CNG Factions | Gelişmiş Website | Tamamen sade nostaljik faction deneyimi |

Lapis eklenmeli mi?

• Evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0

Logarech

▐━━━━━━━━━▌
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
LOGO.png

SUNUCU ÖZELLİKLERİ
>Intel(R) Xeon(R) CPU E5620 @ 2.40GHz, 4 Cores
>6 GB RAM
>1.8 GBIT Hat
>Almanya Lokasyon
>120 Slot
> 1.11.2 Sürüm

BAZI KISAYOLLAR

>Websitemiz
CodenameGamer
★ Oynama sürenizi + Sunucuda en çok vakit geçiren 100 oyuncu
★ Paranızı + Sunucunun en zengin 100 oyuncu sıralamasını
★ Meslek seviyenizi + Sunucunun en yüksek meslek levelli 100 oyuncu sıralamasını
★ K/D oranınızı + Sunucuda en çok PvP/PvE kill sayısını alan 100 oyuncu sıralamasını
görebilirsiniz.

Örnek:
evosis.PNG

-----

>/al Komutu ile istediğiniz zaman marketin alım kısmına erişirsiniz.

>/sat Komutu ile istediğiniz zaman marketin satış kısmına erişirsiniz.

>/warp komutuyla istediginiz alana ışınlanmanız için görsel arayüze hızlıca erişebilirsiniz.

>/rank komutuyla sunucudaki rankları görüntülersiniz.
>/rankup komutuyla mevcut rankınızdan birsonraki seviyeye geçersiniz.

SUNUCUDAN KARELER

>Spawn
spawn.png

>Büyü ve Tamir

>Orman
orman.png

>Hammadde
hammadde.png

>End
end.png

>Mob Arena
mob arena.png

IP : mc.codenamegamer.com

Ekli dosyalar

• ezgif-1-23a15b7f71.gif
    ezgif-1-23a15b7f71.gif
    33.7 KB · Görüntüleme: 346
Son düzenleme:

CraxyTR

mc.silencenw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu düzeni gelişmeli. Başarılar!

Bolonezella

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Üff sıkıldım şu gereksiz cevaplardan, kendinizi bir tak mı zannediyorsunuz ne ? Anlamadım ki ?

Öncelikle konu tasarımını geliştirmene gerek yok gelişmesi gerekenler ;
- Yapılar
- Eklentiler
VE ! Bence çok sade bir sunucu olmuş senin sunucunda neden oynasınlar ?

Ben artık Faction sunucularda /warp orman yada /warp arsa gibi yerler görmek istemiyorum Faction bu PVP üstüne kurulmalı !
Hepimiz biliyoruz Türk milleti büyük ve kalın öhm kolay sever ama çabucak gelişince de canı sıkılır çıkar sunucudan, işte bu yüzden bir sunucuyu hem kolay, hem zor yapmalısınız oda şöyle ;
Mesela iki tür 1v1 arenası yapın biri ranked, biri casual, casual arenada itemlar düşmesin az para kazanılsın ve rank atlanmasın, ranked modda ise oyuncu elo kasarak hem rank atlasın hemde daha fazla para kazansın fakat itemlar düşsün oyuncular oyunu ciddiye alsın daha anlatırdım ama üşendim ben sadece basit bir örnek verdim yapması da kolay. Dediğim gibi zoru ve kolayı (Coco Cola'yı) birleştirin oyuncuların bir amacı olsun, arada da klanların hep birlikte gireceği etkinlikler yapın 5v5 10v10 20v20 30v30 sunucu büyüdükçe bu etkinlikler olur ve sunucunuza girmek için insanların bir sebebi olur.

