Yardım [Çözüldü] ASkyblock Adadan Düşünce Spawn'a gönderme

olcayturk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Oyun Sürümü
1.8.8
Merhaba arkadaşlar. Normalde Adadan aşşağı düşünce Oyuncular ölüp adasında tekrar canlanıyor ve itemleri gitmiyor fakat. Aşşağı düşünce 1-2 saniye içinde tekrar adalarına ışınlansınlar veya spawn'a ışınlansınlar istiyorum. Bu özellik bir script ile mi olur yoksa pluginin içinde var mı yardımcı olursanız çok sevinirim. Bunun sadece ASkyBlock dünyasında geçerli olmasını istiyorum. Mob arena ve Arena tarzı mekanlar yapacağım orada yüksekten falan düştükleri zaman bu olay olmasın sadece void' için geçerli olsun

user0919

© PepsiCo
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Merhaba arkadaşlar. Normalde Adadan aşşağı düşünce Oyuncular ölüp adasında tekrar canlanıyor ve itemleri gitmiyor fakat. Aşşağı düşünce 1-2 saniye içinde tekrar adalarına ışınlansınlar veya spawn'a ışınlansınlar istiyorum. Bu özellik bir script ile mi olur yoksa pluginin içinde var mı yardımcı olursanız çok sevinirim. Bunun sadece ASkyBlock dünyasında geçerli olmasını istiyorum. Mob arena ve Arena tarzı mekanlar yapacağım orada yüksekten falan düştükleri zaman bu olay olmasın sadece void' için geçerli olsun
Merhaba! Aşağıda vereceğim spoyler'a tıklayarak bir skript koduna ulaşabilirsiniz. Bu kodu doğulmasını istediğiniz bir yere yazdıktan sonra üyeler aşağıya düştüğü zaman buraya ışınlanacaktır. Sunucunuzda başarılar!

Kod:
command /dusunceburadandevamet:
    permission: skript.admin
    trigger:
        set {vspawn} to location of player
        message "Dusunce dogulacak yer kaydedildi!"
        stop
on damage:
    if y-coordinate of victim is below 0:
        cancel event
        teleport victim to {vspawn}
        send "&4&lUyarı &8> &7Adadan düştüğün için başlangıç noktasına ışınlandın." to victim
        stop
#ALINTIDIR

apoG

play.ReoCraft.org
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Zaten Cevap Vermişler Fakat sana bir öneride bulunmak İstiyorum.
Akyblock Yerine İridiumskyblock Kullan daha güzel kullanışlı. Eğer askyblock ile çok uğraşmadıysan

olcayturk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Zaten Cevap Vermişler Fakat sana bir öneride bulunmak İstiyorum.
Akyblock Yerine İridiumskyblock Kullan daha güzel kullanışlı. Eğer askyblock ile çok uğraşmadıysan
Teşekkür ederim. Skyblock sunucusundan vazgeçtim çünkü yenilikleri seven birisi olarak skyblock çok monoton geliyor. Yapılacak şeyler o kadar kısıtlı ki.

apoG

play.ReoCraft.org
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Teşekkür ederim. Skyblock sunucusundan vazgeçtim çünkü yenilikleri seven birisi olarak skyblock çok monoton geliyor. Yapılacak şeyler o kadar kısıtlı ki.
Zevk meselesi Tabi ama bi yandanda Haklısın Başarılar Dilerim.