[CmdPermer] -- {10 TL} -- Komut Açıklarını mı Kapatmak İstiyorsunuz ?

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
JPG 3.1.png

JPG 3.2.png

JPG 3.3.png

JPG 3.5.png
Kod:
yetki:
  oyuncu:  (Yetkisi vip.oyuncu)
  - /magaza
  - /market *
  - /is go
  - /menu
  - /login *
  oyuncu_gizli_komutlar:
  - /login *
  - /register *
  oyuncu_hata_mesaji:
  - '&b&l-----------------------------------'
  - '&aKullanabilecegin Komutlar: %yetki.oyuncu%'
  oyuncu_hata_mesaji_ayrac: ','
  vip:  (Yetkisi vip.yetki)
  - /magaza
  - /market *
  - /is go
  - /login *
  vip_gizli_komutlar:
  - /login *
  - /register *
  vip_hata_mesaji:
  - '&aKullanabilecegin Komutlar: %yetki.vip%'
  vip_hata_mesaji_ayrac: ','

JPG 3.4.png

Discord: Halil#4439

Ekli dosyalar

• JPG 3.4.png
    JPG 3.4.png
    43.2 KB · Görüntüleme: 353

xRetro

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bunu diğer ücretsiz pluginlerinden ayıran özellik nedir. Bir özellikliği olmalıdır ki insanlar onlar yerine bunu kullansınlar değil mi ?

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bunu diğer ücretsiz pluginlerinden ayıran özellik nedir. Bir özellikliği olmalıdır ki insanlar onlar yerine bunu kullansınlar değil mi ?
Evet var. Piyasada böyle bu mantıkta bir eklenti yok. Ayrıca işleri bu kadar kolaylaştıran bir eklenti yine yok :D

Pledix

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hacı sırf komut engellemek için 10 TL vermezdim. Şahsen minigame ve hile koruması tarzı eklentiler para vermeye değer bence.

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hacı sırf komut engellemek için 10 TL vermezdim. Şahsen minigame ve hile koruması tarzı eklentiler para vermeye değer bence.
Evet mantıklı ancak sadece sundum. İsteyen alır isteyen almaz :)

Crosevice

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hmmmm bana göre gereksiz bir eklenti olmuş (10TL bu gibi bir eklenti için çok fazla ayrıca). Şahsen ben buna para vermek yerine CommandBlocker adlı eklentiyi kullanırım daha iyi ayrıca eminim ki buna benzer birçok eklenti SPİGOT.ORG üzerinde mevcuttur fakat yiğidi öldür hakkını yeme demişler. :şapka:

Metin2TR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
hocam nocheatplus bile komutu başarıyla engelliyor. gereksiz bir plugin olmuş
alınabilecek bir plugin yani yaparsan tabi ben alırım.
metin2 azrail kulesi tarzı bir plugin yaparsan 9 katlı bir sistem 1 ci katta 25 [KralZombi] yani bu isimler ayarlanabilir olmalı yanda skorboard olarak kaç zombi öldürmesi gerektigi yazsın ne biliyim böyle katları çıksın en son gzl güçlü bir boss cıksın efsane sistem olur.

yada çapalar ekle 15 kullanımlık 3x3 alandaki tüm buğdayları toplayan
ek özellik daha toplayıp ekebilen

5x5 alandaki herşeyi toplayabilen böyle şeyler efsane olur yaparsan tabikide. fikirleri verdim kolay gelsin

