Cladium Network | 1.17 Hayatta Kalma Sunucusu [YAKINDA]

MrTugberkbaba

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Derdinizi anlıyamaıdm :D server açmayımı bilmiyorsunuz öncelikle bi eleştiriye açık olunuz

Marino

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Mr.Tugberkk nickli arkadaşa ağır ithamlarda bulundunuz forum üzerinden. Başka oyuncuların ekran görüntülerini arkadaşa kitlemeye çalışmak yerine direkt verdiği nickin kayıtlarını atar mısınız? Aksi takdirde forumu okuyan benim gibi diğer kişilerin de size güveni kırılacaktır.

ELSuperior

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ne tür bir ağır itham göremiyorum. Log dosyası epey bir eski olduğu için ulaşamıyorum. O arkadaşın yazdığı gün sunucumuza ekran görüntülerindeki tiplerden 5 6 tane geldi ve banladık. Ve sinirlendiğimiz için öyle bir sebep yazdık. Ben arkadaşın yanlış anlaşıldığına inanıyorum ve banını kaldırdım. Ben kendi adıma özür diliyorum böyle bir durum yaşandığı için.

zikehalil

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ne tür bir ağır itham göremiyorum. Log dosyası epey bir eski olduğu için ulaşamıyorum. O arkadaşın yazdığı gün sunucumuza ekran görüntülerindeki tiplerden 5 6 tane geldi ve banladık. Ve sinirlendiğimiz için öyle bir sebep yazdık. Ben arkadaşın yanlış anlaşıldığına inanıyorum ve banını kaldırdım. Ben kendi adıma özür diliyorum böyle bir durum yaşandığı için.
Mr.Tugberkk nickli arkadaşa ağır ithamlarda bulundunuz forum üzerinden. Başka oyuncuların ekran görüntülerini arkadaşa kitlemeye çalışmak yerine direkt verdiği nickin kayıtlarını atar mısınız? Aksi takdirde forumu okuyan benim gibi diğer kişilerin de size güveni kırılacaktır.

Tüm crashreportları bir araya toplayıp notepad++'da ctrl+f yapabilir dosyalarda değiştir seçeneğine seçip oradan dosyayı seçip tümünü bul diyebilirsiniz saygılarımla!

dopeL4N

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı ve oyundan kareler gayet hoş görünüyor başarılarınızın devamını dileri. :1:

okan12k12

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuda zor değil var olan minecraft mekaniklerini kısıtlanmış sadece elmas kazma eşyalar yapmak için seviye kasmanız gerekiyor amele gibi maden yapmanız lazım

Cuva

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Forum başlığında "zorlayıcı" ibaresini gördüğümde şöyle dedim "Ya o kadar sunucu oynadım , bu mu beni zorlayacak" diye içimde serzenişte bulundum. Bu düşüncelere dalmışken sunucuya girdim ve sunucuda şu an 3-4. günüm. Başlıkta yazıldığı gibi gerçekten ve gerçekten zorlayıcı , ama zorlanırken de size tat veren güzel bir oyun deneyimi sundu. Yeni yeni eklentiler ile beklemedeyiz . Başarılar dilerim , tebrik ederim.