Clash Royale - 1 Level ile nasıl yüksek kupalara çıkılır yöntem

DragonsAcav

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
AYRAÇ.png

LOGO.png

Merhaba bu konuda 1 seviye hesap kasmak isteyenlere kolay yolları söyledim
Önceki konumdan daha ayrıntılı ve detaylı bir anlatım ile

AYRAÇ.png

Clash Royale Nedir: Clash Royale Supercell'in 2016 yılında çıkardığı online bir strateji oyunudur indirmesi 1 milyonu geçen bu oyunu forumda konularımda anlatmayı seviyorum . Bugün 1. Seviye hesap ile kupa kasma yolunu önceki konudan daha detaylı bir şekilde anlatacağım
AYRAÇ.png

1 Seviye ile kupa kasmak zordur ancak bunu baya yapan vardır hatta Dünya rekoru bir Türk'tedir (Rekor 1 seviye ile Efsanevi arena [3800+]) Peki ama nerden mi biliyorum baya bir insanın 1. seviye hesap katığını , gir telefona girdn mi? sonra clash royale'i aç yoksa yükle ve eğitimi tamamla sonra sağ taraftaki TvRoyale'e bas
TVRoyale.png Orada 5/6/7 arenada desteleri full 1 seviye karttan oluşan bir adam bul ve izle adam 1 seviye çok garip değil mi :D
AYRAÇ.png

Tabikide bu adamlar oyunu çok iyi oynaması yanında çok iyi taktikler kullanırlar:
AYRAÇ.png

1.Taktik: Her şeyi savun , destende full atak birimi olmasın baya savunma al ki rakibin kartlarını savun maç yenilmeyesin

2.Taktik: Genellikle Destansı ve Efsanevileri kullan çünkü bu enderlikte kartların 1. seviyeleride çok iyi iş görmektedir

3.Taktik: Oyuna başlayınca rakibin sohbeti kapat çünkü rakibin leveller yüksek olduğundan hata yapmaman lazım ve rakibin hata yapman için dikkatini dağıtacak emojiler yollayabilir
sohbetkapa.PNG

Sol üstte bir taç var ona basıp kapayabilirsiniz

4.Taktik: İksir toplayıcı kullan: Bu taktik önemlidir çünkü rakiplerinin levelleri senden çokdur ve senin onlara bir şekilde yetişmen lazım bu yüzden iksir toplayıcısı kullan unutmaki yüksek arenalarda (8,9,10,11)'de çarpmaları toplayıcına tek atabilir

5.Taktik: İskelet diyip geçme kulen 6 seviye ve üstü iskelete tek atamıyor tuhaf değilmi ama öyle

Kule canı : 1400
Uyarı sadece 3 sıradan kart yükseltme hakkın varen iyisi yükseltme 1 level ile 2 level arasında çok bir fark bulunmamakta
AYRAÇ.png

İyi forumlar dilerim,
AYRAÇ.png