korkugunu

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Biraz daha araştır istersen bu mantıktan daha gelişmiş halleri var. Ben bir adet premium plugin buldum lakin biraz daha araştırılsa free olarak da bulunabilir.
Birazcık daha pahallı lakin yaklaşık 24 adet şart işlemi var.
https://www.spigotmc.org/resources/...te-commands-with-requirements-1-8-1-12.41736/
Anlamamış olman çok doğal. Attığın eklentinin ya da bulduklarının benimkiyle tek benzerliği komutla ilgili olması.
[automerge]1525324243[/automerge]
hocam nocheatplus bile komutu başarıyla engelliyor. gereksiz bir plugin olmuş
alınabilecek bir plugin yani yaparsan tabi ben alırım.
metin2 azrail kulesi tarzı bir plugin yaparsan 9 katlı bir sistem 1 ci katta 25 [KralZombi] yani bu isimler ayarlanabilir olmalı yanda skorboard olarak kaç zombi öldürmesi gerektigi yazsın ne biliyim böyle katları çıksın en son gzl güçlü bir boss cıksın efsane sistem olur.

yada çapalar ekle 15 kullanımlık 3x3 alandaki tüm buğdayları toplayan
ek özellik daha toplayıp ekebilen

5x5 alandaki herşeyi toplayabilen böyle şeyler efsane olur yaparsan tabikide. fikirleri verdim kolay gelsin
Olay sadece komut engelleme değil. Belirli yetkiyle bir grubu tamamen sınırlandırmak

Crosevice

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Anlamamış olman çok doğal. Attığın eklentinin ya da bulduklarının benimkiyle tek benzerliği komutla ilgili olması.

Olay sadece komut engelleme değil. Belirli yetkiyle bir grubu tamamen sınırlandırmak
Dediğim gibi yinede 'Yigidi öldür hakkını yeme' demişler.

korkugunu

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Eleştiriye "anlamamış olman çok doğal" gibi bir cevap vermen doğrumu bilemiyorum lakin ben düşüncemin arkasındayım. Özelliğine göre gereksiz pahallı bir eklenti. Satın almak isteyen alabilir tabii ki bu benim kendi görüşüm.

CoolDesger

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
10 TL mi?

Skript sevmesen de onun ile de yapılan bir şey. 5 satırını alır en fazla. İlle de eklenti diyorsan tabii üstte paylaşılmış. 10 TL veren zaten ayrı bir deli.

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhaba, Allahın selamı ve rahmeti senin üzerine olsun.
İlk öncelikle eleştirimi sert yapacağım için üzgünüm, ne olur beni bağışla. Fakat konu hem özgün değil. hem de bunu genellikle uyguladılar zaten. Sen sadece maximum 12 satırlık bir kodlama yaparak bunu ücretli hale getirmişsin. İşte sana puan cetvelim.

╔════════════════════════════════╗
|•*۞ Eleştiri Puan Cetveli ۞*•٠
|•*۞ Skript Konusu: 0/10
|•*۞ Yazılım: 0/10
|•*۞ İşlevsellik: 6/10
|•*۞ Emek: 0/10
|•*۞ Konu Düzeni: 7/10
|•*۞ Fiyat: 0/10
╚════════════════════════════════╝
Üzgünüm dostum :huh:

Puan cetvelinin açıklaması aşağıdakilere göredir.

Skript Konusu: Yaptığınız inovasyonun, işlevselliğini bir kenara bırakarak. Kendinize özgün bir konu olması ve güzel bir katkıda bulunması gerekir

Yazılım: Skript'in içine serpiştirdiğiniz o emek verdiğiniz yazılım kodları, uzunluğu ve zorluğuna verilmiş olan puan.

İşlevsellik: Bu Skript'in nerede ne zaman ve ne için kullanıldığı kendimce hesaplanıp size vermiş olduğum puandır.

Emek: Tüm yaptığınız işlemlere vermiş oldunuz vaktin bilgi paylaşımının ve uğraşın benim için puanı sonsuzdur fakat objektif olmak gerekir.

Konu Düzeni: Satış veya sunduğunuz pluginin bu forum üzerindeki yaptığınız şekil serpiştirmeleri vesaire. Tasarımına verdiğim puandır

Fiyat: El emeği tabii ki de fazla ister, fakat tüketicinin gözünden her şey ucuz olmalıdır.Yaptığınız emek tüketici gözünden parayı vermeyi değermi işte buna verdiğim puan.