İstek Claim Plugin Önerisi

olcayturk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Oyun Sürümü
1.15.2
Merhaba arkadaşlar. Claim plugini arıyorum. Oyuncular sunucuya atıyorum 100 block claim ile başlayacaklar oyunda kalarak kazandıkları claim block sayesinde claimli olan bölgelerini genişletebilecekler. Bu hangi plugin oluyor.

olcayturk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1

olcayturk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
GriefPrevention
Bu plugin işini görecektir.
Eğer ileri seviye bir claim plugini arıyorsan Kesinlikle Lands pluginini tavsiye ederim.
Yani tam olarak istediğimi açıklamak gerekirse claim yaptığım bölgenin içinde komut ile beraber enine boyuna belirttiğim ölçüde genişlemesi mesela 1 yazınca 5x5 büyüyecek şeklinde.

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Yani tam olarak istediğimi açıklamak gerekirse claim yaptığım bölgenin içinde komut ile beraber enine boyuna belirttiğim ölçüde genişlemesi mesela 1 yazınca 5x5 büyüyecek şeklinde.
GriefPrevention plugini işini görür

olcayturk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
GriefPrevention plugini işini görür
şu an kullanıyorum fakat nasıl alanın içindeyken komut ile sağa sola eşit olarak claim büyüttüreceğim oyunculara

Oyuncu belirlediği claimin içindeyken komutu yazınca block karşılığı claimini otomatik olarak büyütecek. Böyle bir şey vardı ama bulamadım.

Son düzenleme:

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
şu an kullanıyorum fakat nasıl alanın içindeyken komut ile sağa sola eşit olarak claim büyüttüreceğim oyunculara

Oyuncu belirlediği claimin içindeyken komutu yazınca block karşılığı claimini otomatik olarak büyütecek. Böyle bir şey vardı ama bulamadım.
/claim olması gerek

olcayturk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
/claim olması gerek
/claim 5 falan yapıyorum fakat claim mevcut üzerine yapamzsın gibisinden yazı yazıyorum benim istediğim /claim 5 yazınca x50 alan eklemesi claimin üzerine. veya /claim 1 yazınca 10x10 eklesin gibi.

Son düzenleme:

olcayturk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
/claim 5 falan yapıyorum fakat claim mevcut üzerine yapamzsın gibisinden yazı yazıyorum benim istediğim /claim 5 yazınca x50 alan eklemesi claimin üzerine. veya /claim 1 yazınca 10x10 eklesin gibi.
Buldum /extendclaim <number> bu komut ile baktığım yönde arazim büyüyor fakat ben enine boyuna eşit bir şekilde büyümesini istiyorum bunu nasıl yapabilirim.

Son düzenleme: