serverimizde insanların yatması ve yaşaması için yapılmıştır...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Öhm,Pekii Bu Mapın Özellikleri Neler..?

30 Daireden Oluşan Bir Site;
- Açık Mutfak
- Salon
- Yatak Odası
- Teras
----------------------------------------------------------------------------------------
- Tavuk Çiftliği
- İnek Çiftliği
- Koyun Çiftliği
NOT : Koyundan yün,inekten süt,tavukdan yumurta almak serbesttir.
----------------------------------------------------------------------------------------
- Balkabağı Tarlası
- 2 Adet Buğday Tarlası
- Karpuz Tarlası
NOT : Tarladan yeniden ekilmesi kuralıyla karpuz,kabak ve buğday alınabilir.
-----------------------------------------------------------------------------------------
- Yüzme Havuzu
- Özel Çocuk Yüzme Havuzu
- Sauna
- Masaj Salonu
- Futbol Sahası
- Basketbol Sahası
- Yer Altı Jakuzisi
- Gece Kulübü
- Canavar Engelleyici Uzun Duvar
------------------------------------------------------------------------------------------
Map Şu anda yapım aşamasındadır.Yardım edecek arkadaşların konudan yada mesaj bölümünden bana ulaşması önemle rica olunur.

NOT :
- EĞER BU MAPDA İSTEKLERİNİZ VARSA BANA ULAŞABİLİRSİNİZ... :=)
- MULTİPLAYER SERVER İÇİN YARDIMCI ARANIYOR..! BANA ULAŞABİLİRSİNİZ.. :=)