Mareşal Ahmet

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
geliştirilmesi gereken konu düzeni deil yeter artık şu factionda lapis yapmayın editte yapmayın faction olsun faction faction nedir bilirmisiniz wild komutunun oldugu madene inip survival gibi kasılıp kale kurup savaşmak arsa ne ya arsa ne birisi çıkıp böyle bi sunucu açsın artık editin olmadığı arsanın olmadıgı lapisin olmadıgı bir sunucu op faction oynayan benim gözümde abidir

CraxyTR

mc.silencenw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
geliştirilmesi gereken konu düzeni deil yeter artık şu factionda lapis yapmayın editte yapmayın faction olsun faction faction nedir bilirmisiniz wild komutunun oldugu madene inip survival gibi kasılıp kale kurup savaşmak arsa ne ya arsa ne birisi çıkıp böyle bi sunucu açsın artık editin olmadığı arsanın olmadıgı lapisin olmadıgı bir sunucu op faction oynayan benim gözümde *****dir
Sizin gibileri görünce sinirden gülüyorum. Lapissiz normal eski tarz faction diyorsun. Şimdi böyle bir sunucu kursam senide oraya admin yaptım diğelim en fazla kaç kişi girer ? Ben söyliyim 10 + olur ya olmaz. O yüzden boşuna emek ve para harcayıp öyle bir sunucu kurmak sadece salaklıktır. Eski tarz dedim eski eskide kalmıştır. Türkiyede faction çok gelişti o yüzden böyle bir sunucu açınca kimse oynamaz.

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sizin gibileri görünce sinirden gülüyorum. Lapissiz normal eski tarz faction diyorsun. Şimdi böyle bir sunucu kursam senide oraya admin yaptım diğelim en fazla kaç kişi girer ? Ben söyliyim 10 + olur ya olmaz. O yüzden boşuna emek ve para harcayıp öyle bir sunucu kurmak sadece salaklıktır. Eski tarz dedim eski eskide kalmıştır. Türkiyede faction çok gelişti o yüzden böyle bir sunucu açınca kimse oynamaz.
faction gelişti mi sadece özellik kaybetti gelişen şey ne ki ben sadece kayıp görüyorum

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Öncelikle başarılar.
Konu tasarımı... yaniii. Ne denir ki? Hep aynı. Haritalarınız pek ilgimi çekmedi. Her haritadan bir ışık. Estetik olmamış. Bu devirde tabela kullanmak nedir? Normal bir sunucu...

2/10
[automerge]1524065177[/automerge]
Üff sıkıldım şu gereksiz cevaplardan, kendinizi bir tak mı zannediyorsunuz ne ? Anlamadım ki ?

Öncelikle konu tasarımını geliştirmene gerek yok gelişmesi gerekenler ;
- Yapılar
- Eklentiler
VE ! Bence çok sade bir sunucu olmuş senin sunucunda neden oynasınlar ?

Ben artık Faction sunucularda /warp orman yada /warp arsa gibi yerler görmek istemiyorum Faction bu PVP üstüne kurulmalı !
Hepimiz biliyoruz Türk milleti büyük ve kalın öhm kolay sever ama çabucak gelişince de canı sıkılır çıkar sunucudan, işte bu yüzden bir sunucuyu hem kolay, hem zor yapmalısınız oda şöyle ;
Mesela iki tür 1v1 arenası yapın biri ranked, biri casual, casual arenada itemlar düşmesin az para kazanılsın ve rank atlanmasın, ranked modda ise oyuncu elo kasarak hem rank atlasın hemde daha fazla para kazansın fakat itemlar düşsün oyuncular oyunu ciddiye alsın daha anlatırdım ama üşendim ben sadece basit bir örnek verdim yapması da kolay. Dediğim gibi zoru ve kolayı (Coco Cola'yı) birleştirin oyuncuların bir amacı olsun, arada da klanların hep birlikte gireceği etkinlikler yapın 5v5 10v10 20v20 30v30 sunucu büyüdükçe bu etkinlikler olur ve sunucunuza girmek için insanların bir sebebi olur.

Böyle düşünüyorsan bu türlere yakın PVP sunucuları var, oralarda oyna. 5v5 tamam da, 30v30 nedir? 2v2'yi kodlamak zor. Sen gelmiş 30v30 diyorsun. Biraz gerçekçi düşünmek gerek.

Mareşal Ahmet

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
abiler girmez ve para kazanamassın olacak şey bu tamamı kabul et bunu bi sindir okey ?

Whoobies

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Harita ve eklentilerinizi geliştirmelisiniz.Başarılar!

Logarech

▐━━━━━━━━━▌
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu güncel
-Taglar düzeltildi
-Klan plugini iyileştirildi
[automerge]1527790454[/automerge]
Güncelleme :

-Website geliştirildi, artık bütün istatistikler websiteden eş zamanlı görülebilecek.

Son düzenleme: