ClanPvp Etkinliği -OlymposBT

Clan pvp etkinliğine katılır mısınız ?

• Hayır.

Kullanılan: 3 37.5%
  • Düşünüyorum.

Kullanılan: 3 37.5%
  • Evet kesinlikle.

Kullanılan: 2 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    8

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
2537415_0.png

Merhaba arkadaşlar; ben bydemir06 bugün sizlerin karşınıza birçok youtuber desteği ile yapmış olduğumuz etkinliğimizi duyurmak dan dolayı gurur duyuyorum. Olympos Build Team ' ın özel projesidir. Eklenti kodlaması tamamen. @MhaWTHoR tarafından yapılmaktadır. Map @bydemir06 tarafından yapım aşamasın da dır. 26.05.2018 Tarihin de yapacağımız. Olan Clan Pvp etkinliğine tüm herkes davetlidir. Sunucu @genchosting tarafından tarafımıza sponsor olarak verilmiştir.

Clan pvp etkinliğine, katılım şartlarının en önemli 2 unsur.
Discord sunucumuz da olmanız şart dır arkadaşlar. Katılım için özel mesaj atmanız gerekmektedir.
En az 5 kişi olmanız gerekmektedir. ( Arkadaşım yok diyorsanız, discord sunucumuz da #pvpclanarama odasın da kendinize arkadaş bulabilirsiniz.)

Reklamızı yapan bir kaç ünlü youtuber ve videoları.

Farkedilmem
Doğan Şahin
Hilal Taşkın
Şehrin Valisi

Clan Pvp Etkinliği Nedir?
Kişilerin bir araya toplanıp diğer karşı takıma karşı, savaştıkları ve onlara karşı savunma yapmak zorunda oldukları bir bölümdür. Clan Pvp Etkinliği Nasıl Oynanır ; *Oyun* içerisin de başladığınız da 3 kuleniz oluyor. Onu savunma veya saldırı olarak seçmeniz gerekmektedir. Gerek en önde çarpışarak devam edeceksiniz gerek; geride durarak kulenizi savunmanız gerekmektedir. Eğer verilen 05:00dk içerisinde kule sayıları eşit olur ise berabere bitecek eğer kule sayıları farklı olur ise örneğin Kırmızı Clanın 2 kule alabilmiş Mavi takım 1 kule doğal olarak kırmızı clan yenmiş sayılacaktır. *3(Üç)* El den oluşmaktadır. Toplam 15dk sürmektedir. Oyun başlangıcın da neler veriliyor; Elmas set ve elmas kılıç 6(altı) adet Altın elma veriliyor. Ok yayı unutmadan bir de patlayıcı (bombalar) olacak. Tuzak kurmakta sizlere başarılar.

1 Yorumunuzu esirgemeyiniz. Teşekkür ederim iyi forumlar dilerim.​