• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • rabisu
    Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam

[CnR] [0.3.7] Arcenia Hırsız Polis | 176.9.80.219:7777 | samp.arcenia.com

Steam
J3yEfendi
Ruh Hali

Arcenia "Korku, mantıktan daha kuvvetlidir."​

Arcenia hakkında

Öncelikle belirtmek isterim ki; Arcenia ismiyle açılan tüm sunucular "Arcenia Game Network" sponsorluğunda açılmaktadır, bir önceki açılan sunucuların sponsorluğu sonlandırılmış, bizimle alakası olmayan sunuculardır. Arcenia Hırsız Polis olarak tüm oyunculara kaliteli bir oyun ortamı sağlamak için kurulduk. Eşsiz ve lezzetli sistemlerimiz ile SA:MP platformuna adım atmış bulunmaktayız. Arcenia Hırsız Polis yönetim ekibi olarak; adaleti ve saygıyı ön planda tuttuk. Tüm oyuncularımıza adaletli ve saygılı davranmayı amaçlayarak sunucuda ilk düzeni kurmuş olduk. Arcenia Hırsız Polis olarak; ilk başta saygılı, samimi, arkadaş dolu, adaletli ve son olarak kaliteli bir sunucu olmayı hedefliyoruz, umarım ki sizler sayesinde tüm hedeflerimize adım atmak yerine koşuyor olacağız.

Sizlerden beklentimiz ve eşitsizlik;

Siz değerli oyuncularımızdan beklentimizi yüksek tutuyoruz. Umuyoruz ki sizlerde emeğimizin karşılığını vereceğinizden eminiz. Arcenia Hırsız Polis'de "pay to win" yerine "eşit" oyuncular bulunuyor. Yani şöyle sanmayın; "VIP alan sunucudan yasaklanamaz, VIP alan hapis yemez." Arcenia Hırsız Polis olarak tüm oyuncularımızı eşit tutuyor, adaletli bir ortam sağlıyoruz. VIP alan oyuncular sadece soydukları yerden 5-10 bin fazla almakta ve polis tarafından yediği hapislerin saniyesi 15-20 saniye azdır.

Z9dYOo.png

MESLEKLER
signbot (6).gif

SanFierro içinde bulunan kişilere ''/tecavuz id'' Şeklinde Virüs Bulaştırabilme özelliğine sahiptir. Bu işlemde skor kazanabilirsin.
signbot (3).gif

SanFierro içinde bulunan Kişileri ''/asoy id'' Komutu ile soyabilir. Bu işlemde Karşıda ki kişiden yüklü miktarda para çalabilirsiniz.
signbot (2).gif

SanFierro Sokaklarında gezen suikastçıdır. /hlistesi yazarak kişiye koyulmuş ödül fiyatını ve kişiyi gösterir. Bu işlemde yüklü miktarda para kazanabilirsin.
signbot (1).gif

SanFierro Sokaklarında gezen alın teriyle çalışan tamircidir. /atamir komutuyla aracını tamir eder.
signbot (4).gif

SanFierro Sokaklarında gezen bombacı. /bombakur 'saniye' şeklinde bomba kurup, kurduğu ortamı patlatabilir.
signbot (5).gif

SanFierro Sokaklarında gezen hırsız. Sokakta bulunan araçları liman'a götürerek '/aracsat' komutuyla araçları satar.

Yönetim ekibimiz;

Exlusive-Proje Sahibi, Site Geliştiricisi

Heisenberg-Proje Sahibi, Oyun Modu Geliştiricisi, Site Geliştiricisi

Fearless-Proje Sahibi,Discord Sorumlusu

Punisher-Proje Sahibi, Mapper,PawnCoder,discord sorumlusu

Mert-PawnCoder,Yönetici
Engin.-Yönetici,Baş Admin
@BlackFireTail.-Yönetici,Baş Admin
Sunucu Bilgileri

ip adres:176.9.80.219:7777
Discord adresi: Discord - Free voice and text chat for gamers
web sitesi: samp.arcenia.com

Sevgili ForumGamer Üyeleri
Bu Sunucu Anadolu Gaming Hırsız Polis Modu üzerinde kurulmuştur Yani Yan Sunucusu'dur kodlama Nexor Burağa aittir herhangi alıntı yapmadık bunuda açıklıyoruz sadece geliştirmesini biz yapıyoruz
"Tanıtım Kuralları'nı okudum ve konumun kurallara uygun olduğunu kabul ediyorum."